Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehetséges hogy bosszúból...

Ez lehetséges hogy bosszúból tette?

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy alakult az életem hogy szét mentek a szüleim (áprilisban) én apánál maradtam kb (júniusig) aztán elegem lett belőle mert sajnos alkoholista így feljöttem anyához. De hetente többször is haza jártam mert ott voltak a kutyák, macskák. Meg persze aludtam azért ott is. Viszont az utóbbi időkben nagyon sokat kezdett inni és teljesen le fogyott, elhagyta magát, így én már nem is nagyon járok haza. A kutyákat fel hoztuk anyához, de egy macskát nem lehet csak úgy elhozni. Így ők ott maradtak.

Ma haza mentem pár dologért és elég büdös volt a szobámban, aztán észre vettem, hogy rá k@kilt valamelyik macska az ágyra de vagy 5 helyre. Persze dobhattam ki a takarót, pólót, mert már több napja ott volt. Szerintetek ezt bosszúból csinálta? Mert amúgy szoba tiszták és az én szobámon kívül van még 3 szoba🤔🤔


17/L



2022. aug. 10. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!


Igazad van, itt mindenki rosszindulatú hülye, csak te értesz a macskákhoz és az élet egyéb dolgaihoz, ezért a továbbiakban nem is kell használnod ezt a fórumot-weboldalt, nem vagyunk mi elég méltóak hozzád!


A Gyakori Kérdések összes felhasználója nevében minden jót, szép életet kívánok!

2022. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy mi köcsögök vagyunk mert megmondtuk a 17 éves kislányak, hogy f.aszság amit csinál, de te továbbra is idióta vagy. A vicc inkább az, hogy életléptelen kis pi.csa vagy, aki ennyire se tudja használni a kis agyát.
2022. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
Miért vagyok életképtelen, fejtsd már ki nekem
2022. aug. 10. 12:53
 14/71 anonim ***** válasza:
94%
Azt fejtsd ki te, hogy miért is nem lehet a macskát is elvinni?
2022. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
84%

"Ki a f@szom mondta hogy az urulekbe fekudnek?"


"[...] észre vettem, hogy rá k@kilt valamelyik macska az ágyra de vagy 5 helyre. Persze dobhattam ki a takarót, pólót, mert már több napja [!] ott volt."


Ha rá tudtak az ágyra üríteni, és ezt édesapád hagyta, - sőt a produktumot ott hagyta - akkor szerintem teljesen reális is lehet, hogy a "megtisztelt" ágyon adott esetben fekszenek is. Azt egyébként a kérdéssel te magad cáfoltad meg, hogy édesapád helyesen látja el az állatokat, ezért erről nem kell vitatkoznunk.

2022. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
85%
Azért vagy életképtelen mert nem tudod megfogni a macskát és betenni egy hordozóba és elvinni magaddal. Jössz a gagyi kifogásokkal, hogy az orvos mondta :DD Melyik orvos mond ilyet, hogy hagyd magára az állatodat? Mondd azt, hogy szarsz bele mi lesz a macskával és ne kamu szöveget irkálj, hogy nem lehet költözni.. Több ember leírta normálisan, hogy költözött már macskával..Arcoskodni van eszed, de a probléma megoldásra már nincs agyikapacitásod..
2022. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
15%

Én még a kérdezőnek adok igazat:

Miért lesz állatkínzó azért valaki, mert a macska az udvaron van? Nem jött rá válasz.

Miért kéne bárki ismeretlen véleményét komolyabban venni, mint egy állatorvosét? Az állatorvos (elvileg) ért az állatokhoz, az oldalt pedig bárki látogathatja, bárki írhat bármi választ.

Attól, hogy a macska rákakilt az ágyra a kérdező szobájában, még nem biztos, hogy a macska azon az ágyon is alszik.

Talán normálisabban is meg lehetett volna mondani, hogy az állatorvos hülyeségeket beszél. Meg ha tényleg ott kap kaját a macska, ahol van, akkor onnan elhozni tényleg nem egyszerű.

Azért nemrég elvált szülők gyerekének lenni sem olyan egyszerű. Kíváncsi lennék, a válaszolók közül kik mentek át hasonlón.

2022. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
25%

17. "hagyd magára az állatodat?"

Mint írta, nem hagyja magára, mert az apja gondoskodik róla.


"Mondd azt, hogy szarsz bele mi lesz a macskával"

Ha nem érdekelné a macska, nem tette volna fel a kérdést.


Még mindig annyit tudunk, hogy ahol vannak a macskák, ott kapnak enni. Csak mert írta valaki, hogy ahol enni kapnak, ott maradnak. De azért vigye el. Akkor írjátok azt, hogy a kérdező apja valószínű mégsem ad enni a macskáknak, vagy valami.

2022. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
82%
19. Neked az gondoskodás, hogy a macskaszar napokig ott van az ágyon? Gratulálok akkor neked is..
2022. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
77%

A macska nem fog rajtad bosszutallni ha erre gondoltal, nincs annyira okos

Esetleg apud direkt bezarta oket hosszu idore..

De akkor ebbol meg az jon ki h nem szivesen latja ott a mascskakat..tehat jobb ha elviszed

Mi kertesbol koltoztunk panelba raadasul 250kmre

A macska is jott

Kijart regen is pisilni

Itt is mindig kikereszkedik de jon is vissza

2022. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!