Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek? (videó)

Mi a véleményetek? (videó)

2013. márc. 15. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
A Szárcsa nevűre gondolok,amelyiket "idomítja" a kishölgy... (:
2013. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 Valletta ***** válasza:
47%
Versenyeken, még nagy kategóriákban is (sajnos) teljesen elfogadott ez a stílus, ahogy a lovát lovagolja, úgyhogy ő csak az egyik tünete ennek a beteg versenysportnak.
2013. márc. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 A kérdező kommentje:
Igen, a ló az övé.
2013. márc. 16. 22:46
 14/87 anonim ***** válasza:
28%
viccesek vagytok! tényleg mindenből a legjobbat veszi meg a lovának(ami amúgy nem tudom,hogy miért zavar titeket..),de nem apuci pénzéből,hanem megkeresi,összegyűjti magának a pénzt rá! persze a szülők kisegítik,de nem ők vesznek meg neki mindent. a lovaglásáról csak annyit,hogy azt a lovat alig lehetett lelazítani és azt,hogy ugorjon..arról nem is beszélek,de most versenyzik vele és ilyen szépen megy alatta.bocs,hogy nem lovagol nagydíj szerűen,nyilván van még mit fejlődnie,de kinek nincs?! a kommentelők közül talán egy embernek van komolyabb szakértelme ehez,de a névtelenül fikázás helyett inkább nézzétek meg élőben!
2013. márc. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
A legtöbbünknek nem az böki a csőrét, hogy milyen cuccai vannak, én lesz*rom, hanem az, hogy feltölt az internetre "idomítás" címszó alatt egy olyan videót, ahol nincsen állítás, a ló rohan, semmi patanyomfigurára emlékeztető valami, és az ülése sem a legjobb. Meg ahhoz, hogy ellazítsa, elengedtesse a lovat, valami gyakorlatot kéne produkálni, és nem csak ész nélkül rohanni. persze, 20 mp-ből semmit nem lehet leszűrni, de akkor meg minek teszi fel az internetre???
2013. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 A kérdező kommentje:

Igen, a saját pénzéből?:) Nem tudom, hogy egy tizenéves honnan szed össze több szár ezer forintot...Nem is az zavar, hogy annyi mindene megvan, mindenből a legjobb,hanem hogy úgy állítja be magát, hogy ettől ő jobb lesz stb.


Egyszer rakott ki olyan képet is, hogy új ausztrál nyereg, nem voltam lusta visszakeresni a képet, kapta, és valaki aki jártas az ilyen nyergekben oda írta: elrettentő ár 3,700.00 USD = 806,285.50 HUF


Mégegyszer leírom, nem azzal van a bajom, hogy mindent megkap, abból is a legdrágábbat (bár így nem tanulja meg becsülni a dolgait...).De az, hogy kirak egy képet, hogy jöhetnek a versenyek, meg van az új felszerelés, miért, egyszerűbb cuccokba nem tudna villogni?

2013. márc. 17. 12:05
 17/87 Valletta ***** válasza:

"azt a lovat alig lehetett lelazítani és azt,hogy ugorjon..arról nem is beszélek,de most versenyzik vele és ilyen szépen megy alatta"


Pedig beszélhetnél róla, had tanuljunk, miért jó ez a pozíció a lónak, ha szerinted ez olyan "szép"?

[link]


Ugyanis én csak azt látom, hogy a ló eleje a földbe le van nyomva, a függőleges mögé kerül, ami egy abszolút egészségtelen pozíció több szempontból is (szívesen kifejtem ám) és ha a lovas csak annyit tenne, hogy 20 centit enged a száron, máris sokkal jobban menne az elengedtetés is. Keretbe kényszerítve ugyanis ez lehetetlen.

2013. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 A kérdező kommentje:
14-es válaszoló, abban igazad van, hogy senki nem tökéletes (sőt, a lovaglás szerintem olyan sport, amiben mindig lehet valami újat tanulni,fejlődni), de itt nem is az a bajom,hanem, hogy ő azt hiszi jól csinálja, a lovát idomítja aki szépen elengedetten megy, és csak azt hallgatja meg, hogy milyen jó, nem hogy tanulna. Én is sokszor hibázom, de épp az olyan edzőt szeretem aki az órát végig beszéli, adja folyamatosan a tanácsokat,ha hibázok rögtön kijavít, nem az olyat, aki óra végén benyögi hogy ügyes voltál aztán az illető azt hiszi profi és mindent tud.
2013. márc. 17. 12:57
 19/87 anonim ***** válasza:
Ti ismeritek Hargitai Jánost? (ugróedző)
2013. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
0%
fúj ez valami eszméletlen elborzasztó! majdnem rohamot kaptam amikor megláttam! végülis tényleg ez a lány azt sem tudja,hogy mi az a ló...de itt mindenki annyira ismeri őt ahogy látom meg a lovát és ezen kívül mind valami eszméletlen tudással rendelkeztek,melyet bármelyik lovas megirigyelne! főleg ez a lány..neki kéne TŐLETEK tanulnia lovagolni,nektek kéne fizetnie az edzésekért!!!! szerintem ha van egy kis esze vesz tőletek leckét :)
2013. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!