Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehetséges hogy bosszúból...

Ez lehetséges hogy bosszúból tette?

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy alakult az életem hogy szét mentek a szüleim (áprilisban) én apánál maradtam kb (júniusig) aztán elegem lett belőle mert sajnos alkoholista így feljöttem anyához. De hetente többször is haza jártam mert ott voltak a kutyák, macskák. Meg persze aludtam azért ott is. Viszont az utóbbi időkben nagyon sokat kezdett inni és teljesen le fogyott, elhagyta magát, így én már nem is nagyon járok haza. A kutyákat fel hoztuk anyához, de egy macskát nem lehet csak úgy elhozni. Így ők ott maradtak.

Ma haza mentem pár dologért és elég büdös volt a szobámban, aztán észre vettem, hogy rá k@kilt valamelyik macska az ágyra de vagy 5 helyre. Persze dobhattam ki a takarót, pólót, mert már több napja ott volt. Szerintetek ezt bosszúból csinálta? Mert amúgy szoba tiszták és az én szobámon kívül van még 3 szoba🤔🤔


17/L



2022. aug. 10. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
93%

"[...] úgy is az lesz a vége hogy itt fognak ki kötni[.]"


Nem csak az az opció van, hogy magadhoz veszed őket, főleg, ha a szó használatodból ítélve nem is akarod. Keress nekik másik gazdát - élőben, Facebook csoportokban, szervezeteknél érdeklődhetsz.


Egyébként meg semmi különöset nem kell tenned, a macskákkal együtt viszed a tálakat, játékokat, mi egyebet. Fel fogják fogni a dolgot.

2022. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:

Tényleg te aztán annyira tudod mit érzek irántuk

Az egyik cica 10 éve velem van, együtt aludtunk szinte vele nőttem fel, a másikat pedig egy kutya szajatól mentettük meg🙃

2022. aug. 10. 18:48
 53/71 A kérdező kommentje:
Oke hogy ide hozom de fogjatok már fel hogy nem rajtam múlik. Ha egyszerűen anyum nem engedi akkor nem fogom felhozni
2022. aug. 10. 18:50
 54/71 anonim ***** válasza:
93%

Igen Kérdező, a hozzászólásaidból következtetni lehet arra, hogy nyűg neked az egész téma, ahogy más is írta. Ha igazán kötődnél a két jószághoz, akkor a helyzet, amit leírtál nem állhatott volna elő. Írhatod itt az ilyen-olyan hangulatjeleket, nem én vagyok itt a nevetséges, nem az én szövegeim tanúskodnak totális zavarodottságról, s nem az én szövegeim vannak tele durva önellentmondásokkal.


Itt a következő ellentmondás: "[...] fogjatok már fel hogy nem rajtam múlik."

Felfogtuk, most azért került szóba a téma, mert TE kérted, hogy segítsünk benne, most jól lehülyézel minket, mert a kérésedre-kérdésedre válaszoltunk? Olyannyira felfogtuk, hogy már többen írtuk azt is, hogy hogyan kereshetnél nekik új családot, a lényeg az, hogy ott ne maradjanak, ahol most vannak.


Te elolvasod egyáltalán a hozzászólásokat, vagy azon az egy-két túlfűtöttön felkapod a vizet és fel sem fogod amiket írunk? Ezt a stílust sem értem, az első hozzászólóba - teljesen jogtalanul - belekötöttél, sok éve vagyok az oldalon de nálam ez rekord, ilyet még nem láttam. És annyi sütnivalód, intelligenciád nincs, hogy csöndbe maradj, küldöd itt az értetlenkedő-nevetgélő szmájlikat, már ott tartunk, hogy az is baj, ha válaszolunk egy ÁLTALAD feltett kérdésre. 17 éves vagy, már lassan azt se lehet mondani, hogy "majd kinövöd"...

2022. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
10%
#5 Azért te is menj a fenébe. Méghogy állatkínzók... Köszönik szépen, csodásan élnek a kijárós cicáim.
2022. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
80%
55, amíg nem üti el egy autó és a saját belét húzva hal meg, bár jobb esetben addigra nem él, hanem egyből vége...
2022. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:

55 de ezt úgy bírom hogy egyből itelkeztek, nem az M1 autópálya mellett lakok😅

Hanem egy erdős részen ahol föld út van, senki nem üt el soha semmilyen állatot.

Milyen élet ha egy macskát bent tartunk a házban? Hat semmilyen

Mi legalább ki engedjük meg egereszni meg ilyenek. Ilyen egy jó macska élete, nem olyan hogy bent rohad meg élete végéig🤦‍♀️

2022. aug. 11. 09:42
 58/71 A kérdező kommentje:
*megy
2022. aug. 11. 09:43
 59/71 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező!

Az aztán a jó élet a macskának, hogy az alkoholista apád napokig nem szedi össze a szart és ott van az ágyon, biztos gondját viseli akkor a macskának ivás között..

2022. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
75%

"nem az M1 autópálya mellett lakok😅


Hanem egy erdős részen ahol föld út van, senki nem üt el soha semmilyen állatot."



Nem kell hozzá autópálya te fogyatékos idióta paraszt. A legbékésebb falu szélén ahol naponta el megy max 10 autó, arra is előfordul, 2 éve ástam el pont előlünk egy ilyen szerencsétlent, mert a mi feljárónk előtt lett elcsapva. 😡

2022. aug. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!