Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez lehetséges hogy bosszúból...

Ez lehetséges hogy bosszúból tette?

Figyelt kérdés

Pár hónapja úgy alakult az életem hogy szét mentek a szüleim (áprilisban) én apánál maradtam kb (júniusig) aztán elegem lett belőle mert sajnos alkoholista így feljöttem anyához. De hetente többször is haza jártam mert ott voltak a kutyák, macskák. Meg persze aludtam azért ott is. Viszont az utóbbi időkben nagyon sokat kezdett inni és teljesen le fogyott, elhagyta magát, így én már nem is nagyon járok haza. A kutyákat fel hoztuk anyához, de egy macskát nem lehet csak úgy elhozni. Így ők ott maradtak.

Ma haza mentem pár dologért és elég büdös volt a szobámban, aztán észre vettem, hogy rá k@kilt valamelyik macska az ágyra de vagy 5 helyre. Persze dobhattam ki a takarót, pólót, mert már több napja ott volt. Szerintetek ezt bosszúból csinálta? Mert amúgy szoba tiszták és az én szobámon kívül van még 3 szoba🤔🤔


17/L



2022. aug. 10. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
88%

Kizartnak tartom h nem jar fel es fura h miert pint csak ott van tobb kaka is

Valoszinu bezarta oket

De ugysem tudhatod mit csinal mikor egyedul van otthon

2022. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:
Azta… feltettem egy egyszerű kérdést és ti egyből ki forgatjatok mi közotok hozza hogy mi van az eletemmel, meg mi hany emeletes. Válaszoltok a kérdésre azt Hello. Senki nem fog meghalni, mert 2 naponta megyek és rájuk nézek, akkor egy szatyornyi felvágott maradekkal megyek🤦‍♀️ Egy egyszerű igen/nem elég lett volna. Nem kell bele kóstolni a másikba. Az meg hogy én hazudok😆 anyum nem akarja a macskákat felhozni, de mivel nálunk volt az orvos így megkérdeztem hogy amúgy lehet-e koltoztetni de azt mondta hogy inkább nem. Persze ha valami lesz apámmal akkor szó nélkül felhozam a macskákat
2022. aug. 10. 13:37
 33/71 A kérdező kommentje:
Másik meg azért gondoltam így mert amikor az ismerősünk elköltözött Pestre addig hozzánk került a macskája aki hetekre be volt zárva hogy megszokja aztán ki engedtük és fogta magát és vissza ment az ismerősöm régi házukba ami vagy 8km-re volt
2022. aug. 10. 13:41
 34/71 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésedben az áll, hogy többnapos, nagy mennyiségű ürülék fogadott az ágyadon. Ez nem azt jelzi, hogy gyakran jársz arra, sőt azt is írtad: "[...] én már nem is nagyon járok haza."

Én is csak egy egyszerű igen-nem választ szeretnék: Szerinted ideális környezetben élnek jelenleg a macskáid?

2022. aug. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
90%
Már VAN valami apáddal! Élettel összeegyeztethetetlen alkoholista! "Inkább" nem, ha az otthagyásnak nincsenek végzetes következményei. Jelen esetben vannak. Apád le se szarja a macskáidat. Nem úgy, mint ők az ágyat.
2022. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
89%

Nagyobb mesemondó vagy te mint, Andersen 😆😆😆

Sejtettük, hogy megint nagyon frappánsan kimagyarázod ezt is. Ha ilyen okos nagy lány vagy ne kérdezz semmit. Úgy is csak a saját véleményed a jó. Azt meg senki nem kérdezte mi hány emeletes..

2022. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
92%

"Miért lesz állatkínzó azért valaki, mert a macska az udvaron van? Nem jött rá válasz."



Akkor tessék: Elsősorban a vadon élő védett madarakat is tizedelik az ilyen macskák, ami pedig rájuk veszélyes: szomszéd akit zavar, megmérgezhetik, agyon verhetik, lelöheti légpuskával, kutya/kutyák kaphatják el, egymást sem kímélik és az autók is eltudják csapni bármelyik nap, de méregből lehet össze szed olyat, ami nem macska ellen van kitéve.

2022. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
70%
Anyukád szerintem miattad nem akar több állatot.
2022. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
93%

Ekkora nyomorék embert komolyan. Macskával is lehet költözni. Gyerekkoromban kinti-benti macskáink voltak. Volt hogy egy utcával arrébb költöztünk, de a macskákat is vittük. Ha szeretve vannak akkpr emberhez szoknak, nem a házhoz. Nem járkáltak vissta a régi helyre.

Egyszer egy kóbort is etettünk, majd kb fél év múlva költöztünk, vittük őt is. 2-3 utcával messzebb mentünk csak. Ez a kóbor, x éves macska se ment vissza az ismert régi helyére.

Ez csak tirpák duma hogy nem lehet macskával költözni.

2022. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy kereshetnél nekik gazdit. Jobb helyük lenne normális embernél mint ennél a részeg senkinél.
2022. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!