Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha anyós mindig...

Mit csináljak ha anyós mindig elviszi a kaját itthonról?

Figyelt kérdés
Tudjátok a nagymamákról van egy kép hogy rengeteget főznek és hoznak kaját az egész családnak. Na most az én anyósom elvisz mindig egy adagot (mert úgy is túl sokat főztem).
2019. dec. 20. 11:36
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
61%

"Ha kevés a pénze, beszéld meg vele, hogy előfizetsz neki mindennapra kihozós menüre"


És az szerinted mennyivel lenne olcsóbb, mintha elvisz tőlük egy adag ételt?

2019. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
43%

Ezt továbbra se tudom higy kell elképzelni,

Jön anyós a kis ételessel, oda battyog a hűtőhöz, kiszedi a kaját szó nélkül és már megy is. Eszméletlen nagy kamu. Ilyen nincs.n

2019. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
31%
kúl sztori bró
2019. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
37%
Csapj a kezére.
2019. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
78%

Ó dehogynincs!!!

Az én apósom piáért jött át,csak ő lehuzott 3 üveg sört vagy 3 páleszt aztán hazament.

Én meg hetente 2 láda sört vegyek meg nem?Mert aposom lusta es allandoan pias h kocsiba uljon es elmenjen sörért?

Nehéz elhinni de sajnos vannak ilyen emberek akik nem tisztelik másnak az otthonát

Ő is ugy jött ment ahogy neki tetszett.Tök termeszetesnek vette hogy a fia lakasa ugyhogy neki joga van itt mindenhez.

Meg persze evett is.

Szoval volt h nem maradt nekem kaja mikor hazaértem a délutànos műszakbol.Eleg volt megnezni a sörös ládát már tudtam h apos jart is

a ferjemnek elszopogatja egy honapig de ennek 2 napig nem eleg

Aztan neaggodj megaljt parancsoltam

Azert àljon meg a menet!Ahogy anyosom is ugy gondolta itt minden az övé is itt mindent szabad mert a fia lakasa is akkor az övék is

Foggalmatok sincs mennyi pofatlan ilyen ember van.

2019. dec. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
mennyi rosszindulatú ember van itt, vetekedtek az anyósommal! ez azért elég ciki!
2019. dec. 20. 17:19
 47/64 anonim ***** válasza:
86%
41-es, ez nem a pénzről szól, hanem a szemtelenségről, az anyós semmibe veszi a menyét. Ha nélkülöz, nyilván segítenek neki - de nem ezen a módon.
2019. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
30%
Tényleg nem tudom elképzelni én sem. Nem tudom, valahogy a mi hűtőmet senkinek nem jut eszébe nyitogatni (férjemen, lányomon és rajtam kívül).
2019. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
65%
Az a ciki, hogy kérdést teszel fel ezzel kapcsolatban. Van valami ami nem tetszik és csak állsz és nézed és ide jössz kérdést kiìrni :D Ez a CIKI..felnőtt ember vagy. Egyszerüen nem adsz és kész. Ha pakolna szòlsz neki, hogy ne és kész. Ezen mi olyan bonyolult?
2019. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
80%
Annyit főzz amennyit megesztek, ne maradjon kaja. Ha meg ebéd előtt jön, szólsz hogy mama csak 6 szelet hús van, az kell nekünk, ma sajnos nem tudok adni.
2019. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!