Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Megkeményedett trapista...

Megkeményedett trapista sajtot ki lehet raki a madaraknak a már több éve üzemelő etetőre csemegének?

Figyelt kérdés

Azt olvastam egy helyen, hogy a lágy sajtokat kedvelik a madarak.

Nos ez kivülről csontkemény lett, talán le kellene reszelni a kérgét és úgy tálalni?

Esetleg áztatni vagy főzni, púhítani egy kevés forró vízben?



2020. dec. 17. 09:44
 61/95 A kérdező kommentje:
Csomó jó szándékú hozzászólás piroslik, azért volt egy vagy két mondatom róla a komentemben...
2020. dec. 19. 08:09
 62/95 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kéne beszuntetni a pontozási rendszert semmi értelme! Sok ilyen frusztrált ember olvassa, és már csak puszta heccbol is lepontozza. Ilyen tinédzserek lehetnek
2020. dec. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 A kérdező kommentje:
Ennyi válasz után összegzésként elmondanám, sokat változott a szemléletem általatok. Valaki írta a madár nem konyhamalac, mennyire igaz! Pár öklömnyi kétes állagú maradékkal érdemes kockáztatni azoknak a madaraknak az egészségét, akiket évek óta etetünk? A nyugdíjasok, akik kenyér maradékkal etetik a madarakat nem használnak internetet, jó szándékkalteszik. Vidéken nem dobnak a kukába élelmet, mint Budapesten. Régebben ott voltak a disznók, az igazi konyhamalacok, akik mindent maradékot felfaltak. Ma már nincsenek szinte sehol. Tudom, azokat se szabadna mindenféle moslékkal etetni...
2020. dec. 19. 09:18
 64/95 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk is raszoltak a nyugger otthonba a mamara mert a kacsakat kenyérrel etette, de sok allatkertben ki van ez is írva, azthiszem az élesztő art nekik. Amúgy ha éhesek sajnos mindent megesznek, anno ültem a Burger kingbe a baratnoimmel és oda jöttek a teraszra a verebek kunyeralni, én meg adtam nekik a húsból, na több se kellett elmartak és az egyik el is repült vele...mi meg nevetgeltunk...Azóta már másképp látom, meg kell válogatni mert felelősek vagyunk az allazokert, a veréb meg pár éve felkerül a veszélyeztetett állatok listájára... Ez nagyon elszomorít. De ugyanez hogy, a hattyúk át is kenyérrel etetik meg mindig a Balatonnál. Bizony a malac kapta a maradékot bár itt az Alföldi Texas ban ahol elek hááát meg sokan tartanak malacok, tyúkot. Mi belterületen lakunk full a civilizáció ban de mellettünk a csávó kecskéket tart.Mogottunk kacsakat. Nem szabadna belterületen dehát, én nem bantom oket. Jobb a békesség. Talán jó elasni a kommunális maradekot. A kutyának is sokszor moslekot adnak a szüleim azt alig bírtam elmagyarázni, a kutyának nem jó a mákos tesztas lecsó... Meg szaloncukros bableves... Ma már eljutottak odáig vesznek konzervet és azt pótolják ki konyhai maradekokkal
2020. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem tudják de a cukort nem tudja a kutya emeszteni.Beledogolhet
2020. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 A kérdező kommentje:
#65, Akkor az se túl szerencsés, amikor fagyival hűsítik őket?
2020. dec. 19. 10:20
 67/95 A kérdező kommentje:
#64, Igen, elásni érdemes a hulladékot, jó humusz lesz belőle idővel.
2020. dec. 19. 10:24
 68/95 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos nem jó pedig én rengetegszer adtam a korcs kutyamnak palcas jégkrémet és fagyi tölcsér is,kakaoscsigat!elvileg nem jó nekik de én is csak pár éve olvastam erről.Mondjuk nekem a korcs kutyam sokáig élt ettől meg de lehet egy tultenyesztett fajta belehal. Elvileg a cukor méreg nekik vmi enzim miatt
2020. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
73%
Jaja c jó komposzt, csak míg készül a komposzt le kell zárni mert nálunk jöttek rá a patkányok és egerek. Szeretik a házi maradékot😃😃
2020. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 A kérdező kommentje:

No, itt is bejött egy 'Piroska', de nem írta le az ellen véleményét az illető... Régebbi gyermek filmekben láttam, hogy a kutyát fagylalttal etették a srácok.

Komposzt: Én simán elásni gondoltam... Láttam erről videót, a koma egy magaságyásba elásta a cuccot és meg is mutatta egy idő elteltével, mi lett belőle.

2020. dec. 19. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!