Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megkeményedett trapista...

Megkeményedett trapista sajtot ki lehet raki a madaraknak a már több éve üzemelő etetőre csemegének?

Figyelt kérdés

Azt olvastam egy helyen, hogy a lágy sajtokat kedvelik a madarak.

Nos ez kivülről csontkemény lett, talán le kellene reszelni a kérgét és úgy tálalni?

Esetleg áztatni vagy főzni, púhítani egy kevés forró vízben?



2020. dec. 17. 09:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hajítja mert nálunk hátul mindig szét van bontva a mag... Gondolod Mirza egészben? Mondjuk ennek is van zuzaja mint a csirkenek?
2020. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 A kérdező kommentje:

Olyan tempóban csipeget, hogy nem tudok mást elképzelni...


Mondjuk a talajon mást is szedegethetnek nagy tempóban, de újabban rá szokott repülni az etetőre is egy kettő, ott ügyetlenkednek, míg megtalálják végre az egyensúlyukat, aztán sűrű csipegetéssel tömik magukat. Ott pedig csak fekete napraforgó van, javarészt héjastul.

2020. dec. 21. 12:33
 93/95 A kérdező kommentje:

"A Kacagó gerle magevő galambféle, egészben fogyasztja az apróbb magokat. Emésztéséhez szükséges, hogy apróbb kavicsokat is lenyeljen. Lágyeleségre, zöld eleségre, gyümölcsre és élő eleségre is rá lehet szoktatni."


Forrás: [link]


Ez engem igazol. :)

2020. dec. 21. 16:54
 94/95 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Köszi a cikket!! Mindig tanul az ember! Tyúk is eszik koveket
2020. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
Meg, max. elviszi a róka. A sajtot. Esetleg a madarakat is.
2023. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!