Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek hazudik anyósom?

Szerintetek hazudik anyósom?

Figyelt kérdés

Nyáron egy hónapig külföldön nyaraltunk, mikor hazaértünk, azzal várt anyósom, hogy neki szívműtétje volt, csak nem akart szólni, hogy ne aggódjunk miatta.


Pár hét múlva összefutottam az orvosával, aki az egész családnak az orvosa, és Megkérdeztem hogy van anyósom, mire azt felelte, hogy neki azt honnan kéne tudnia, hónapok óta nem látta.


Semmi előjele nem volt, és utána is ugyanúgy viselkedett, mintha mi se történt volna, alkoholt ivott, cigizett, stb.


Azzal a különbséggel, hogy elkezdett ugráltatni körülötte mindenkit. A férjemmel kifestette a házát, a mi pénzünkből, mert hogy a műtét miatt neki tiszta, és steril környezetre van szüksége, és neki nincs pénze erre.

Ha valamit csinálnia kéne, pl ott vagyunk és el kéne mosogatni, egyből a szívéhez kap, hogy jajj ő elfáradt nem tud elmosogatni, hátha megcsináljuk helyette.


Mi szívesen segítünk egy beteg rokonunknak, nem azzal van gond, de ha csak hazudozik és nincs semmi baja, akkor én nem szívesen hagynám, hogy így ki használjanak minket. Az a baj, hogy rákérdezni se tudok, hogy mutasson egy leletet, zárójelentést, vagy valamit, mert ez elég kényes téma, és ha ok nélkül vádolom meg, akkor mindenki utálni fog a férjemmel együtt, és teljesen jogosan.


Mit tehetnék?


2019. dec. 5. 12:50
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
95%

Miért az orvostól kérdezed meg hogy van anyósod, miért nem tőle magától?


Kérdezd meg, mikor kell mennie kontrollra, mert szívesen elviszitek, illetve hogy mi miatt műtötték pontosan.

2019. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
98%

Érdeklődj tőle kedvesen a részletekről, hivatkozva mondjuk egy kolléganő betegségére, akinek segíteni szeretnél.

Pl. rákérdezhetnél, hogy a háziorvos utalta-e be oda, ahol a műtétet végezték. Ha igennel válaszol, már le is bukott. De megkérdezheted tőle, hogy hol műtötték, mennyi hálapénzt kellett adni, ki volt a dokija, stb. Ezer és egy módon el fogja magát szólni ha csak kitalálta a dolgot.

2019. dec. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
96%
Aki iszik és cigizik de steril szoba kell...na itt már lebukott.Mond neki,hogy nagyon aggódtok miatta ezért a kontrollon mindenképpen ott akartok lenni és beszélni az orvossal,ebből nem engedtek és kész.
2019. dec. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
77%
Bár nem volt még a családban szívműtéten,de feltételezem,hogy műtéti sebbel kellene lennie. Kérd meg hogy mutassa meg,mert kíváncsi vagy.
2019. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
94%
Lehet,hogy csak katéteres szív vizsgálata volt? Az nem műtét. Ha valóban szív műtétje volt, akkor a szegy csontom középen kell lennie egy hosszabb műtéti hegnek,egy vágásnak. Egy ilyen súlyos műtét után hetekig lábadozna...hazudik!
2019. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
58%

4!


Hát én nem mutogatnám a műtéti sebemet senkinek, max a partneremnek. Ez kimondottan bunkó kérés

2019. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
93%

Én laporoszkópiás epeműtét után 3 héttel is nyomorek voltam XD szerintem kamu h ugráltathasson.

Amugy meg diéta vagy gyogyszer vagy valamtut lenne neki.

2019. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
95%
Azt írta a kerdezo, -nyáron történt, az egy hónapos távollétük után. Az egy hónap az 4 hét, plusz jelenleg december 5. van, tehát hónapok teltek már el a műtét óta, ha volt.
2019. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy nem volt szívműtétje, viszont valami vizsgálat lehetett.

A háziorvos nem feltétlenül tudhat róla.

Kérdezd meg, hogy pontosan milyen műtétje volt, ki műtötte....

A szívműtétet nem hirtelen csinálják, ha csak nem sürgősségi esetről van szó. Szóval ezt már hetekkel, hónapokkal előbb tudhatta, ha igaz, és az elképzelhetetlen, hogy senkinek nem szólt előtte.

2019. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
94%

Lehet tényleg csak szívkatéterezés volt, megnézték milyen a szíve. Ez is altatásban van és igazából veszélyes is akkor ott.


Szerintem egyszerüen kérdezd, hogy miért volt, mi volt a baj, mit is csináltak.

Ha nagyon csöbe akarod húzni, mond hogy van egy új barátnöd és a legjobb érsebész Budapesten és beszéltél neki róla, hogy aggodsz az anyósodért és mondta, hogy ö szívesen megnézi a korházban kapott papírokat....

2019. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!