Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek hazudik anyósom?

Szerintetek hazudik anyósom?

Figyelt kérdés

Nyáron egy hónapig külföldön nyaraltunk, mikor hazaértünk, azzal várt anyósom, hogy neki szívműtétje volt, csak nem akart szólni, hogy ne aggódjunk miatta.


Pár hét múlva összefutottam az orvosával, aki az egész családnak az orvosa, és Megkérdeztem hogy van anyósom, mire azt felelte, hogy neki azt honnan kéne tudnia, hónapok óta nem látta.


Semmi előjele nem volt, és utána is ugyanúgy viselkedett, mintha mi se történt volna, alkoholt ivott, cigizett, stb.


Azzal a különbséggel, hogy elkezdett ugráltatni körülötte mindenkit. A férjemmel kifestette a házát, a mi pénzünkből, mert hogy a műtét miatt neki tiszta, és steril környezetre van szüksége, és neki nincs pénze erre.

Ha valamit csinálnia kéne, pl ott vagyunk és el kéne mosogatni, egyből a szívéhez kap, hogy jajj ő elfáradt nem tud elmosogatni, hátha megcsináljuk helyette.


Mi szívesen segítünk egy beteg rokonunknak, nem azzal van gond, de ha csak hazudozik és nincs semmi baja, akkor én nem szívesen hagynám, hogy így ki használjanak minket. Az a baj, hogy rákérdezni se tudok, hogy mutasson egy leletet, zárójelentést, vagy valamit, mert ez elég kényes téma, és ha ok nélkül vádolom meg, akkor mindenki utálni fog a férjemmel együtt, és teljesen jogosan.


Mit tehetnék?


2019. dec. 5. 12:50
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
24%

Még mindig nem értem, miért lényeges, hogy volt e műtét, vagy sem. Segiteni akkor segít az ember, ha akar. Ha nem akartok segíteni, akkor nem kell. Szomorú, ha azért kell műtétet hazudnia, hogy törődjön vele a családja.


Az én anyósomat műtötték nem régen. Mondjuk nem a szívével, de mivel ő nem mai gyerek, 70nfelett van és altatásos műtét volt, nem kis kockázata volt. Mi csak azért tudtunk róla, mert velünk él és én kísértem el ah orvoshoz, amikor rosszul lett. A másik fiának nem mondta el, csak a műtét után. Nem akarta felzaklatni.

Amikor nekem kivizsgálásra kellett járnom, mert felmerült a rák gyanúja, csak és kizárólag a férjem tudott róla, senki másnak nem mondtuk el, amíg nem derült ki, hogy pontosan mkk a helyzet.

2019. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

Kamuzik.

Ha nyitott szívműtétje lett volna egy hónap alatt nem jön rendbe.

A háziorvosnak mindenképpen tudnia kellene róla, mert az EESZT-be minden bekerül és kizárt, hogy anyósod letiltotta, hogy a kezelőorvosán kívül más hozzáférhessen a leleteihez.

Anyámnak volt szívkatéterezése, pár napig feküdnie kellett, de ennyi. Erről is mindent tud a háziorvosa.

Méghogy steril szoba...nem csontvelőtranszplant volt.

Ugrasszátok ki a nyulat a bokorból, tuti átver és kihasznál benneteket a banya.

2019. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Kiderült mi az igazság?
2020. okt. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!