Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha nem szólok lehet, hogy jobb?

Ha nem szólok lehet, hogy jobb?

Figyelt kérdés

Szóval a menyeméknél voltam és a szobájukban,amikor nem voltak otthon.Nem kell megijedni nem kutakodtam,csak az unokám ott alszik és muszáj volt bemennem.En vigyáztam az unokámra,amig a menyem elment valahova.Szóval az unokám ledobta a cumiját és beesett az ágy alá.Azt láttam,hogy a por vastagon sürüsödik az ágy alatt.Szó nélkül megcsináltam volna, mint több esetben,de a derekammal problémák vannak,ha cipelek vagy hajolok.Amikor terhes volt én csináltam meg helyette,mert a fiam megkért rá.Na végeredményben mondtam finoman a menyemnek,hogy semmi közöm hozzá, és elmeséltem neki,hogy mit láttam.Láttam rajta,hogy nem tetszett neki és utána egész idõ alatt nem szólt hozzám és nyujtogatta rám a nyelvét.A másik probléma a fiam allergiás,tehát néha mélyebben kellene takaritania.

Nagyon sokszor én takaritok náluk és fõzök is mert a menyem nem akar és nem is tud.


2019. szept. 2. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
33%
Persze az jó volt mikor terhes volt a menyecske,és össze-vissza ugráltattak.Meg se csináltam volna a helyedben.Pont lecarnám őket,át se mennék,nem vigyáznék a gyerekre se,aztán lehet hanyagolni.éN NEM LENNÉK csicska tuti.
2019. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
14%

Egyébként én sem. Nem főznek rájuk, nem takaritanek és nem vigyáznék a gyerekre.


Más ezt segítség nélkül megcsinálja. Oldja meg a semmittevő menyed is.

2019. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan mondod, hogy nyujtogatja rád a nyelvét?
2019. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
57%

Ezek szerint a fiad kért meg téged erre arra! Miért a menyedre haragszol? A fiadnak megteszed, aztán a menyedet cseszegeted.

Kérdezted már a fiadat arról amiről most szó van? A fiad fel van mentve teljesen úgy látom és mindenért a menyed a hibás.


Aki meg azt mondja.... attól mert dolgozik, már a gyerekkel sem kell netán törődenie, mert szegénynek milyen fárasztó napja volt? Hogy keresztbe szalmát nem kell csinálnia? S ami "férfi munka"? Ki végzi el?


Én nem szeretem amikor egy ilyen dolognál csak az egyik felet veszik elő. Felelős ő is. Vagy legyen otthon ő a gyerekkel, aztán "lébecolhat" ő is. Mert valakinek vigyázni kell rá meg ha csecsemő....

Olyan idióta felfogás, hogy ő csak otthon van...

2019. szept. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
57%
Remélhetőleg felnyílik a fiad szeme és kirúgja a lusta libát, akinek takarítás helyett csak nyelvnyújtogatásra futja a nem létező IQ-jából.
2019. szept. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:

34/35


Ne haragudjál te szörnyü vagy!A fiam hazamegy este 7.-kor vigyáz a babára amig a menyecske elkésziti a vacsorát.Ugye mert egész nap nem ér rá.Amikor én fõztem és takaritottam akkor csináltam mindent amikor a baba aludt.Nem a menyecske az lefekszik aludni,még akkor is ha én kelek éjszaka fel a babához mert mondtam neki pihenjél éjszaka majd én felkelek.Vsszatérve a fiamhoz a vacsora után végzi továbbra a munkáját éjfélig,ugy hogy fel sem áll a székrõl.Egyébként igen a fiam miatt csinálok mindent és ha megkér továbbra is megteszem.Ez van én ilyen vagyok.Csak nem szeretem ha valaki hálátlan és ha mondok valamit akkor nyujtogatja rám a nyelvét és grimaszokat csinál.Viszont hogy békesség legyen közöttük én nem árulkodok.

2019. szept. 3. 11:46
 37/62 anonim ***** válasza:
62%

Olyan rosszindulatú vagy kérdező. Szegeny kicsi fiad hat hogy lehet igy élni.

1. Ők valaltak a babat nem te (ha nehezedre esik vmi ne segits pont es ne itrljezz a hátuk mögött)

2. Minek kell meleg vacsora? Napkozben nem eszik meleget?

3. A no lenyegeben egyedulallo anya így hogy allitasod szerint reggeltol ejfelig dologozik apuka. De nyilvan nem elvarhato hogy egy felorat az apjaval töltsön szerencsetlen gyerek....

Roviden es tömören vagy hagyd őket békén es foglalkozz a sajat eleteddel(van olyan?) vagy segits nekik de szépen fogd be a szadat es puffogj magadban mert ez nem segitseg amit most csinálsz. Nekem ilyen segitseg nem kellene az tuti!

2019. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
79%

Tipikus kedves anyós. Szeretem a menyem de azért jól lehordtad itt nekünk illetve tipikus az is, hogy én csak jót akarok , én csak segíteni akarok , én csak ..én csak.. Hát én el is küldeném az anyósom, hogy ÉN CSAK nyugalmat akarok.

Nem tudom, hogy miért olyan nehéz felfogni a mamáknak, hogy NE szóljanak bele mindenbe. Mondjuk itt a fiad is hibás , hogy még nem kötötte fel a tökeit illetve a menyed is, hogy nem állt rendesen a sarkára.

2019. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:

:):)A válaszaitokkal még azokat az anyákat és feleségeket is el szeretnétek rontani,akik normálisan állnak egy házassághoz.Majd ha egyszer anyósok lesztek,ti lesztek azok,akik a legjobban sipitozni fogtok.

Nagyon neveletlenek és tiszteletlenek vagytok.Se a menyemhez sem a fiamhoz nem értek föl!:):)


Az anyutok meg örülhet,hogy egyszer egyáltalán valaki feleségül vesz benneteket.:):)


Na és még valami nem hiszem,hogy a valóságban is fel mernétek vállalni a véleményeteket.

2019. szept. 3. 13:43
 40/62 anonim ***** válasza:
51%
Én felmertem vállalni mert nekem is ilyen kotnyeleskedő volt az anyósom. Aztán szépen leállítottam. Érdekes azóta normalizálódott a helyzet. Nem csesztet minden szarsággal, HAGY élni minket!!És igen ha egyszer anyós leszek biztos nem leszek pióca mert én is átéltem milyen rossz az. Nem kell rosszban lenni DE külön család vagyunk...ő is találja fel magát.
2019. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!