Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak ha anyós mindig...

Mit csináljak ha anyós mindig elviszi a kaját itthonról?

Figyelt kérdés
Tudjátok a nagymamákról van egy kép hogy rengeteget főznek és hoznak kaját az egész családnak. Na most az én anyósom elvisz mindig egy adagot (mert úgy is túl sokat főztem).
2019. dec. 20. 11:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
51%

"Nem adok, jön a kis élethordójával és szó nélkül kipakolja a hűtőt. Sőt múltkor még beszólt hogy túl borsos lett a borsó levesem"


Ez igencsak életszerűtlen, ne is haragudj.

2019. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
88%
bocs nem olvastam végig minden véleményt, én elsősorban a férjemnek szólnék, hogy rendezze le az anyjával, nálunk nem kajából van a probléma de van , első, hogy szólok a férjemnek, ha többszöri férj kozzászólással sem oldódik meg akkor én jelzek, először finomn, ha nem érti akkor jön a keményebb
2019. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
61%
én x év alatt megtanultam udvariasan de kategorikusn
2019. dec. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
62%
különben ráül a fejedre
2019. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
55%

előző vagyok

muszáj tisztázni, különben rámegy az életed

2019. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem léosz közbe, nem szólsz rá akkor nyilván ez nem gond neked. Akkor minek tetted fel a kérdést?
2019. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
79%
#30 Haha, jó ötlet!! :D Ha meg nincs otthon a Kérdező, arra az időre tegyen ki egy madárijesztőt a hűtő elé. :D
2019. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
27%

Azt gondolom, anyósod üzenni akart.

Azt üzente, hogy itt minden az övé, hogy bármit elvehet.

Menj el hozzájuk, nézz szét a lakásukban, nem látsz ételeket, nem látsz italokat. Kifosztották a hűtőszekrényt, és nálatok sem tesznek majd mást.

Még többen jönnek majd az égből. Jönnek majd mint a zuhogó eső. De csak hagyod!

Téged kiválasztottak valamire, és nem hátrálhatsz meg!

2019. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
80%
Ha látod hogy kiveszi a hűtőböl akkor miért csak állsz ott mint egy rakás szerencsétlenség? Nem tudsz szólni?
2019. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező . Te valamilyen kis 10 éves gyerek vagy ? Aki nem mer semmit tenni se szólni ??

Szóval állsz , mint khm a lakodalomban és végig nézed ahogy az anyós pakolja ki a kajákat :D

Aztán jössz ide " duzzogni " hogy mit kéne tenni ...

Gondolom már felnőtt vagy . Szóval jó lenne ha úgy is viselkednél . Legközelebb szépen intézd el . Nem kell félni .

2019. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!