Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfutottam "elbújtam" anyósjel...

Elfutottam "elbújtam" anyósjelölt elől, nagyon gyerekes volt, vagy csináltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Közepes város nagyobb boltok,hosszú utca, én kiléptem az egyik boltból táskákkal a kezemben és látom a párom édesanyjának a hátát nagyon messze volt és az ellenkező irányba sétált. Fáradt voltam tele volt a kezem és biztos voltam benne ha közel értem volna és köszönünk elkezd faggatni! Így megbizonyosodtam,hogy nem lát és nagyon gyorsan a másik irányban távoztam. Emellé még ideges is voltam és fájt a fejem így jobbnak láttam ha majd látogatáskor látjuk egymást. Amikor jobb passzban vagyok. :) Ilyet már korábban is csináltam vele és másokkal is. Ha összefutunk kettesben azt nem szeretem,nem akarok bunkó lenni de nagyon nyomaszt és rosszul is szoktam lenni. Sértegetni nem szokott,nem bánt. Bújtatok már így el? Pl egy plázában vagy postán akárhol. Huszonéves vagyok és visszagondolva vicc de ha nem húzom fel a nyúlcipőt észrevesz és leszakad a kezem + feszült leszek. Szeretek felkészülni a találkozókra.

2020. márc. 2. 14:14
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
14%
25. vagyok. Ezesetben teljesen normális. Nincs mindenki mindig a topon, teljesen érthető, ha nem volt kedved az adott emberhez, ez bárkivel előfordulhat. Te láttad, ő még csak észre sem vett, emiatt ne legyen bűntudatod! Baromira nem kötelező odamenni minden ismerőshöz, akit észreveszel (mégha azaz párod anyja is), ha nincs kedved.
2020. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
35 köszi!
2020. márc. 2. 21:10
 33/52 anonim ***** válasza:
85%

Ez azért durva....

Hány éves vagy? Már ha nem titok.

Bele, bele olvasgattam a kérdező válaszaiba, de besokkaltam hamar. Mondták már neked, hogy durva megfelelési kényszered van? Ezzel kéne valamit kezdened.

2020. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
17%

Érdekesek a hozzászólások.

De én megkérdezném mindenkitől:


- sosem igazítottad meg a hajad ?

- sosem nyúltál oda a nyakkendődhöz ?

- sosem ellenőrizted a sminkedet ?

... stb...stb


Ezek nem azért voltak, mert nem voltál biztos abban, hogy tökéletes e a toaletted , vagy általánosságban jól nézel e ki ?


A kérdező sem volt biztos benne, hogy éppen rendben van e a megjelenése, vagy a kommunikációs képessége.

Ez kivétel nélkül mindenkinél előfordul, csak még nem gondolkodtatok el rajta mélyebben.


Ugyanez történik, mikor egy idegen nyelvet nem mersz beszélni társaságban, mert nem tudod, hogy helyesen mondod e a szavakat.

Annyi mindent lehetne még említeni, ami ugyanerre a dologra vezethető vissza, mint a kérdező esete.

2020. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
41%
Ha fáradt és nyűgös vagyok,kerülök mindenkit ahogy csak lehet.Főleg munka után.
2020. márc. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
47%
Én utálok találkozni bárkivel az utcán. Mert a munkahelyi énem rendkívül szociális, központi figura, és szívesen kommunikálok bárkivel, de munkaidőn kívül semmi kedvem senkivel sem beszélni. Szoros napirendem van, minden kiszámolva, mindig időre megyek mindenhova. Ebbe nem fér bele a jópofizás. Különben is rá van írva az arcomra sajnos minden, így azt hiszem, jobb mindenkinek, ha nem látják, nem szeretnék bunkónak tűnni.
2020. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 Metionin ***** válasza:
37%
Hát ez a futkosás kicsit tényleg gyerekes, bár megmondom őszintén, én se mennék oda hozzá direktben dumálni ha találkoznánk az utcán. Szerencsére messze lakik. És azt is bevallom, hogy ha időnként feljönnek hozzánk, akkor is szeretek épp nem otthon lenni. Nem menekülök el direkt de ha arra jövök haza hogy már elmentek, akkor megkönnyebbülök. Nincs kedvem hallgatni ahogy mindenbe beleköt, kérdezősködik, nyal, mert tudom hogy a hátam mögött meg szapul és kibeszél.
2020. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! Azért nem úgy nézett ez ki,hogy én vért izzadva rohantam és félrelöktem az utcán sétálókat. Csak nem arra volt dolgom messze volt én nem voltam a legjobban fájt a fejem és HA nem muszáj..így elsiettem.


12:29 azért ezt ne hagyd hogy a hátad mögött kibeszéljen ez nagyon nem fair! Szólj a párodnak meg az anyjának,hogy húzza meg magát mert nem adtál okot erre. 1 vagy 2 korrekt beszélgetésből ha több az IQ-ja mint 85 akkor megérti!:)

Amúgy mi számtalanszor arra kértük párom anyját hogy ha mesélünk akkor azt ne mesélje már tovább.. :)) de hiába több az IQ-ja mint 85 vagy akármennyi..érzelmileg nincs ott hogy,megértse. Így mi nem mesélünk már nekik magunkról. :( Egyébként én is hülye voltam mert évekig nem raktam össze ha nekünk megállás nélkül másokról pletykált sőt rokonok magánéleti dolgait felhozta úgy,hogy szerintünk azt csak neki mondták bizalmasan, akkor minket is tuti elfecseg.. de aztán megtapasztaltam. Ugyhogy nem mesélünk többet párommal nekik, hanem beszéltetjük. Az elvonja a figyelmét. Inkább hallgatunk számunkra érdektelen dolgokat mint elmesélni a magánügyeinket,kitéve magunkat annak a veszélynek hogy mindenki tudja másnap reggelre.

2020. márc. 3. 12:58
 39/52 Metionin ***** válasza:
47%
Már lefutottuk ezeket a köröket, feleslegesen. Már olyan alap dolgokból is sztorit gyárt hogy hol dolgozok, pedig az kvázi publikus. A szememben megkérdezi hogy hogy megy a munka, mit csinálok épp, a hátam mögött meg mondja hogy miért nem keresek másodállást amikor van hogy egész nap otthon ülök (a home office fogalmát ennyi év alatt sem tudtam megmagyarázni neki, nem hiszi el hogy ilyen létezik, szerinte csak nincs kedvem másodállást keresni). Vagy amikor megdicséri a ruhámat, a hátam mögött meg mondja hogy na ez a XY (én) hogy nézett ki már megint :D igazából mindketten tojunk rá, én is meg a fia is de mindketten örülünk ha nem kell vele feleslegesen találkozni. A saját gyerekébe is mindig beleköt.
2020. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Igen. Az idősebbek nem bírják befogadni a home office fogalmát de..le kell szrni tényleg! :D Én nem kerteltem megmondtam egy szoknyára hogy "XY ez sz@@r.." ő kérdezte. Aztán elnézést kértem. Leültünk és megbeszéltük hogy nem leszek őszinte aztán ennyi. :DD Tudja hogy nem vagyok őszinte. Ha az vagyok sír.
2020. márc. 3. 14:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!