Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfutottam "elbújtam" anyósjel...

Elfutottam "elbújtam" anyósjelölt elől, nagyon gyerekes volt, vagy csináltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Közepes város nagyobb boltok,hosszú utca, én kiléptem az egyik boltból táskákkal a kezemben és látom a párom édesanyjának a hátát nagyon messze volt és az ellenkező irányba sétált. Fáradt voltam tele volt a kezem és biztos voltam benne ha közel értem volna és köszönünk elkezd faggatni! Így megbizonyosodtam,hogy nem lát és nagyon gyorsan a másik irányban távoztam. Emellé még ideges is voltam és fájt a fejem így jobbnak láttam ha majd látogatáskor látjuk egymást. Amikor jobb passzban vagyok. :) Ilyet már korábban is csináltam vele és másokkal is. Ha összefutunk kettesben azt nem szeretem,nem akarok bunkó lenni de nagyon nyomaszt és rosszul is szoktam lenni. Sértegetni nem szokott,nem bánt. Bújtatok már így el? Pl egy plázában vagy postán akárhol. Huszonéves vagyok és visszagondolva vicc de ha nem húzom fel a nyúlcipőt észrevesz és leszakad a kezem + feszült leszek. Szeretek felkészülni a találkozókra.

2020. márc. 2. 14:14
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2020. márc. 2. 16:38
 22/52 anonim ***** válasza:
93%
Itt a kérdés arról szól (szerintem), hogy ha éppen xarul vagyunk (akár fizikailag, akár mentálisan), normális-e, ha elkerüljük a kommunikációt. Szerintem tök normális. Én is szoktam olyan fizikai/lelki állapotban lenni, hogy nem vágyom senki társaságára, pedig nem vagyok egy antiszociális ember. Megesik az ilyesmi és semmi gond nincs ezzel, kivéve, ha mindig így érzel, mert ezesetben keress fel szakembert.
2020. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%

Én is van, hogy kikerülnék egyeseket , de ilyen esetben megvan a kockázat , hogy meglát és a hozzáállásom is , és emiatt köszönök mindig , mert ciki lenne utána egyutt ebédelni egy asztalnál , ha látta volna, hogy az utcán inkább meg sem ismerem

Ezt nem lehet kimagyarázni

2020. márc. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
25 jól mondja! Nem érzek minfig így!! De amikor nem vagyok "toppon" valóban kerülöm a kommunikációt.
2020. márc. 2. 16:50
 25/52 A kérdező kommentje:
26. Igen előbb szentül meggyőződtem hogy nem lát, utána eredtem útnak. 110% biztos. Ha 1% esély is volt hogy látott bárki akit ismerek,már ráköszöntem.
2020. márc. 2. 16:52
 26/52 A kérdező kommentje:
Istenem. Én arról beszélek amikor Biztosan NEM lát. :) Ha lát..akkor gáz elfutni..
2020. márc. 2. 16:53
 27/52 anonim ***** válasza:
92%
Lehet lát egy közös ismerös
2020. márc. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagyon rosszulesett mikor láttam , hogy egyes ismeröseimnek egyszerubb tenni magát , hogy nem lát , elfordulni , minthogy köszönjön

Parasztság

2020. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
De háttal állt baromi messze.. tömeg volt,én távol. És annyi hogy az ellenkező irányba siettem.. Hányszor mondjam hogy nem látott és nem is arra sétáltam volna. Csak elsiettem onnan. Most mindenki arról beszél HA látja valaki. De ő Nem látott!
2020. márc. 2. 17:15
 30/52 anonim ***** válasza:
88%

Ha baromi messze volt és nem látott, akkor nem értem, hogy mi a gondod?

Nyilván nem kell az úti célodtól ellenkező irányba visszaloholnod teli szatyrokkal fél kilométert, hogy köszönj!

Tényleg olyan baromságokkal hergeled magad és fárasztasz le minket, hogy ahhoz már külön tehetség kell!

Megmondtuk neked 100x, MENJ ORVOSHOZ, mert anyóstól függetlenül komoly gondok vannak veled és be fogsz teljesen csavarodni!

Egyébként a régi terápiát amire jártál, miért hagytad abba?

2020. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!