Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyum elvitette a macskámat,...

Anyum elvitette a macskámat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok nem sokára 12. Egyik nap anyummal elbeszélgettünk arról hogy nem biztos hogy nekünk belefér két macska és úgy volt hogy egy farmra elviszik mindkettőt. Egy hét elteltével anyum felhívta azokat az embereket akikhez kerülnek és azt mondta hogy egyet mégis megtartunk. (Azt a macskát vitték el aki az egyik legfontosabb személy az életemben mert amikor rossz napom is volt és hazajöttem suliból ő itthon várt engem és vidámmá tett egy pillanat alatt.) Mindezt a tudtom nélkül. Nagyon szeretem és nem bírom ki hogy nincs velem és minden annyira megzavart és össze vagyok kavarodva. Az előbb még boldog voltam most meg már nem. Nem akarom őt elveszíteni, vissza akarom szerezni. Nem akartam hogy elvigyék. Belegondolni is rossz hogy pl amikor hazajövök nem fog körülugrálni meg nem fog felkéreckedni és a buksiját az arcomhoz dörgölni és utána nem fogom köpködni a szőrt a számból. Kérlek valaki segítsen
2017. okt. 14. 19:23
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyád szerette volna azt a macskát, akkor nem viteti el... és... rád is odafigyelhetne, pláne nem kéne ilyen lekezelőnek lennie veled
2017. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Gondolom azt hiszi, így sokkal jobb lesz mert, hogy kevesebbet kell takarítani meg macska is lesz
2017. okt. 14. 22:10
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad, légy erős és hozd fel újra és újra neki a dolgot, kérdezd meg hogy hová került a cicád és jelentsd ki, hogy beszélni akarsz azokkal, akikhez került! (ne megkérdezd, hogy beszélhetsz-e velük, hanem jelentsd ki, hogy beszélni akarsz velük!) és ne hagyd magad, bármilyen nehéz is
2017. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim válasza:

Miért egy cica nem tud szétpakolni?

Ilyen sokat kell takarítani utánuk? Mit csinálnak? De segítesz benne anyukádnak nem? Ha nem neki kell takarítani, gondolom könnyebben meggondolná, de annyira alapmak kéne lennie, hogy az anya rendet tart.

2017. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy ő szeret-e téged, mert akkor odafigyelne rád, meg arra, amit szeretnél
2017. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
75%
Kíváncsi lennék mit reagálna anyád, ha ő lenne kiszolgáltatott helyzetben és az ő anyja fogná anyád pasiját és csak úgy eladná, mert nem hajtja le maga után a budi ülőkéjét. Mert ez kb. ilyen. Nem... a te eseted még rosszabb is...
2017. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom,hogy anyud elvitte a cicádat és számomra is érthetetlen,hogy miért csinálta.Esetleg nem lehet,hogy anyagi oka van,csak nektek nem akar beszélni róla?A másik cica meg azért maradt mégis,hogy ne legyen nektek annyira rossz.Talán,ha tesóddal ketten próbáltok meg beszélni vele,akkor elmondja,hogy miért vitte el a cicust.
2017. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Én ahogy leszűrtem a másik cica azért maradt mert fajtatiszta, gondolom azért pénzt adtak és azt már sajnálná elpaterolni már csak a belefektetett pénz miatt is. Egyébként elég rasszista hozzáállás, hogy egy fajtatiszta állatot jobban szeret mint egy "mezei házimacskát".
2017. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Múltkor azt mondta, hogy most már a macskának drágább kajákat is lehet venni. Ez nem utalhat anyagi gondokra szerintem.
2017. okt. 14. 23:08
 30/45 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy akkora probléma lenne kigazdálkodni egy macskának a kaját... ha oroszlán lenne, még megérteném...
2017. okt. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!