Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehetséges hogy bosszúból...

Ez lehetséges hogy bosszúból tette?

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy alakult az életem hogy szét mentek a szüleim (áprilisban) én apánál maradtam kb (júniusig) aztán elegem lett belőle mert sajnos alkoholista így feljöttem anyához. De hetente többször is haza jártam mert ott voltak a kutyák, macskák. Meg persze aludtam azért ott is. Viszont az utóbbi időkben nagyon sokat kezdett inni és teljesen le fogyott, elhagyta magát, így én már nem is nagyon járok haza. A kutyákat fel hoztuk anyához, de egy macskát nem lehet csak úgy elhozni. Így ők ott maradtak.

Ma haza mentem pár dologért és elég büdös volt a szobámban, aztán észre vettem, hogy rá k@kilt valamelyik macska az ágyra de vagy 5 helyre. Persze dobhattam ki a takarót, pólót, mert már több napja ott volt. Szerintetek ezt bosszúból csinálta? Mert amúgy szoba tiszták és az én szobámon kívül van még 3 szoba🤔🤔


17/L



2022. aug. 10. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
86%

Lehet meg bantani is fogja a macskakat

A reszeg ember kiszamithatatlan :/

2022. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
Mivel nem megyek fel az emeletre csak meg etetem a macskákat így erthetobb basszameg
2022. aug. 10. 13:58
 43/71 A kérdező kommentje:
Szóval állat kínzó vagyok mert kint vannak a macskák nyáron azta mik vannak
2022. aug. 10. 13:59
 44/71 anonim ***** válasza:
93%
Akkor viszont - mint kiderült - a rendszer így nem működik, hogy csak gyorsan átugrasz etetni, mert más szükségleteik sincsenek kielégítve. Te nem így látod, Kérdező?
2022. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ez tényleg nem kínzás nekik, hanem orosz rulett az életükkel...
2022. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, te gyengeelméjű vagy, vagy simán provokátor? Ennyi baromságot összehordani... Kár hogy a kérdezőt nem lehet értékelni.
2022. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
100%

1. A macska nem csinál semmit bosszúból. Viszont stresszből simán végzi ilyen helyen a dolgát. Az, hogy elköltöztél, hatalmas változás számára, akkor is, ha nem kötődik hozzád különösebben. Jó esély van rá, hogy ha ilyen figyelmes ember az apád, hogy simán ott a kaka napokig, akkor a macskákkal sem törődik megfelelően, tehát valószínűleg más is problémás az életmódjukban, ami simán ehhez vezethet.

2. Az az állatorvos, aki ekkora kontárságot ki mer ejteni a száján, hogy nem lehet elhozni a macskát, azt ki kéne zárni az állatorvosi kamarából. Totál tudománytalan kijelentés. Semmi értelme.

Ha nem tudjátok megoldani, hogy magatokkal vigyétek, mert túl kicsi a ház: nem jó, de meg lehet érteni. Keressetek más gazdát a macskáknak! Ugyanis ez nem állapot, hogy ilyen körülmények között vannak tartva. Kérd macskamentések segítségét, talán még be is fogadják ideiglenesen őket.

Ne hagyd őket apádra, ha ennyire nem képes ellátni őket! Nem kell egyedül megoldanod, ezért vannak a macskamentők. Kérj segítséget!

2022. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom miért van itt 40 ember akik foggal-körömmel próbálják meggyőzni a kérdezőt hogy szenvednek a macskák (amivel teljességgel egyetértek), mikor a kérdésben sehol nem szerepelt hogy őt különösebben érdekelné mi van velük. A válaszokban sem látok erre utaló jelet. Hagyjátok a p*csába, kidobott idő és erőfeszítés. Sajnálom a macskákat.
2022. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

Valahogy nem az volt az első dolgom hogy a macskákat ide hozzam és szenvedjek az ide szoktatassal

De ahelyett hogy mindenki bunkon le írna hogy mekkora állat kínzó vagyok adhatnatok tanácsot hogy hogyan is kene ide szoktatni a macskát. Mert hibába anyám nem engedi úgy is az lesz a vége hogy itt fognak ki kötni

2022. aug. 10. 17:49
 50/71 anonim ***** válasza:
88%
Fogod oket es odaviszed. Nem agysebeszet kerdezo.
2022. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!