Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek? (videó)

Mi a véleményetek? (videó)

2013. márc. 15. 15:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 anonim ***** válasza:
No, ez az az eset, ami miatt én nem rakok fel sok képet és videjót a netre :-P Hehehe, én is kezdő vagyok talán még rosszabb szinten, mint a Csenge, huhu nem is tudom mit tennének itt velem a névtelen harcosok :O:D
2013. márc. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/87 Valletta ***** válasza:

Köszi, de ez olyan, mintha tűt keresnék a szénakazalban...


Nem a név felvállalása vagy nem felvállalása adja meg a hozzászólás igazságtartalmát. Ha ezt valóban így gondolnád, te sem válaszolnál kérdésekre, nemde? :)

2013. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
Persze, amúgy keresőbe beírod hogy Koncz Csenge
2013. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:
0%
Maradok annál a véleményemnél, hogy ide csak azért lett feltéve a videó, hogy jól kibeszéljék és lealázzák Csengét. A lovaglás milyensége csak egy átlátszó kifogás volt. Megjegyzem tényleg van benne hiba, de mutassátok meg ti, hogy hogyan kell! A kérdező elvetette a sulykot, amikor "lókínzás" címen kezdett el lejáratási hadjáratot a kishölgy ellen.
2013. márc. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 A kérdező kommentje:

Lókínzás? Erről lemaradtam, hol is írtam ilyet?:)


Naponta annyi képet/videót kitesznek véleményt kérve, ennél az egynél már lassan 70 kommentnek kell hogy legyen, fene tudja miért.

2013. márc. 19. 20:54
 76/87 anonim ***** válasza:
olvass vissza ...
2013. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim ***** válasza:
Te kérdező inkább az irigységeddel tűntél ki...
2013. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:

Már nem azért emberek, de most miért jó kilenc oldalon keresztül veszekedni? :D

Egy olyan lovast piszkáltok, akit nem is ismertek, elítélitek, azért, ahogy lovagol, egy olyan lovon amit szintén nem ismertek.

A drága cuccokat illetően pedig: ezzel most mi a baj? És ha anyukája meg apukája veszi meg neki a jó cuccokat? És ha egyedül veszi meg? Mi köze ahhoz bárkinek, hogy neki honnan van rá pénze??

Beszél a féltékenység mindenkiből, ha lenne rá pénzem, én is megengednék mindent a lovamnak, mindenből a legjobbat, ezért ha neki meg van rá a kerete miért ne tegye ezt?

Nem értelek titeket, állítólagos lovasok. Mindenki ott szívja a másikat, ahol tudja. szép ki sport lett a lovaglásból. Nem az, hogy segítsük egymást, nem. KItesszük egy idegen videóját, és szítunk egy vitát.

Remek.

2013. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim válasza:
Szánalmas, amit ítt műveltek. Veszekedni egy olyan dolgon, amihez semmi közötök nincs. A kérdező meg, elég szánalmas, hogy csak név nélkül mer ilyeneket irkálni, de névvel már nem... Egyébként meg kint van a csoportban, ha olyan okosnak hiszed magad oda is írd le amit gondolsz(NÉVVEL)!!!
2013. márc. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 Valletta ***** válasza:

Én szívesen megírnám, ha valaki végre belinkelné!

Már átnéztem vagy 4 lovas csoportot, sehol nem találtam.

2013. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!