Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek? (videó)

Mi a véleményetek? (videó)

2013. márc. 15. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
Nemes egyszerűséggel a csoport neve: Lovas
2013. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 Valletta ***** válasza:
"Nemes egyszerűséggel" már átnéztem egy csomó "lovas" csoportot, sehol nincs. Ha valaki nehezményezi, hogy név nélkül kritizálok bárkit, az veszi a fáradságot és belinkeli, aki meg nem, az meg ne szóljon, mert már vagy egy órát elcsesztem ezzel, hogy keresgélem.
2013. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
2013. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
Ez egy rejtett csoport (eddig nem volt az, szerintem azért nem találtad, ezért elnézést kérek), de ha megírod a facebook-os neved, szívesen meghívlak és akkor tisztázódnak a dolgok.
2013. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 Valletta ***** válasza:
Küldöm a linket. És köszi, végre Valaki. Tök feleslegesen keresgéltem eddig.
2013. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim válasza:
0%

nyaljatok már sót! Csenge jól lovagol.. nem tudom miért vagytok ekkora genetikai hulladékok, hogy unalmas az életetek és másét jobb ócsmárolni..

az a kérdés, ha névtelenül menőzöl, mert nem mered felvállalni a neved, ennyi erővel fel is lehet jelenteni..

de élj abban a jó kaksi hitedben, puszi<33

2013. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:

De egyébként kedves kérdező, nem tudom mit szólsz bele, az az ő saját dolga hogy milyen felszerelései vannak és mennyiért veszi őket. Ha neki az tetszik ,akkor használja azt. még ebbe is bele kell kötni? o.o

a lovaglást illetően, azt én sem értem ez hol idomítás, hogy körbe-körbe üget. De azért itt nagyon tudnak sokan kritizálni, úgy hogy róluk nem látunk videót... Megnézném az összes embernek a videóját vagy élőben a lovaglását, akik nagyon tudják sorolni a hibákat:)

2013. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!