Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen az a meny,fiad párja...

Milyen az a meny,fiad párja barátnője,akin nem találsz fogást nem tudsz belekötni és mindenből ő jön ki jól? Mi bánt a legjobban ha te vagy az anyós,barátja anyja?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok ahol anyósjelölt ok nélkül rosszat akar,hanem ahol minden helyzetből a barátnő jön ki jól és az ő viselkedésének következménye eshet rosszul a fiú anyjának. Kérem aki abban hogy a fiú elköltözik csak azt látja hogy a lány elrabolta anyu kisfiát akinek az anyja mellett kellene megöregedni kíméljen.

N



#barátnő #Menyjelölt
2020. máj. 17. 14:33
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező, csak hogy jól aludj: én egy olyan anyós vagyok, akit mindenben mindig legyőz a menye. Mert gyönyörű, mert csodálatos. Én sajnos ronda vagyok, és a kilók is felszaladtak rám. Ő egy karcsú termetű virágszál. Nagyon gyönyörú. Én meg nagyon ronda. Tudom, ezt már írtam, de szeretném, ha tényleg jól éreznéd magad. Én sajnos nagyon buta vagyok, ő meg nagyon okos. Írni se tudok, ezt is diktálom. A menyem többdiplomás. Több nyelven beszél, legalább száz nyelven. Nemcsak az egyes nyelveket beszéli, a nyelvjárásokat is. Nagyon okos, nagyon gyönyörű. A fiam már nem is törődik velem, mindig csak a menyemmel beszél. Azt mondja, majd ha én is gyönyörű leszek, megtanulok legalább egy idegen nyelvet az összes dialektusával együtt, akkor talán, TALÁN hajlandó lesz meglátogatni, és megkóstolni a főztömet. Képzeld, ebben sem találtam a menyemen fogást. Mert oké, gyönyörű, oké, okos, na de főzni biztosan nem tud! Egy éjszakát végigbőgtem, miután végigettem nála egy ebédet. Hát én egy kontár vagyok hozzá képest! Nem elég, hogy karcsú a dereka, türkiz színű a szeme, úgy beszél a maorik nyelvén, mint egy bennszülött, de még hobbiból Michelin - csillagos szakács is! Tegnap felvágtam az ereimet, mert nem bírom tovább a féltékenységet, és képzeld, ez a nő megmentett. A kiérkező orvos gratulált a menyemnek, aztán visszaadta a diplomáját.

Szeretnék hozzájuk közel férkőzni, de ők olyan csodálatosak! Csak messziről nézem őket sóvárogva, bárcsak ilyen lennék én is. Hidegek és távoliak, én meg olyan közönséges vagyok. Ha gyerekük születik, remélem távolról őt is megcsodálhatom, én, a méltatlan, én, a porszem.



Remélem, kielégítő volt a válaszom, és nem kapunk több töknövesztős sztorit, bár jöhetne még kérdés a fiú, az unokatestvér, az após, a szomszéd, a boltoskisasszony, a postás és a volt osztályfőnök részéről is, hogy minél jobban körbejárjuk a témát.

2020. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
51😀😀😀
2020. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:

#51

Szenzációs!:D :D :D

2020. máj. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
67%
51-óriási vagy!!!
2020. okt. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!