Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfutottam "elbújtam" anyósjel...

Elfutottam "elbújtam" anyósjelölt elől, nagyon gyerekes volt, vagy csináltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Közepes város nagyobb boltok,hosszú utca, én kiléptem az egyik boltból táskákkal a kezemben és látom a párom édesanyjának a hátát nagyon messze volt és az ellenkező irányba sétált. Fáradt voltam tele volt a kezem és biztos voltam benne ha közel értem volna és köszönünk elkezd faggatni! Így megbizonyosodtam,hogy nem lát és nagyon gyorsan a másik irányban távoztam. Emellé még ideges is voltam és fájt a fejem így jobbnak láttam ha majd látogatáskor látjuk egymást. Amikor jobb passzban vagyok. :) Ilyet már korábban is csináltam vele és másokkal is. Ha összefutunk kettesben azt nem szeretem,nem akarok bunkó lenni de nagyon nyomaszt és rosszul is szoktam lenni. Sértegetni nem szokott,nem bánt. Bújtatok már így el? Pl egy plázában vagy postán akárhol. Huszonéves vagyok és visszagondolva vicc de ha nem húzom fel a nyúlcipőt észrevesz és leszakad a kezem + feszült leszek. Szeretek felkészülni a találkozókra.

2020. márc. 2. 14:14
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
90%
Korábbi kérdéseid alapján neked az a faggatás, ha megkérdezi mi finomat ebédeltetek, hova mentek nyaralni, vagy melyik a kedvenc színed. Ezt normális emberek beszélgetésnek hívják. Még ötvenféleképpen megkérdezheted, akkor is csak az marad a szitu amit eddig is elmondtak már neked ezerszer: fóbiád van, kezeltesd magad, mert így nem lehet élni.
2020. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
De olyan szerencsétlenül jött volna ki ha azt látja,hogy rágyújtok.. amikor 8hónapja nem. De ő ebből csak azt látta volna meg hogy cigizek.. Igazatok van elszámolni nem kell. De nem örültem volna ha hulla fáradtan meglát!
2020. márc. 2. 15:14
 13/52 A kérdező kommentje:
Legutóbb a boltból jövet meg éreztem hogy képtelen lennék csevegni és sértő nem akartam lenni. Biztos éreztetek már ilyet.
2020. márc. 2. 15:16
 14/52 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez nem gyerekes, hanem inkább beteges!

A gyerekek - ha csak nincs valami mentális bajuk - közvetlenek, természetesek. Te egyik tulajdonsággal sem rendelkezel.

Nem értem, hogy miért kell anyós, vagy bárki elől bujkálni, miért nem lehet természetesen viselkedni?

Miért nem lehet egy láncdohányos előtt rágyújtani?...vagy talán azért nem, mert állandóan papoltok nekik a cigi ellen és ti is csináljátok?

Én alapban hülyét kapnék, ha ahány ember, annyiféle álarcot kellene cserélgetnem, hogy megfeleljek és mint egy celebnek örökké a legtökéletesebb, hibátlan formámban léphetnék az utcára, mert mi lesz, ha találkozom valakivel.

Amellett röhejes és szánalmas, hogy megpakolt cekkerekkel hatalmas kitérőket teszel, csak ne kelljen köszönni valakinek!

"Csókolom Ica néni, hogy tetszik lenni? És a Pista bácsi?

Mi is jól/rosszul vagyunk, sietek is, mert ezt vagy azt kell csinálnom! Béláékat üdvözlöm, Sacikának sok puszi! Vigyázzon magára! Csókolom!" ... vagy ugyanez tegeződve, ahogy nálatok elfogadott.

2020. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Tegeződünk. :) Tudod..az az érzés mikor lelkileg hulla fáradt vagy és nem akarod megsérteni az aktuális stílusoddal.-ezt éreztem!
2020. márc. 2. 15:18
 16/52 anonim ***** válasza:
74%
Nincs ebben semmi, nekem sincs mindig kedvem találkozni bizonyos emberekkel. Persze ha ez állandósul, akkor ott van valami probléma, amit ki kellene beszélni az illetővel.
2020. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Nagyon bénán jött ki mindig. Kívülről nézve "szerencsétlen véletlennek" tűnne. Én ezért bújtam el/léptem le. Hogy akkor lásson amikor jól vagyok.
2020. márc. 2. 15:29
 18/52 anonim ***** válasza:
25%

Tényleg gyerekes dolog, de ha Te éppen akkor nem voltál csúcs formában, akkor jól tetted, amit tettél.

Az vesse rád az első követ, aki nem a jó oldalát szeretné mutatni egy hasonló helyzetben.

2020. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
97%

Pont azt akartam írni, amit a #14-es.

Neked már azzal bajod van, ha megkérdezi szerencsétlen anyósod, hogy hogy vagy...már a korábbi kérdésednél is megírtam, hogy neked szakember segítségére van szükséged, mert nem normális amit művelsz...az “ok” ami miatt a párod nem mesél a szüleinek, az te vagy, mivel meg van neki tiltva, hogy bármit is elmondjon otthon...beteges vagy, tényleg fordulj pszichológushoz..

2020. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakit meglátok, ő engem nem és ráadásul nem egy irányba megyünk, én se megyek oda.

Ha viszont meglátjuk egymást, akkor intek és megyek tovább az utamra. Azért nem rohanok át a másik oldalra, hogy váltsunk pár szót.

Ha egy irányba megyünk, akkor köszönök és egy gyors hogy vagy kérdést megeresztek. Ha sietek, mondom, hogy most sietek és majd máskor beszélünk. Ha ráérek, akkor pár percet beszélünk.


Az volt gyerekes a viselkedésedben, hogy "felhúztad a nyúlcipőt". Máskor nem kell elsunnyogni a helyszínről, egyszerűen csak sétálj tovább.

2020. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!