Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehetséges hogy bosszúból...

Ez lehetséges hogy bosszúból tette?

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy alakult az életem hogy szét mentek a szüleim (áprilisban) én apánál maradtam kb (júniusig) aztán elegem lett belőle mert sajnos alkoholista így feljöttem anyához. De hetente többször is haza jártam mert ott voltak a kutyák, macskák. Meg persze aludtam azért ott is. Viszont az utóbbi időkben nagyon sokat kezdett inni és teljesen le fogyott, elhagyta magát, így én már nem is nagyon járok haza. A kutyákat fel hoztuk anyához, de egy macskát nem lehet csak úgy elhozni. Így ők ott maradtak.

Ma haza mentem pár dologért és elég büdös volt a szobámban, aztán észre vettem, hogy rá k@kilt valamelyik macska az ágyra de vagy 5 helyre. Persze dobhattam ki a takarót, pólót, mert már több napja ott volt. Szerintetek ezt bosszúból csinálta? Mert amúgy szoba tiszták és az én szobámon kívül van még 3 szoba🤔🤔


17/L



2022. aug. 10. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:

68as vagyok.

Tőlem kérdezed?

Mert ha igen akkor azért akarok beszelgetni az allat dokitokkal hogy honnan szedi ezeket a baromsagokat :)

Es azt is megkerdeznem tole hogy masok akkor miben viszik a kis allatkakat hozza. Vödörbe?

Táskába? Zacskóba? Sapiba? Vagy valamien ruhadarabba becsomagolva es masnival bekötve? XDD

2022. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!