Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyum elvitette a macskámat,...

Anyum elvitette a macskámat, mit csináljak?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok nem sokára 12. Egyik nap anyummal elbeszélgettünk arról hogy nem biztos hogy nekünk belefér két macska és úgy volt hogy egy farmra elviszik mindkettőt. Egy hét elteltével anyum felhívta azokat az embereket akikhez kerülnek és azt mondta hogy egyet mégis megtartunk. (Azt a macskát vitték el aki az egyik legfontosabb személy az életemben mert amikor rossz napom is volt és hazajöttem suliból ő itthon várt engem és vidámmá tett egy pillanat alatt.) Mindezt a tudtom nélkül. Nagyon szeretem és nem bírom ki hogy nincs velem és minden annyira megzavart és össze vagyok kavarodva. Az előbb még boldog voltam most meg már nem. Nem akarom őt elveszíteni, vissza akarom szerezni. Nem akartam hogy elvigyék. Belegondolni is rossz hogy pl amikor hazajövök nem fog körülugrálni meg nem fog felkéreckedni és a buksiját az arcomhoz dörgölni és utána nem fogom köpködni a szőrt a számból. Kérlek valaki segítsen
2017. okt. 14. 19:23
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Valahogy rá kéne venni anyádat, hogy hallgasson meg téged, esetleg ide írni neki olyanokat, amiket elolvashat, ha megmutatod majd neki, hátha elgondolkozik rajta és meggondolja magát és tesz is valamit...
2017. okt. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy minél később történik meg a dolog, annál nehezebb lesz
2017. okt. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Ne add fel, addig járj anyukád nyakára, míg megesik rajtad a szíve.


Mondd neki, hogy akár többet is takarítasz a cicák után, ha kell, és be is szállsz a költségekbe a zsebpénzedből. Kérdezd meg, hogy mit kell tenned, mit kéne másképp csinálnod, hogy visszakaphasd őt.


És magyarázd el neki, hogy a benti cicát nem szabad kitenni, főleg nem farmra, mert el fog szökni, és elüti egy autó, vagy elkapja egy kutya, de valami baj biztos hogy éri őt előbb utóbb. Ha szereti azt a cicát, akkor nem akarhatja, hogy valami baj érje őt.

2017. okt. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Ha valami baja esne vagy esetleg elszökne nemtudom mitcsinálnék..
2017. okt. 15. 09:56
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

#19 Látod, beszéltél vele, nem harapta le a fejedet! Folytathatnátok pl. azzal, hogy tudod, hogy szerencsésnek kellene érezned magad, mert sok gyereknek egy állata sem lehet és nem is szeretnél hálátlannak tűnni, de neked iszonyatosan hiányzik Mini és ha még van rá lehetőség, szeretnéd visszakapni.


És egyúttal megkérdezhetnéd, hogy miben tudnál segíteni, hogy ne érezze úgy magát, hogy túlvállaltátok magatokat két macskával.



"Múltkor azt mondta, hogy most már a macskának drágább kajákat is lehet venni. Ez nem utalhat anyagi gondokra szerintem."

Utalhat, ha drágább alatt a jobb minőséget érti. Ami egyébként nem szinonimája egymásnak. Erről is érdemes lenne elbeszélgetnetek, közösen utánaolvasni a témának. Néhány dolgot mondok:

- webboltból érdemes rendelni, nagy tételben, ingyenes kiszállítással, úgy olcsóbb.

- lehetőleg külföldi, de EU-n belül működő boltból (pl. zooplus vagy abczoo), mert ők alacsonyabb áfakulccsal dolgoznak, mint a mi 27%-osunk, de nem érint őket se vám, se plusz áfa, mint az EU-n kívülről érkező termékeket.

- elolvasni az összetevőket (nem mind arany, ami fénylik)

- ha van a közeletekben jó nyesedék árus, akkor kitanulni a macskák nyers etetését és azzal etetni őket. Ez a legmacerásabb, de a legolcsóbb is.

2017. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Ha elszökne a macska, akkor anyádnak napokig kéne keresnie veled, miközben sűrűn elnézéseket kér tőled és bánja bűnét... és reménykedik, hogy meglegyen, hogy valahogy kijavítsa a hibáját és ne utáld meg őt és ne keserítsen el téged....
2017. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Persze ahhoz normálisnak kéne lennie anyádnak, amivel vannak aggályok és kérdések, ha már ez történt...


Légy erős és próbálj beszélni vele ismét és ismét, kérdezd meg kikhez került, próbáld felvenni azokkal is a kapcsolatot, mondd el nekik mi történt

2017. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Anyukával szeretnék beszélni.
2017. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Odamész anyukádhoz, és megmondod, hogy te most szépen lelépsz, mert a gyerekek rendetlenséget hagynak maguk után, meg amúgyis elég nekik egy, minek két gyerek?!

Anyukád meg sajnos nem teljesen normális, komoly morális és érzelmi gondok vannak nála...

2017. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
*értelmi
2017. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!