Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni az ilyen...

Mit tudok tenni az ilyen csalók ellen?

Figyelt kérdés

Találtam az interneten egy nagyon aranyos kiskutyát, amit egy pasas árult, az oltások árán. Elmentünk, megnéztük, lebeszéltük hogy akkor 8 hetesen el is hozhatom, viszont ma szólt, hogy a kutya már nincs meg mert odaadta valami rokonának.

Én megvettem már mindent szinte a kutyának, egyedül kajája nincsen még, és itt maradtam kutya nélkül... foglalót sem kért érte, gondolom másokkal is ugyan ezt játszhatta...

Mit tudok tenni? Feljelenthetem, mert anyagilag is megkárosított???


2019. júl. 11. 11:11
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi ésszel? Ne röhögtess.

Magadat károsítottad meg, ha ezt nem értetted meg, akkor menthetetlen vagy.

Kényszerített rá bárki, hogy megvedd a dolgokat? Nem. Nálad volt a kutya, hogy biztos legyen a dolog? Nem.

Adományozd el a dolgokat egy menhelynek, aztán olvass utána, hogy az anyagi megkárosítás jelentésének.

2019. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
100%
"6 hetesen nem is akarta odaadni, ám akkor sem értettem mire fel nem adja" - ezek után jól tette, hogy nem adta oda, ha még azzal az alapvető tudnivalóval sem vagy tisztában, hogy a törvény is előírja, hogy kutyakölyköt az anyjával és alomtestvéreivel kell hagyni 8 hetes koráig. (Akkor is, ha nem szopnak már).
2019. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
100%

A 32#-es újabb példát hozott, hogy miért lettél volna szörnyű gazda.

Amikor mi mentünk örökbefogadni, hozzánk odajöttek a kölykök játszani és ismerkedni. Ha ignorált, annak elég fontos oka van, mégpedig, hogy nem tetszettél neki. Én se adnék kutyát olyannak, akik közt egy minimális kontakt se volt.

2019. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
100%

Te nem az anyja lennél, hanem a gazdája. Ő kutya, te ember vagy. Nem tudod megtanítani neki azt, amit az anyjától és a tesóitól megtanul.


Te semmit nem tudnál neki megtanítani, az fix.

2019. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
96%

Hála a jó égnek, hogy nem kaptad meg azt a kiskutyát, akár tenyésztő, akár szapis az az ember.

Vegyél plüsst, az való neked az összes kommentedből megítélve.

Jelentgesd, max kinevetnek, és még te perkálsz a végén.

2019. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elszomorít, hogy vannak olyan ostoba emberek a világon mint ez a kérdező....

Jobb is, hogy nem lesz kutyád. Én is "eljátszanám" ezt ha olyan jönne a kutyáért mint te. Nem kért tőled semmit, neked nem volt kötelező mindent előre bevásárolni a kutyához. Ennyi

2019. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
47%

Elnézést kérek, nekem csak egy kérdésem lenne:


Ez is a soros terv része/hozadéka?

2019. júl. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
95%

"

Nem mindegy hogy facebookon hirdeti valaki vagy tenyésztői oldalakon? Ugyan úgy viselkedik mindkettő és ugyan azt kapnák tőlem, csak az egyikért kevesebbet kérnek és több pénzem marad rá!!"


A tenyésztős kutya szülei szűrve vannak.

Több száz ezret otthagyhatsz orvosnál az évek során, ha kifogsz egy genetikai beteg állatot. És még lehet úgysem marad életben,mert a szaporító csak osszerak két állatot és kész, majd lesz valami.


Nem értem egyébként a problémát. Semmit nem fizettél előre neki és csak szóban allapodtatok meg. Ha kirakod névvel Facebookra, akkor ő jelenthet fel téged rágalmazás és becsület sértés miatt. Csak szólok.

Ha tényleg elszàntad magad, hogy lesz egy kutyád, akkor nem lenne probléma, hogy mi lesz a felszereléssel.

2019. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
78%
Milyen kutya volt?
2019. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de egy hörcsögöt sem bíznék rád, kérdező, ilyen hozzáállással. Mehetnél menhelyre is kiskutyát keresni, találnál is bőven, de te inkább pattogsz, mint egy hisztis gyerek, aki nem kapta meg a kinézett játékot. Neked nem való semmilyen állat, vegyél egy interaktív elemes plüsst, az mozog is, meg hangot is ad, akkor kapcsolod be/ki, amikor akarod, Vaterán vagy jófogáson add el a bevásárolt cuccokat, vagy vidd vissza a boltba, amit visszavesznek.

Remélem, gyereked nincs...

2019. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!