Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek kiengedjem a...

SilverWolf kérdése:

Szerintetek kiengedjem a hullámos papagájom röptetni a szobába?

Figyelt kérdés
Még fiatal a hullámosom... kb. egy vagy két hete kaptam az osztálytársamtól. Szerintetek kilehet e már engedni had röpködjön?
2011. okt. 29. 16:30
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
:) Majd írd meg, hogy ment!
2011. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

A közelében bárhol is legyen sose tegyél hirtelen mozdulatokat.

Hiába nyitod ki neki az ajtót nem fog egyből kijönni sőt lehet hogy csak 1 hét után fog az ajtóba ülni. És lehet hogy csak 2 hét után fog kimászni a kalitka tetejére de sose erőltess rá semmit. Kint az elején jobban félni fog tőled mint a kalitkában.

2011. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
rendben:)de lehet hogy holnap engedik meg:)de remélem ma:)
2011. okt. 29. 18:12
 24/51 A kérdező kommentje:
még lenne egy kérdésem:) nem tesz kárt magában ha kiengedem?
2011. okt. 29. 18:29
 25/51 anonim ***** válasza:

Ha behúzod a függönyt, akkor nem tud magában kárt tenni. Nem látják a különbséget az üvegezett ablak és a természetbe vezető szabad út közt, ilyenkor, ha teljes lendülettel nekirepülnek az ablaknak, az halálos lehet. De az, hogy ügyetlenségében nekimegy a szekrénynek vagy a falnak, az nem okoz bennük kárt, olyankor számítanak a becsapódásra, és védik a sérülékeny részeiket. Szóval ne aggódj:)


De ahogy írtam: várd meg a holnapot, ne sötétben engedd ki őket. A legalkalmasabb időpont erre a délelőtt vagy a kora délután, ilyenkor nagyon aktívak.

2011. okt. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat akkor holnap majd dél előtt kiengedem:)
2011. okt. 29. 18:44
 27/51 anonim ***** válasza:
2011. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Majd talán kedden engedhetem ki:) ma reggel teljesen megvadult nem lehet megsimogatni se:/ mi lehet a baja? tegnap este még semmi nem volt:(
2011. okt. 30. 07:46
 29/51 A kérdező kommentje:
Most már tudom mért... a fekete körömlakkom:)
2011. okt. 30. 09:00
 30/51 anonim ***** válasza:
Miközben simogatod kíváncsiságból megrághatja, megnyalogathatja esetleg le is nyelhet belőle egy darabot ezért inkább ne lakkozd a körmöd mert mérgező a papagájoknak.
2011. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!