Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha nem szólok lehet, hogy jobb?

Ha nem szólok lehet, hogy jobb?

Figyelt kérdés

Szóval a menyeméknél voltam és a szobájukban,amikor nem voltak otthon.Nem kell megijedni nem kutakodtam,csak az unokám ott alszik és muszáj volt bemennem.En vigyáztam az unokámra,amig a menyem elment valahova.Szóval az unokám ledobta a cumiját és beesett az ágy alá.Azt láttam,hogy a por vastagon sürüsödik az ágy alatt.Szó nélkül megcsináltam volna, mint több esetben,de a derekammal problémák vannak,ha cipelek vagy hajolok.Amikor terhes volt én csináltam meg helyette,mert a fiam megkért rá.Na végeredményben mondtam finoman a menyemnek,hogy semmi közöm hozzá, és elmeséltem neki,hogy mit láttam.Láttam rajta,hogy nem tetszett neki és utána egész idõ alatt nem szólt hozzám és nyujtogatta rám a nyelvét.A másik probléma a fiam allergiás,tehát néha mélyebben kellene takaritania.

Nagyon sokszor én takaritok náluk és fõzök is mert a menyem nem akar és nem is tud.


2019. szept. 2. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
17%

Közöd nincs hozzá. A válaszokból tudhatod, hogy miért nem takarít. A fiad dolga, a mai világban.

Most remélem sok elkényeztetett fruska meg tudja, hogy miért nem akarnak az értelmes férfiak megnősülni, összeköltözni az ilyenekkel. A fiad megtettem. Látod az eredményt.

2019. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem a te dolgod.A fiad ha allergiás és gondja van a porral majd megmondja ő a feleségének.Nem jó az ilyenbe beleszólni.Külömben se hiszem,hogy olyan vastagon állott volna a por,akkor a fiad már beteg lenne.
2019. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
Mai lányok ti mindent a férfiaktól vártok el, hogy helyettetek is elvégezzék a háztartást.Hétvégén mindig a fiam fõz,õ mossa a ruháit, õ vasal stb.Mit kellene még tennie,az hogy a menyem felületesen takarit, mert 30 évesen lusta lehajolni a porszivóval,meddig tart az.Hetekig takaritottam náluk,amig terhes is volt, mert vigyáztunk rá.Azóta biztos,hogy nem takaritotta ki az ágy alját.En megmondom õszintén,hogy nekem senki de senki nem volt aki segitett volna,DE lesült volna a bõr a képemrõl,ha a férjemre hagytam volna mindent.De nem vagyunk egyformák lehet,hogy nektek mai nõknek van igazatok,hogy nem hagyjátok,hogy cselédek legyetek.Nem tudom talán erre is születni kell.
2019. szept. 2. 12:27
 14/62 anonim ***** válasza:
49%
Én vagyok az, akinek szó nélkül segítenek. Oda kell tennem, hogy 130 km van köztünk. Férjem most műtét után van, a gyerek meg gyerek. Szóval minden rám hárul. Nehéz, de valamennyire szinten tartjuk s a szekrény hátát meg majd segítenek anyosek meg anyukám. Ugye a kertben füvet nem tudok nyírni, de a kutyánk kap enni, inni, néha elvisszuk sétálni.
2019. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
25%

" a feleség otthon van, a férje meg 10_12 órát dolgozik"


Kedves Kérdező!

Igaz, hogy a menyed egész nap otthon mereszti a v..gát, de a sok török tv sorozat mellett nem várhatod el, hogy lemaradjon bármelyik epizódról is mert hiányos lesz az alultműveltsége.

Ráadásul a fészbókon sem tud naprakészen hozzászólni ha a hasonlóan révbe jutott és eltartott htb-s csoporttársak rákérdeznek, hogy látta-e, amikor don Padraf os majdnem megcsö cs.részte a Zulejkát.

A por meg ugye nem szalad el.

Por favor.

2019. szept. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
70%
És ezt honnan is álmodtad, utolsó?
2019. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
84%

Ez nehéz eset.

Lehet, hogy jobb ha nem szólsz, mégha neked is van igazad.


De az milyen, hogy 30 évesen nyújthatja a nyelvet?

2019. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
62%
Hétvégén a fiad főz, vasal magának, stb.. ha ezzel neki gondja van, majd ő megmondja a feleségének. Nem értem mi ezzel a probléma. Nálunk édesapám szeret főzni, és nagyon jó kajákat csinál, hétvégén mindig ő főz, sőt ő akar főzni! Ne szóljál ebbe bele, nem a te dolgod. Ha nekik ez így jó, akkor fogadd el. Bízz benne, hogy meg tudják oldani maguk között, felnőtt emberek, nem kell megmondani nekik, mit hogyan csináljanak.
2019. szept. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom mekkora az unoka nekem itthon van egy 2.5 éves éd egy 2 hónapos de ahova befér a porszivó és felmosófej ki van takaritva. Persze néha jólesik ha párom elmosogat vagy rendet pakol de a gyerekek mellett szerintem 90%osan elvégzem a házimunkát. Fözök mosok takaritok. Az udvar marad páromra csak.

Egy jó tanács máskor a fiadnak szólj és beszéljen ő a menyeddel. Ha párom szól h ezaz elvan maradva nem gaz de ha nekem is anyosom kezdene el itt "pattogni" nem venném jó néven.

2019. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
72%
Bár a probléma megmarad, továbbra se fog tetszeni neked, hogy ők mit csinálnak, de egy robotporszívó sokat segítene a gondon. Hamarosan karácsony, 30ezerért már van ilyen. Ha neked sok, akkor vegyétek közösen
2019. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!