Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehetséges hogy bosszúból...

Ez lehetséges hogy bosszúból tette?

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy alakult az életem hogy szét mentek a szüleim (áprilisban) én apánál maradtam kb (júniusig) aztán elegem lett belőle mert sajnos alkoholista így feljöttem anyához. De hetente többször is haza jártam mert ott voltak a kutyák, macskák. Meg persze aludtam azért ott is. Viszont az utóbbi időkben nagyon sokat kezdett inni és teljesen le fogyott, elhagyta magát, így én már nem is nagyon járok haza. A kutyákat fel hoztuk anyához, de egy macskát nem lehet csak úgy elhozni. Így ők ott maradtak.

Ma haza mentem pár dologért és elég büdös volt a szobámban, aztán észre vettem, hogy rá k@kilt valamelyik macska az ágyra de vagy 5 helyre. Persze dobhattam ki a takarót, pólót, mert már több napja ott volt. Szerintetek ezt bosszúból csinálta? Mert amúgy szoba tiszták és az én szobámon kívül van még 3 szoba🤔🤔


17/L



2022. aug. 10. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
79%

Így a Kérdezőt lassacskán kiismerve legalább rájövünk, hogy miért lett az édesapja iszákos, lehet lassan az édesanyja is a pohárhoz nyúl, én mindenesetre már egy teljes napja beszélgetek vele, és az alkoholizmus egyre vonzóbb alternatívának tűnik. Igaz, abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy egyszerűen csak elhallgathatok (amit ezután a hozzászólás után tenni is fogok, s a többieknek is ezt tanácsolom), a szülei azonban nem menekülhetnek ilyen egyszerűen.


Rémisztő az a fajta kivagyiság, ami a Kérdezőből árad, én reménykedem, hogy csak egy nagyon ügyes provokatőr, aki ezzel szórakoztatja magát, mert ha valóban ilyen intelligens, nyitott, a jó szándékú útmutatást megfogadni tudó bakfisokkal és sihederekkel van tele az ország...

2022. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:
61 most magyarul ha kérhetem
2022. aug. 11. 17:57
 63/71 A kérdező kommentje:
Azért olyat állítani hogy miattam lett apám pias kicsit erős….
2022. aug. 11. 17:58
 64/71 anonim ***** válasza:
46%
#61 Ne állítsunk már olyat hogy a kérdező miatt lesznek a szülei alkoholisták. Ezt utálom az internetes állatbarát közösségekben, hogy olyan szinten képesek beleállni egy emberbe egy feltett kérdés miatt, hogy szimpatikus lesz neki az aszfalt a hatodikról. Gusztustalan, komolyan mondom. Én sem értek egyet a kinti macska tartással, vagy azzal hogy a macskák az apjánál maradjanak, de könyörgöm, a személyeskedéstől melyik fog változni? Egyik se.
2022. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 A kérdező kommentje:
64 köszönöm!
2022. aug. 11. 20:46
 66/71 anonim ***** válasza:
30%
Segítségnyújtás nulla, rosszindulat végtelen...
2022. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
76%

Mert ő nem személyeskedik...

Ő kezdte a kötekedést konkrét személyeskedéssel (hogy az 1-es nem ért hozzá), összevissza hazudozik, egyik szavával csapja agyon a másikat, ugat (ezt beszédnek nem lehet nevezni), mindenkinél is okosabbnak hiszi magát, van képe leszólni mások felelősségteljes állattartását, miközben egy szaros kis 17 éves. Mire fel meri ezt a stílust megengedni magának, mit ért el ennyi idősen?

Nehogy már még neki álljon feljebb, ha a saját okádék modorában világosítják fel és osztják ki. Tudjátok, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten...

Mire fel is mert gusztustalanul lekezelő, kioktató stílusban beszólni a teljesen normális első válaszolónak? Milyen jogon enged meg magának ilyet kis neveletlen rohadékként, miközben egy szóval nem bántotta őt az illető?

Na majd ha erre lesz egy korrekt válasz, akkor lehet őt sajnálni.

2022. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
52%

Nekunk van 4 szobavicánk 2 szerbiabol 2 hollandiabol.. es tudod hogy kerultek ide hozzánk? Bele lettek rakva a hordozóba kézzel. És pár orát utaztak az autóba. Amikor meg érkeztek hozzank be vittuk oket a hazba es ki lettek engedve..

Es mind a 4 cica eletvidam, jatekos, baratsagos, jol taplalt, egeszseges.

Nem ertelek kerdezo.. hol voltal allatdokinal?😂 Szeretnek par dolgot kerdezni az allatdokidtol.

2022. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:
Oke csak a mi cicank 12evig élt ott de azóta már felszoktattuk őket szóval le lehet nyugodni😃
2022. nov. 14. 20:43
 70/71 A kérdező kommentje:
Miert
2022. nov. 15. 12:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!