Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen az a meny,fiad párja...

Milyen az a meny,fiad párja barátnője,akin nem találsz fogást nem tudsz belekötni és mindenből ő jön ki jól? Mi bánt a legjobban ha te vagy az anyós,barátja anyja?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok ahol anyósjelölt ok nélkül rosszat akar,hanem ahol minden helyzetből a barátnő jön ki jól és az ő viselkedésének következménye eshet rosszul a fiú anyjának. Kérem aki abban hogy a fiú elköltözik csak azt látja hogy a lány elrabolta anyu kisfiát akinek az anyja mellett kellene megöregedni kíméljen.

N



#barátnő #Menyjelölt
2020. máj. 17. 14:33
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de ebből a zagyvaságból nem értem mi a kérdésed.
2020. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:

Megpróbálom megfogalmazni átláthatóbban:

Hogy viselkedik mit tesz az a barátnő,meny aki ezzel megsérti kikészíti vagy szomorúvá teszi az anyósát?

Hogyan mivel tud fájdalmat okozni? Nem ez a cél..de érdekel. Nem a vélemény érdekel hanem a válasz.

2020. máj. 17. 15:36
 13/54 anonim ***** válasza:
97%
A kérdésed értelmetlen . Egyénenként változik mit talál bántónak valaki.
2020. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Akkor mik azok a dolgok amik a legtöbb anyósnak fájnak? És miért? Unoka nincs azt most hagyjuk majd lesz de a barátnős rész érdekelne.
2020. máj. 17. 15:41
 15/54 anonim ***** válasza:
37%

Te az anyós vagy vagy a meny?


Az fáj nekik, hogy szerintük ők jobb emberismerők de a fiúk hipnotizálva van


És hogy azt olvastak a pszchiopatak csinálnak igy, hogy teljesen elmarják az áldozatot a családtól úgy hogy az áldozat észre se veszi csak védi akkor is ha már gáz, miközben az áldozatot pl olcsó nyalizassal megveszi kilóra. Ja és persze viszi messzire, majd miután megunja hogy látogatni kell megjobban rakapcsol így már az áldozat látogatni se akar menni mert már csak a vita van.


(Nálunk tesómmal van ez már mindenkivel összeveszett a családban mióta vele van, de ő meg csak annyit reagál hogy nahát mindenki meghulyult amikor baratoknak meséli hallottam szkajpolni).


Az még véletlenül eszebe se jut, hogy esetleg ők a hülyék és nem véletlen hogy már mindenkivel rosszban vannak. Kivéve a felszínes barátokkal akik szívesen helyeselnek barmiben.

De szakítani úgyse szakitanának mert előtte nagyon nehezen találtak párt,sokáig voltak egyedül és már nem fiatalok úgyhogy ez így marad

2020. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
54%
Úgy látom, az utolsó meny lehet.... De belőle is lesz anyós egy napon.
2020. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
Az anyós jelölt vagyok de nem akartam mondani mert amint kiderül az a rossz aki vagyok. Ha meny akkor az a rossz ha anyós vagyok (jelölt) akkor meg az a rossz. A fiam talán más azt mondaná le sem sz.r meg mennek ki 2éven belül külföldre és ők tudják hova..persze mi nem tudjuk. A lányt emiatt nem hibáztatjuk mert nem miatta mennek el. A fiam is menni akar és mielőtt megismerte is tudtuk h nem itt akar megöregedni. Ő az egyetlen lány akit bemutatott nekünk,más kapcsolata nem volt. Ha akarnék se tudnék sehol belekötni mert semmi sem történt..egyszerűen hidegek velünk.
2020. máj. 17. 16:41
 18/54 A kérdező kommentje:
Rettentő sokszor talán túl gyakran hívjuk meg őket..persze ennek 8%-ában jelennek is meg. Lehet mi vittük túlzásba folyton erőltetjük mikor mikor.. A barátnője lassan 8 éve vele van ha együtt maradnak ő szüli az unokám..persze nem Magyarországon. Gondolom ha jönnek látogatni se alszik nálunk hanem a saját anyjáéknál. A fiam minden ötletemre nemmel válaszol ritkán hív fel semmit sem mesél. Mert pletykás vagyok szerinte..sajnos adtam erre okot. A lány tényleg nagyon szép,valahol ravasz is szerintem. Én nem szoktam dícsérni gyakran mondjuk a fiamat sem! A lány azt juttatja eszembe h már nem vagyok fiatal nem vagyok feszes és ő..tényleg nagyon szép de ez persze múlandó..van benne valami amitől "megőrült a fiam" ennyi éve, nem tudom mi.
2020. máj. 17. 16:48
 19/54 A kérdező kommentje:
Arra próbálok rájönni miért mondd mindenre nemet a fiam,van e ehhez köze a lánynak? Ha van..mit csinál? A fiam rengeteg dologban hárít vagy bólint nekem közben meg az ellenkezőjét teszik.
2020. máj. 17. 16:51
 20/54 anonim ***** válasza:
82%
Ne akarj versenyezni a baratnovel, ugysem lehet.
2020. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!