Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám, olyan...

Meghalt a macskám, olyan nehéz feldolgozni hogy nincs többé, sorstársak vannak itt?

Figyelt kérdés
LÉgyszi osszátok meg velem történeteiteket.

#halál #macska #elvesztés #felejtés #feldolgozas tullepes
2018. jún. 4. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 A kérdező kommentje:
Otodik valaszolonak, ha öreg volt legalabb tudod hogy eljott az ideje, nem szenvedett es boldog hosszú eletet elt. Az enyemen is latszott hogy meg akar halni, annyira artatlanul nezett a nagy szemeivel. Amikor beteg lett, akkor is hazajott, tudta higy mindent meg fogok erte tenni, de hat nem tudtam megmenteni...
2018. jún. 4. 21:48
 12/67 A kérdező kommentje:

Hatodik valaszolonak, mitol halt meg a cicatok, oreg volt, vagy csak hirtelen rosszul lett, szivmegallas pl.?

Megmentettetek egy kutyat, aki biztis sokat segitett abban hogy túl tegyetek magatokat a gyászon, igaz egyik allat sosem helyettesiti a masikat.


14 ev az mar szep kor, mennyi boldog idit tolthettetek egyutt :) es meg biztos tolteni fogtok egeszsegben. Ne gondoljatok arra hogy egyszer vegeter majd, elvezzetek a vele toltott időt, ha pedig bekovetkezik akkor arra gondoljatok hogy idos volt es mar biztis jobb neki ott fent, az eletet mentettetek meg.

2018. jún. 4. 21:55
 13/67 anonim ***** válasza:
29%

Enyém is kinti cica volt,leginkább a kertben bóklászott.

Szombati napon hányt,majd inogva járt.

Vasárnap állatorvoshoz vittük.Megmérgezték.

Szerdáig húzta szegényem infúziókkal.A veséje működött,de képtelen volt pisilni.

Előző héten szerdán apám ment érte a rendelőbe.Mi anyámmal képtelenek voltunk,bőgtünk és bőgtünk.

Most is bömbölök,előtört a sírás.

És szegényem,8 év körüli lehetett,azt mondta a doki.

Még élhetett volna! És valaki megmérgezte! Remélem a tettes is ilyen kínok közt fog elpusztulni!

Bocsánat,feldúlt lettem.

2018. jún. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:

6.vagyok.

Nem volt öreg a cica 7 éves.Ezért is ért váratlanul.Beteg sem volt soha.Jelét se mutatta,hogy valami baja lenne.Úgy viselkedett ,evett ,meg minden mint máskor.Beszéltünk állatorvossal,hogy mitől halhatott meg így hirtelen.Azt mondta vigyük be a testét és felboncolja és megtudjuk mi okozta a halálát.De mivel mi már eltemettük és elbúcsúztunk tőle,nem bírtam volna újra ki venni a sírjából,hogy megtudjuk mitől halt meg.

Lényeg,hogy nem szenvedett.Alvás közben szépen elaludt csendben örökre :(

2018. jún. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:
Hetedik valaszolonak, az enyenet is lehet megmergeztek, az utolsó orvos legalabbis azt mondta, hasonlo tunetei voltak, de ismeroseim meseltek hogy ket cica ugxamolxan tunetekkel szenvedett mint az enyem es parvo virus tesztjuk pozitiv lett. Szoval nem tudom.
2018. jún. 5. 08:50
 16/67 A kérdező kommentje:
Hatodik valaszolonak. Jol tettetek hogy nem teptetek fel a sebeket, en is kivamcsi lennek az enyem halalra, foleg mert van neg négy es nehogy ok is meghaljanak. De egxszeruen muszaj volt tole elbucsuznom es eltemetnem.
2018. jún. 5. 08:51
 17/67 anonim ***** válasza:
31%
Ezeket a történeteket most ki az aki lepontozza, de komolyan? (1. oldalon) Mi nem elég jó benne, nem elég jól halt meg a cica, vagy mi?
2018. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
46%
Én mondjuk azert pontoztam le, mert a kijárós macskák halála a ti hibátok. Ha nem engedtétek volna csavarogni, nem lettek volna elütve, megmérgezve, élhettek volna még sok sok évet.
2018. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudjatok, ez mind nagyon szomorú és értem, hogy falun a macska kinti állat. De így ne csodálkozzatok már, ha eltűnik/elüti az autó/beteg lesz/megtámadja valami. Ez sajnos minden esetben a ti felelőtlenségetek. Akkor is így gondolom, ha mellette nagyon sajnálom a cicáitokat.
2018. jún. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:

Nekem öreg macskám volt. Eleve kb 8 éves volt, mikor örökbe fogadtam (én 11 voltam), és utca macska, de úgy tűnik megunta, mert aztán nem tágított tőlem. Tök jó fej volt, egyfolytában dumált, és elég picike volt, nem nőtt nagyra. Csomót ült a vállamon, és ha bicikliztem, beugrott a kosárba elöl, már mindenki ismerte, eljött velem boltba, mindenhova. :D nálunk a környéken szerették nagyon.


Aztán 19 évesen, mikor egyetemre készültem, aggódtam, hogy mi lesz vele nélkülem, akkor hirtelen meghalt. :( lefeküdt aludni és nem kelt fel. Nem volt még olyan öreg, de lehet a korábbi élete megviselte. Mai napig nagyon hiányzik, de alapvetően szép élete volt, és ez vigasztal.

2018. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!