Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovaglást hogy lehet sportna...

A lovaglást hogy lehet sportnak/sportolásnak nevezni?

Figyelt kérdés

Most nem fikázni akarom a lovasokat, csak megörülök amikor kérdezi valaki, hogy sportolsz. A válasz, igen lovaglom.

-.-'

De, ezt hgy lehet sportnak nevezni???

Ha azt mondja valaki "futok úszok, brignázok, kajakozom" akkor oké, te végezed a testmozgást, te adod az energiát ami hajt előre.

DSe, könyörgöm, egy ló hátán ki fut, Te, vagy a ló?

Te csak ülsz a hátán, és irányítod.

Vagy az benne a sport, hogy ahogy szalad, vágtat, mozogsz fel-le?

Hát az igen kemény sport.


Szóval hogy lehet sportnak nevezni, amikor nem te mozgasz, nem te ugrasz, nem te futsz....


Kb úgy érzem, mintha sportnak neveznék az autósversenyzést, mert tekergeted a kormányt...


2011. okt. 25. 09:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
83%

Nekem még az a kedvencem ,hogy estél már le ? igen . és látom a megvető pillantásokat , hogy de béna vagy ....

de nem látott még lovat se csak fényképen mert egész nap a számítógép előtt ül és lájkolgat meg posztolgat megállás nélkül és ezek közt ilyen agyrém kérdéseket tesz fel jobb dolog hiányában (meg persze agy hiányában ...)

nahát igen a másik az amit te is írtál hogy mit gondolnak ki lovagolja be azt a lovat .. én nagyon tisztelem azokat akik egy nem éppen legbátrabb legkedvesebb lóból versenylovat tudnak faragni . Csikó belovaglására még nem volt alkalmam . Egyszer szívesen kipróbálnál remélhetőleg ki is fogom .De tudom hogy az nagyon nagy felelősség . És annál tényleg egy rossz mozdulat és nekem annyi ..de ez az ilyenek agyában fel sem merül természetesen mert ott a ló kint a pusztán , ő felül rá aztán minden oké mert ő olyan hűde király .

de azért jó érzés ha valaki eleinte ellenkezik aztán mégiscsak elhiszi hogy igazam van :D talán ezért is írunk ezeknek az embereknek hátha "megtérnek " :D

2011. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
53%

kedves 19:10!


78 % értette ne haragudj de ehez a kérdéshez nem kívánok többet hozzá szolni!

2011. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
53%
a 18:40 -es válaszom a kérdezönek szólt ha valaki félre értette volna.
2011. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:
Bocsi, félrenéztem, nem neked szólt.
2011. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
74%
Akkor kérdezem én, a SAKKOT, meg a PÓKERT Miért nevezik sportnak? .. -.-"
2011. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
77%
Azok az esz sportjai. Mas kategoria
2011. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
100%
Bár már gondolom, hogy sz*rrá lettél oltva, de nagyonis jogos.:) Egy az, hogy megkérdezhetted volna normálisan is, minden bunkó megjegyzés nélkül, hogy ez miért sport. Egyébként légyszi ülj fel egy lóra, és ügess egy órát kengyel nélkül, csak térddel szoríts, és ugyanúgy emelkedj ki, és ülj vissza... A másik, hogy biciklizz ki helyettem 10 km-re a lovardába, télen, hóban, nyáron kilencven fokban, aztán szedj ki a lovam alól hat talicska szart, azt told ki, told fel a dombra, szedj le neki szalmát, dobd szét neki, aztán ápold le, szereld fel, lovagold le, szereld le, mosd le a lábát, a hátát, a nyakát, a seggét, aztán segíts bálát gurítani, ja, és ne felejtsd el, hogy a homokot is össze kéne gereblyézni, mert kicsit már kitapostuk... Aztán vidd ki a mén-csikó pónit futószárra, és szörfözz a homokban, ahogy húz el:) Aztán még persze tekerj haza, tanulj meg másnapra, most éppen 15 oldalt, aztán kérdezd meg újra... Egyébként nem sport, életstílus;)
2011. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont.
2011. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
39%
az semmi még a horgászat is sport!!!!
2011. okt. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
71%
hat van hogy 10 ora kihuzni egy halat, szoval a horgaszokat se kell feltetlen lenezni
2011. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!