Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek? (videó)

Mi a véleményetek? (videó)

2013. márc. 15. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 A kérdező kommentje:

A háttér nem érdekes, nem az volt itt a lényeg, de azzal a lónak szerinted jót tesz, hogy behúzza a fejét? Nagyon kellemes neki, egy kis szakirdodalmat is olvashatnál, milyen fájdalami lehetnek belőle hosszútávon.:)


Nem kifejezetten ő érdekel, nem ismerem személyesen, hanem kíváncsi voltam mások véleményére is, hogy csak nekem szúrja-e a szemem az 'idomítás' néven felrakott videó.

2013. márc. 17. 19:50
 42/87 anonim ***** válasza:
0%
FULLLOGIKUS
2013. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 A kérdező kommentje:

És most ki ítélkezik úgy,hogy nem ismer?:)

Szóval elismerted ezzel, hogy van mibe belekötni ebbe a videóba.

2013. márc. 17. 19:51
 44/87 A kérdező kommentje:
Ki a szánalmas most?:) Próbáljátok védeni, amit nem lehet, így felszívni, ez kész.:D Bocsánat, kiteszem mégegyszer, de kiírom, hogy csak olyanokat írjanak, hogy gyönyörű ló és lovasa, micsoda összhang, a ló élvezi a munkáját, az IDOMÍTÁST. Remélem így megfelel :)
2013. márc. 17. 19:52
 45/87 A kérdező kommentje:
Névtelen válaszolgató, nem te vagy a videón lévő lány véletlenül? Vagy miért érdekel ennyire?
2013. márc. 17. 19:53
 46/87 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg még mindig inkább agy mennyen mint feszes, felemelt nyakkal nincs túlhajlítva, és nem kényszeríti le. Így kényelmes neki, nekem elhiheted, láttam már párszor dolgozni őket, 20 perc melegítés után a ló magától lerág és eddig a szintig beadja a fejét.
2013. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim ***** válasza:
40%
de édes Jézus tényleg nincs jobb dolgod ennél? komolyan ennyire érdekel annak a "szegény" lónak a sorsa?! tényleg jószar kezekben van,főleg Hargitai tudja ezt ugyebár ;) ha nem is ismered akkor meg nem tudom miről beszélünk
2013. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 anonim ***** válasza:
24%
A barátnője vagyok ;)
2013. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/87 A kérdező kommentje:

Igen, így beadja a fejét, bújik a zabla elől.:)

Te meg minek írkálsz ide, ez egy kérdés volt, nem egy fórum, hogy beszélgessünk. Annyi kérdés van itt, eladó lovakat kitesznek, mi lenne ha a gazdája a lónak odaírná, hogy mi az hogy kirakta stb.? Unalmasak vagytok. Akkor menj hagy sírja ki magát a válladon, milyen szörnyűség történt vele, véleményt írtak a videójáról..: o Ne tegye ki akkor.

2013. márc. 17. 19:57
 50/87 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a "nem ismered"-et, nem kell ismernie senkinek ahhoz, hogy a videót megnézve véleményt mondjon.

Miért, neked nincs jobb dolgod mint ilyen hülyeségen kiakadni, és próbálgatni védeni őt?:) Én nem ismerem, de aki igen attól hallottam dolgokat, nekem az elég volt köszönöm szépen.

2013. márc. 17. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!