Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha anyós mindig...

Mit csináljak ha anyós mindig elviszi a kaját itthonról?

Figyelt kérdés
Tudjátok a nagymamákról van egy kép hogy rengeteget főznek és hoznak kaját az egész családnak. Na most az én anyósom elvisz mindig egy adagot (mert úgy is túl sokat főztem).
2019. dec. 20. 11:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
meg az én szüleim állandóan hoznak valami ajándékot az unokának ő még nem hozott soha semmit, sőt ha megkértem hogy hozzon egy fél kg kenyeret idejövet azt is kifizettette velem
2019. dec. 20. 11:42
 2/64 anonim ***** válasza:
19%

Sajnálsz tőle egy adag ételt, mikor úgyis túl sokat főztél?


Ha igen, jelezd neki, amikor jön, hogy ne haragudjon de ígyis kevés van nektek, szóval ha lehet most ne vigyen el, mert szükségetek van rá.

2019. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
88%
Minek adsz neki? Megmondod, hogy bocs, azt mi holnap is esszük.
2019. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
71%
Ezt hogy kell elképzelni, együtt laktok, vagy minden nap beállít és viszi a kaját?
2019. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
32%
Mi az hogy elviszi itthonról a kaját? Együtt laktok, és visz munkába? Vagy hová viszi el? Ha meg látogatáskor kér egy adag ételt, és azt viszi magával, sajnálod? Én saját magam szoktam neki tenni éthordóba amit tudom hogy szeret, és elküldöm a férjemmel neki, vagy én elviszem, vagy ha ő jön, odaadom neki.
2019. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
74%
Jajj 2es, de undorító ez a szöveg. Nem sajnálja a kérdező az ételt, hisz anyós ott zabál náluk. De ne nézze már ingyen büfének.
2019. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

" Minek adsz neki? "


Nem adok, jön a kis élethordójával és szó nélkül kipakolja a hűtőt. Sőt múltkor még beszólt hogy túl borsos lett a borsó levesem

2019. dec. 20. 11:51
 8/64 anonim ***** válasza:
93%
Hát akkor fogod és kiveszed a kezéből. Azért csinálja, mert hagyod. Tudja, hogy balek vagy, ezért kihasznál.
2019. dec. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
95%
De hogy pakolja ki? Komolyan nem értem! Jön az éthordóval, és belerakja a főztödet, és elviszi mindent? Te meg állsz ott és nézed?
2019. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

"Jön az éthordóval, és belerakja a főztödet, és elviszi mindent? "


Szó szerint!

2019. dec. 20. 11:57
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!