Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehetséges hogy bosszúból...

Ez lehetséges hogy bosszúból tette?

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy alakult az életem hogy szét mentek a szüleim (áprilisban) én apánál maradtam kb (júniusig) aztán elegem lett belőle mert sajnos alkoholista így feljöttem anyához. De hetente többször is haza jártam mert ott voltak a kutyák, macskák. Meg persze aludtam azért ott is. Viszont az utóbbi időkben nagyon sokat kezdett inni és teljesen le fogyott, elhagyta magát, így én már nem is nagyon járok haza. A kutyákat fel hoztuk anyához, de egy macskát nem lehet csak úgy elhozni. Így ők ott maradtak.

Ma haza mentem pár dologért és elég büdös volt a szobámban, aztán észre vettem, hogy rá k@kilt valamelyik macska az ágyra de vagy 5 helyre. Persze dobhattam ki a takarót, pólót, mert már több napja ott volt. Szerintetek ezt bosszúból csinálta? Mert amúgy szoba tiszták és az én szobámon kívül van még 3 szoba🤔🤔


17/L



2022. aug. 10. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
84%
És a Kérdező nem fogalmazhatta volna meg "normálisabban" az aggályait? A válaszolók hangneme akkor változott, amikor ő elkezdte elemezni, hogy ki mennyire ért a macskákhoz. Ez részéről ugyanúgy indokolatlan volt, mint a többiek túlkapásai. Ha pedig pszichésen rossz állapotban van, végképp nem kell a többieket provokálni, lepontozhat vagy figyelmen kívül hagyhatja a választ, de nem, ő ugyanúgy része a "táncnak". Akkor pedig nem érv, hogy vállnak a szülei.
2022. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, nem sokáig fognak odaszarni az ágyra, mert vagy ellátás hiányában megdöglenek, vagy megszöknek és egy autó alatt lehelik ki a lelküket. Ha te fejvesztve menekülsz az alkoholista apádtól, aki önmagát sem képes ellátni, minek meséled be magadnak, hogy a macskákat el tudja? Könnyebb a szerencsétlen párára ráhúzni valami gonosz emberi tulajdonságot, mint megérteni az eléggé nyilvánvaló szükségleteiket, és aszerint cselekedni? Ha anyádhoz nem mehetnek, mert teltház van, akkor egy jó gazdát keresni nekik? Szerinted komolyan nem volt még olyan macska, amelyiket elköltöztettek?
2022. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:

18 köszönöm szépen!

Így van a macska nem alszik azon az agyon, mert azon kívül van 5 ágy a házban🙂 és mivel meleg van így bent nem is alszanak. Az meg nem az én döntésem hogy elhozom a macskát mivel nem enyém a ház. Anyukám nem szeretné a macskákat elhozni mert neki túl sok állat lenne már, mivel nem egy nagy házban lakunk. De persze a válaszolok ezt is jobban tudjak

2022. aug. 10. 13:20
 24/71 anonim ***** válasza:
90%

De akkor meg mit kodositesz hogy az allatorvos szerint nem lehet oket elvinni?


Anyad nem akarja, ennyi sztori. Minek kell hazudozni? Ezzel kellett volna kezdeni. Innentol kezdve nincs mirol beszelni, a macskak maradnak ott, ahol vannak, te meg majd pucolod a szart, mert apad ennyire se kepes. Bar egy alkoholista nem fogja oket sokaig etetni, ugyhogy valoszinuleg a macskak is hamar uj kajaforrast keresnek maguktol.

2022. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
88%

" A kutyákat fel hoztuk anyához, de egy macskát nem lehet csak úgy elhozni. Így ők ott maradtak. "

"Anyukám nem szeretné a macskákat elhozni mert neki túl sok állat lenne már, mivel nem egy nagy házban lakunk. De persze a válaszolok ezt is jobban tudjak"



Kislány akkor most mi az igazság? Eddig az orvos mondta, most anyád nem akarja.. Hogy is van ez?

2022. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem irod le honnan tudjak a valaszolok hogy te hany nm-en laksz?

Termeszetesen 55nmes panelba ne vigyel 2 allatot se nagyon..nem h tobbet

2022. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
90%
Rendben, a macskák nem alszanak az összepiszkított ágyban. És édesapád miért nem vitte ki, miért hagyta az ágyon - és a pólódon - több napig a macska ürüléket? S szerinted ez miért van rendben, miért rendes körülmények ezek? Mert itt tulajdonképpen ez a főkérdés, látod, ez az, amit még mi válaszolók sem tudunk!
2022. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:
De istenem apám nem jár be a szobamba, honnan tudja hogy meg szart a macska, emeletes házunk van nekem az emeleten a szobám, apum nem jár fel. Lent meg nem lehetett érezni
2022. aug. 10. 13:31
 29/71 anonim ***** válasza:
85%
Kezdj el gazdát keresni nekik, mert az életre is alkalmatlan senkiházi apád meg fogja őket gyilkolni. És te leszel a felelős, mert nem léptél közbe.
2022. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
92%
És szerinted ez így rendben van, ez megfelelő élettér a macskák számára? Akkor most tud vigyázni édesapád rájuk vagy nem?
2022. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!