Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni az ilyen...

Mit tudok tenni az ilyen csalók ellen?

Figyelt kérdés

Találtam az interneten egy nagyon aranyos kiskutyát, amit egy pasas árult, az oltások árán. Elmentünk, megnéztük, lebeszéltük hogy akkor 8 hetesen el is hozhatom, viszont ma szólt, hogy a kutya már nincs meg mert odaadta valami rokonának.

Én megvettem már mindent szinte a kutyának, egyedül kajája nincsen még, és itt maradtam kutya nélkül... foglalót sem kért érte, gondolom másokkal is ugyan ezt játszhatta...

Mit tudok tenni? Feljelenthetem, mert anyagilag is megkárosított???


2019. júl. 11. 11:11
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem trollkodik, hanem tényleg csak egy hisztis tyúk, akkor simán el is megy. :)
2019. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%

XDDDDDD te mekkora egy idiota vagy! Olyannak en sem adnek kutyat aki nem birja felfogni hogy 6 hetesen nem valasztjuk el az anyjatol! Az anyjatol tanulja a szocializaciot stb.. Szanalmas vagy! Olyan vagy mint egy hisztis kis ovodas... Jobb is hogy nem hozzad kerul az a kutya!

Menjel csak a tv-hez remelem majd latlak a tv-ben es rohogok egy jot rajtad!


Idiota!

2019. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:
100%
Na mi volt a rendőrségen, ők is nevettek egy jót? És a tv-sek?
2019. júl. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
86%

Én nem igazán értem ezt az egészet. Szerettem volna egy kutyust egyrészt, másrészt a lelki állapotom miatt ajánlották.


A menhelyen megtetszett egy, de megkértek, hogy másikat válasszak, őt nem fogadhatom be.


Választottam másikat és azóta nagy barátságban élünk otthon (azóta befogadtam neki egy kistesót is).



***


De mindegy is, felmész valamelyik honlapra, ahol el tudsz adni dolgokat (nem írok nevet, mert reklámért letiltanak) és szépen felpakolgatod oda a kutyának vásárolt dolgokat.


Ha feljelented az illetőt se lesz semmi, egyrészt, mert nem írtatok alá papírt, hogy a kutyus a tied lesz, másrészt, mivel nem kért előleget meg hasonlók, meg se károsított téged anyagilag.

2019. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek tévét, de mostantól fogok, hátha leadják ezt a sztorit és röhöghetek egy jót :D


De amúgy szerintem kamu a kérdés, ilyen idióta emberek nem léteznek, főleg nem 45 évesen. Legalábbis nagyon remélem.

2019. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:

Igen a kérdező valóban egy hisztis óvodásra hasonlít az tény (ne vedd sértésnek, de lásd be így van).



Kedves kérdező, ha nekünk nem hiszel kérdezd meg az ismerőseidet hogy mit csinálj az eszközökkel és hogy jogos e a per vagy sem... Az viszont gondold át ha így viselkedsz miért nem kaptad meg a kutyát... Egy élőlénynél azt nézzük hogy mi a jó neki nem azt hogy nekem mi a jó... Ha azt szeretnéd hogy a jövőben ilyen ne nagyon legyen, változtass a hozzáállásodon. Számodra többet ér egy pár darab papírfecni amúgy mint egy másik élőlény felnevelése. (Nem azt mondom hogy ne spórolj de azért egy kutyának, gyereknek mindent meg kell adni, hogy boldog legyen...)


"Mit tudok tenni? Feljelenthetem, mert anyagilag is megkárosított???"


Eltenni az eszközöket más kutyának vagy eladni (ha már pénzről van szó), NEM! nem károsított semmit max csak annyit hogy füllentett mert nem akart a lelkedbe gázolni.

2019. júl. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!