Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek kiengedjem a...

SilverWolf kérdése:

Szerintetek kiengedjem a hullámos papagájom röptetni a szobába?

Figyelt kérdés
Még fiatal a hullámosom... kb. egy vagy két hete kaptam az osztálytársamtól. Szerintetek kilehet e már engedni had röpködjön?
2011. okt. 29. 16:30
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
holnap kiengednénk őt és attól tartunk hogy megijed a nagy tértől és nekimegy a falnak meg ilyenek:(
2011. okt. 30. 12:22
 32/51 anonim ***** válasza:

Igen, neki fog menni. Aztán lepottyan a földre, megrázza magát, és megpróbálja újra. És ha nem is másodszorra, de harmadszorra sikerülni fog, és soha többet nem lesz problémája.


Írtam: az ablaknak repülés veszélyes. Ott fejjel előre, teljes lendületből, erővel repül, nem számítva arra, hogy üvegbe fog ütközni. Szemben a fallal, vagy a szekrénnyel, ott látja, hogy "úristen, ez fal, neki fogok menni", úgyhogy védi a fejét, szárnyát.


Ne aggódjátok ennyire túl. Legyetek ott, ha lepottyan, ne ijedjetek meg, lássa, hogy tök természetes, és nem szalad senki megenni őt, ha leesik a földre, hidd el, amint összeszedi magát, amihez kell pár perc, fel fog tápászkodni onnan és újra megpróbálja.


Ez ösztön és kihívás.

2011. okt. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
köszi:) és ha mondjuk valahol elhelyezkedett és vissza kéne tenni a kalitkába de nem hagyja magát megfogni akkor mit csináljunk?:)
2011. okt. 30. 12:34
 34/51 anonim ***** válasza:
Ezt is írtam:) Ha közelítesz vele a kezeddel, még, ha nem is a kalitka tetején lesz, de oda fog visszarepülni. Onnan meg be lehet terelni az ajtón keresztül.
2011. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
hu.. hát vissza nem nézek az láccik:DD és szoktál papagájaiddal jáccani?
2011. okt. 30. 12:49
 36/51 anonim ***** válasza:
Szoktam:) Meg általában én készítem a játékaikat is.. Az, amiért boltban 1500-2000 Ft-ot elkérnek (egyszerű fa hinta gyöngyökkel és fakockákkal), azt itthon kihozom 500 Ft-ból. Nem beszélve a pár száz forintos kenderzsineg kötegről, ami már másfél éve folyamatos játékellátást biztosít:) Ajánlom neked is:)
2011. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
Elöször probáld meg kicsit kézre szoktatni kb agyira ha oda tartod a kezed fel lépjen rá és be tudod tenni a kalitkába!Enyémek nem találják meg soha hogy hol kell be menni xD az csinálom hogy van egy hosszú rúd az felteszem ahova szoktak ül aztán rá terelem őket azt csak ugy csuszkálnak le imádják azt csináltam nekik arra a bot ilyen szegőt hogy ne esenek ki de azért ki lássanak azt csak ugy le hussanak olyan zabálni valoak!
2011. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
xDD az jó lehet :DD majd ma délután engedjük ki a nagyszobába Marcit:) és a szobába hányan lehet lenni?
2011. okt. 31. 08:19
 39/51 A kérdező kommentje:
Képzeld már reptettük és nagyon aranyos volt:) ráment az ujjamra, úgy kijött az ujjammal együtt a ketrecből és elrepült:) aztán megtalálta a helyét:) utána sok percen át nem jött le onnan. Létrával felmentem hozzá és az ujjamra állt. Feltettem a vállamra és ott ült:) (és le kakilt) xD azután max. 3 vagy 2 óra múlva vissza tettem ketrecébe és majd holnapután reptetjük még egyszer:)
2011. okt. 31. 19:00
 40/51 anonim ***** válasza:
A kalitkájában tud repülni? Ha nem akkor mindennap ki kell engednetek pár órára.
2011. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!