Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek? (videó)

Mi a véleményetek? (videó)

2013. márc. 15. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
egy 20 mp-es videóból valóban minden leszűrhető ;) egyébként fb-re is úgy tette ki a videót úgyemlékszem hogy véleményt kért, min javíthatna. Itt a stílusotokkal van a baj, normálisan fikázódás nélkül is le lehet írni.
2013. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 A kérdező kommentje:

Ha rossz helyen volt a ló, fel is lehet jelenteni az illetőt.. De inkább csak kamerázgassuk.


Oké, lehet jó edzője, de attól a videón úgy lovagol ahogy...Próbálhatjátok védeni, engem ez már nem érdekel, csak láttam a videót és véleményeket kértem róla. Mondom, dicsérgessétek agyon, jó edzője van drága cuccai,lovagolni már nem is kell tudni.

2013. márc. 17. 19:42
 33/87 anonim ***** válasza:
Ő pont nem az a valaki, aki nem szeretne fejlődni. Mindig azon van, hogy jobb és jobb lehessen, tanácsot kér. És egyáltalán nem öntelt, egy olyan post-ja sem volt ahol ez tűnt volna fel. Feltette a felszerelésekről a képet, mert mások is kérték tőle.
2013. márc. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 A kérdező kommentje:
Nem csak egy videó van fent neki, ha elolvastad volna a válaszokat, a többiről is mondtak véleményt.:)
2013. márc. 17. 19:43
 35/87 A kérdező kommentje:
Oké, ha szeretne fejlődni akkor miért nem lehet elfogadni a véleményeket, miért rögtön hogy hogy merészelnek ilyeneket mondani??
2013. márc. 17. 19:44
 36/87 anonim ***** válasza:
Volt feljelentés, le se sz.rták az ügyet. Azóta jobb az állatvédelem helyzete, de akkor nem nagyon törődtek vele.
2013. márc. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:
Nem a véleménnyel, hanem annak stílusával van a probléma.
2013. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 anonim válasza:
Szerintem szánalmas az amit egyesek írnak! Meg kéne ismerni a háttereket és nem írkálni névtelenül !! Egyáltalán nem magas iskolai szinten kell neki lovagolni. Vágó elöl mentette meg a lovát és most így megy vele ha ezt valaki végig viszi utána dumáljon! Az meg nagyon nem rátok tartozik hogy milyen cuccokba járkál és mennyiért veszi meg.
2013. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:
ékrdező téged egyáltalán miért érdekel Csenge?:D
2013. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim ***** válasza:
37%
Szeret belekötni másokba, és ha valakin talál egy kitéphető szőrszálat máris megragadja :D
2013. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!