Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha nem szólok lehet, hogy jobb?

Ha nem szólok lehet, hogy jobb?

Figyelt kérdés

Szóval a menyeméknél voltam és a szobájukban,amikor nem voltak otthon.Nem kell megijedni nem kutakodtam,csak az unokám ott alszik és muszáj volt bemennem.En vigyáztam az unokámra,amig a menyem elment valahova.Szóval az unokám ledobta a cumiját és beesett az ágy alá.Azt láttam,hogy a por vastagon sürüsödik az ágy alatt.Szó nélkül megcsináltam volna, mint több esetben,de a derekammal problémák vannak,ha cipelek vagy hajolok.Amikor terhes volt én csináltam meg helyette,mert a fiam megkért rá.Na végeredményben mondtam finoman a menyemnek,hogy semmi közöm hozzá, és elmeséltem neki,hogy mit láttam.Láttam rajta,hogy nem tetszett neki és utána egész idõ alatt nem szólt hozzám és nyujtogatta rám a nyelvét.A másik probléma a fiam allergiás,tehát néha mélyebben kellene takaritania.

Nagyon sokszor én takaritok náluk és fõzök is mert a menyem nem akar és nem is tud.


2019. szept. 2. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
"a férjük már nem kivánja"sajnállak,te biztosan ezt éled,ha egyáltalán van aki szóba áll veled.
2019. szept. 3. 18:01
 52/62 anonim ***** válasza:
63%
És téged az miért zavar , hogy az anyukájával mennyit beszél? Minden rosszindulat nélkül mi köze az anyósnak ehhez? Ha 24 órát beszélnek sincs köze senkinek.
2019. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
56%
Tudod nyanya, a mai nőknek egy különleges tulajdonságuk, hogy nem fosnak be, ha nem mennek férjhez. Te ezzel fenyegetsz, mint valami reumás őskövület. Ismerd a közönséged. Lehet, hogy a nyugdíjasklubban a barátnőid el sem tudnak képzelni rosszabb dolgot, mint nem szolgálni egy phaszt, de minket úgy neveltek, hogy ne kelljen a teszetosza, rosszul nevelt kölyködet eltűrnünk.
2019. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván nagyon hasznos tud lenni egy házitündér feleség, a menyed pedig ezek szerint nem az. De valamit mégiscsak nagyon tudhat, ami miatt elvette a mérnök fiad, még gyereket is csinált vele, és mégcsak nem is ő panaszkodik, hanem Te! Látod-látod, ha a padlónyalás helyett másban jeleskedtél volna, akkor neked is olyan aranyéleted lett volna, mint ahogy a menyedét beállítod, hogy tenyerén hordozott volna a férjed, és még az anyósodat is csatasorba állította volna, hogy a mocskodat takarítsa. Na, ki járt jobban?
2019. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
:):):)
2019. szept. 3. 20:16
 56/62 anonim ***** válasza:
49%

Ezeket a válaszokat kötelező jelleggel elolvastatnám minden férfivel akinek valaha is megfordult a fejében a házasság gondolata.

Ugyanis ezekből a fröcsögésekből igen szépen kirajzolódik az, hogy a mai nők -egy nagy része- hogyan gondolkozik manapság.

Ráadásul minden válaszoló nő soraiból kiolvasható a saját elcseszett élete is, amiért frusztráltan mindig másokat hibáztat.

Szidja a saját apját, anyját, az anyósát, apósát, a férjét, az összes férfit meg többnyire a kérdezőket.

Egyedül ő nem hibás semmiért.


A férjeknek meg nincsen erre se energiájuk se idejük, mert késő estig dolgoznak.

Azután csak lassan esik le nekik, hogy nem erre számítottak és a nő alaposan megváltozott.

A csiripelő szorgos kismadárból egy elhízott lusta sárkány lett, és a kezdeti báj átalakult hájjá.

Előbb-utóbb kinyílik a szemük és beadják a válást.

Erre Magyarországon kb 2-3 évvel az esküvő után szokott sor kerülni.

Mint köztudott, rengeteg manapság az elvált nő akik azt gondolták, hogy egy "véletlenül fogant" gyerekkel sínen lesz az életük, mert a balek apa majd eltartja.

Talán nem is ok nélkül lettek kipenderítve a "tutiból"...

2019. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
57%
Hát igen, utolsó. Ezek a csúnya, szemét nők már nem akarnak kihasznált csicskák lenni. Mit is képzelnek magukról mi? Mondjuk azt hogy egy élősködő fa.sz nélkül is vígan megvannak? És ha nem kellenek a pasasnak mert nem óhajtják a házicseléd szerepet, akkor sírás rívás helyett ajtót mutatnak a puhapö.csöknek?
2019. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó !

Ki kellene mosni a szádat, csak a mai vegyszerek gyengék lennének a belőled áradó sok mocsokhoz...

2019. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
75%

21:00

"a puhapö.csöknek"


Mint fentebb írtam is, hogy minden válaszból kirajzolódik az agyatlanul fröcsögő nő saját szomorú élete is.

Így a te válaszodból is le lehet vonni bizonyos logikai következtetéseket.

Azaz, ha te -az írásod alapján- csak puhapö.csökkel találkoztál, abból egyenesen következik, hogy az elhanyagolt lepukkadt és túlsúlyos külsőd, lombozta le a körülötted előfordult pasasok feltörekvő vágyát.

Sorry

2019. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval.


Ritka boldogtalan nők írnak ide,ami szomorú, de talán a józan észt mégsem kellene otthon hagyni.


Szerintem itt aki elnyomottnak érezheti magát, az szerencsétlen férj, aki ennyi munka mellett hétvégén a házimunkát is elvégzi.


Nem tudom hogy gondolhatjak sokan igazságosnak, hogy minden teher a férjre hárul a nő meg nem csinál semmit. Aztán sír, ha elhagyják, mert ennél százszor különb nők vannak.


Én is elvégzem a házimunkát, főzök, takarítok. A férjem pedig azért dolgozik ennyit, hogy nekünk mindenünk meglegyen mert most az én fizetésem kiesik.

Ha beteg lennék vagy baj lenne a babával az más, de problémamentesen sem kellene csinálnom semmit, hanem cselédnek használni a férjem anyukáját és őt magát meg fejős tehénnek???


Nem csodálom, hogy ennyi válás van.

2019. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!