Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfutottam "elbújtam" anyósjel...

Elfutottam "elbújtam" anyósjelölt elől, nagyon gyerekes volt, vagy csináltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Közepes város nagyobb boltok,hosszú utca, én kiléptem az egyik boltból táskákkal a kezemben és látom a párom édesanyjának a hátát nagyon messze volt és az ellenkező irányba sétált. Fáradt voltam tele volt a kezem és biztos voltam benne ha közel értem volna és köszönünk elkezd faggatni! Így megbizonyosodtam,hogy nem lát és nagyon gyorsan a másik irányban távoztam. Emellé még ideges is voltam és fájt a fejem így jobbnak láttam ha majd látogatáskor látjuk egymást. Amikor jobb passzban vagyok. :) Ilyet már korábban is csináltam vele és másokkal is. Ha összefutunk kettesben azt nem szeretem,nem akarok bunkó lenni de nagyon nyomaszt és rosszul is szoktam lenni. Sértegetni nem szokott,nem bánt. Bújtatok már így el? Pl egy plázában vagy postán akárhol. Huszonéves vagyok és visszagondolva vicc de ha nem húzom fel a nyúlcipőt észrevesz és leszakad a kezem + feszült leszek. Szeretek felkészülni a találkozókra.

2020. márc. 2. 14:14
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
48%
Engem nem érdekelne. Ha összefutnék vele az általad vázolt helyzetben, mondanám neki, hogy bocsika, nem érek rád, nincs most türelmem a kérdéseidhez, mert fáradt vagyok/fáj a fejem/éhes vagyok stb, és azonnal ott is hagyom a francba.
2020. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem tök normális, hogy ha nincs kedved találkozni, akkor elmész. Ilyet én is csinálok, csak nem lelkizek rajta. Ez nem probléma szerintem.
2020. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:
😀🙃
2020. márc. 7. 00:02
 44/52 anonim ***** válasza:
92%
Velem is volt olyan, hogy elkerültem olyan embert, akiről tudom hogy nagyon hosszúra tudja nyújtani a szót. (és nem esik le neki hogy te most épp sietsz valahova, akkor sem ha kerek-perec szólsz)
2020. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Anyósjelölt nem túl bőszavú ember,és alapvetően jó a szándéka is DE a jelenléte elnyom,lenyom,megfáraszt,kiürít,kiéget,energiát vesz el..rám ragad a szomorúság ami árad belőle. Vidámabb emberekkel több időt szeretek tölteni.
2020. márc. 16. 23:41
 46/52 anonim ***** válasza:
49%
Teljesen normális reakció egy faggató típusú emberrel kapcsolatban.
2020. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
67%
Meg a negatív hangulatú emberekkel szemben is.
2020. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
66%
Nem gáz
2020. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
82%
Csinálnék-e ? Az összes ismerősöm elől így menekülök,ha meglátom az utcán ..
2020. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
60%
Hányszor emeled még ki a kérdést? Már unalmas.
2020. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!