Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen az a meny,fiad párja...

Milyen az a meny,fiad párja barátnője,akin nem találsz fogást nem tudsz belekötni és mindenből ő jön ki jól? Mi bánt a legjobban ha te vagy az anyós,barátja anyja?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok ahol anyósjelölt ok nélkül rosszat akar,hanem ahol minden helyzetből a barátnő jön ki jól és az ő viselkedésének következménye eshet rosszul a fiú anyjának. Kérem aki abban hogy a fiú elköltözik csak azt látja hogy a lány elrabolta anyu kisfiát akinek az anyja mellett kellene megöregedni kíméljen.

N



#barátnő #Menyjelölt
2020. máj. 17. 14:33
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is ilyen nyomulós anyósom van.

Lehet,hogy olyasmit csináltál,amivel észrevétlenül is a lelkébe tapostál.

Nálunk ilyenek voltak:

Férjem elszólta magát,hogy megyek forgalmi vizsgára,de anyóst kértük,ne mondja el senkinek,majd ha sikerült is. Nem sikerült. Nagyon kellemetlen volt a következő családi összeröffenésen minden huszadrangú rokonnak magyarázkodni.

Minden nap felhívta a férjemet,hogy hogy van,mit evett,főztem-e és mit.Ha véletlenül pizza vagy valami mirelit volt a menü,akkor mindjárt elmesélte fűnek-fának,hogy csak ennyire futotta tőlem.

Minden hétvégén természetesnek tekintette,hogy náluk alszunk,vagy közös programot csinálunk. A nyarakba csúnyán beletört a bicskája,férjem 6 napot dolgozott,a hetediket pedig Balatonra mentünk.

Nagyon sok ilyen volt még,ment a folyamatos elszámoltatás,pletykálkodás,kibeszélés...úgyhogy egyre kevesebb infót osztottam meg,elhidegültem tőlük,később már a férjem is,amikor látta hogy bármilyen apró infómorzsán hetekig képes volt anyós rágódni.

Most kb az időjárás és a gyerek a témánk. Szépen elmosolygunk havi 1-2 délutánon,de ennyi. Érezni rajta is,hogy érzi a mi pletykálkodásával szembeni ellenszenvünket. (5 év alatt sikerült idáig jutnunk)

2020. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
71%
Tuti nem anyós. Nekem is felszaladt a szemöldököm a külső megjelenés többszöri említésére. A szeretőre féltékenykednek így a nők, nem a fiuk barátnőjére. Ez vagy pasi, azok hiszik azt sokszor, hogy a nők egyetlen gondolata az öregedés körül forog, vagy egy nagyon buta fiatalabb csaj.
2020. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Vannak ám anyósok akik nem mackóban mennek ki és figyelnek magukra. És számít nekik a külső amit elhanyagolsz mondjuk..te is ha nem számít az öregedés. De vannak más fontos dolgok is valóban. Pl: valamiért ezt hozza ki belőlem a fiam párja. Nem tudom miért.
2020. máj. 20. 15:46
 44/54 anonim ***** válasza:
54%
Hidd el, ha érdekel az öregedés, akkor mindig érdekel. Nemcsak akkor, mikor a fiad becsajozik. Ugyanis MINDIG láthatsz szebb, fiatalabb nőket, akiket megles a férjed. Továbbra is tartom, hogy hazug vagy.
2020. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
74%

Hagyjátok már, ez megint a "töknövesztős" elmebeteg!

Csak a múltkor úgy ki lett itt osztva,(menyektől is!!!) hogy most az anyósa nevében irkál!

2020. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:
45 zaklató sem tudom mire jó ez. Te elmebeteg! Hogy a szavaiddal éljek. De kaptam értelmes válaszokat is a 45 elmebeteg tőle ennyi jött ok. A hasznos tippeket meg köszönöm a nem idegbeteg válaszolóknak. Már nem olvasom. További szép napot. Elmebetegnek meg valami fejlődési lehetőséget és szerető párt kívánnék mert nincsen neki csak írni fogja hogy nekünk bizonyítgassa hogy de van pedig magányos. Ez az én kérdésem és nem a 45ös magányának kínjai miatt kialakult helyzet megosztása. Kímélj meg a szomorú beteg életedtől.
2020. máj. 20. 19:24
 47/54 A kérdező kommentje:
Ui. az anyósoknak vagy menyeknek kösz a válaszokat mert ők arra válaszoltak amit kérdeztem. Arról senki sem tehet hogy 45*unatkozik magányod senki sem törődik vele szingli vagy rossz a kapcsolata/házassága és idejön bizonyítani nekünk hogy az élete tökéletes mert minden nap ebben a kategóriában napi 12 órát olvas mert mindent megadna ha lenne családja de nincsen..
2020. máj. 20. 19:27
 48/54 A kérdező kommentje:
Valahogy van arra mód hogy ne rágalmazzanak meg fenyegessenek vagy ez van? 56 éves vagyok. Nem fogok senkinek magyarázkodni. És nem érdekel kire haragszik a 45 de hogy én ittam meg a levét más helyett az biztos. Vagy csak egy taknyos kölyök és én szívtam meg.
2020. máj. 20. 19:31
 49/54 anonim ***** válasza:
19%

42. Látom nem érted. Olvasd végig mégegy szer. A kérdező nem féltékeny, csak nagyon rosszul fogalmaz. Egyszerűen csak a fia barátnője valahogy, arra emlékezteti, hogy elmúlt a fiatalsága, eszébe juttatja hogy ő megöregedett Szerintem jópár ember, nem csak nő de férfi is kb 35-től kezdődően átmegy egy időszakon mikor rádöbben hogy el telt az idő. A lány személye valamiért erre emlékezteti.

Az hogy a fia és a barátnője rideg vele az egy másik dolog. Lehet higy ennek volt előzménye, mi ezt nem tudhatjuk.

Kérdező! Ha sejted hogy elrontottál valamit akkor próbálj változtatni rajta. Én javaslom beszélgess el a fiad dal erről, márcsak azért is mert még tudjátok beszélni hogy mi a baja, miért távolságtartó. Egy őszinte beszélgetés sokat jelent. Nem kell mindig kerülgetni a dolgokat. Egy olyan időpontot választanék amikor nincs ott a barátnője.

2020. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:
49 köszönöm! Mély beszélgetés a fiammal egyetlen egyszer volt 8 éve mikor majdnem összetörte az férjem céges autóját. Komolyan már megkérdeztem miért ilyenek..azt mondta ők ilyenek..de szeretnek minket.
2020. máj. 20. 19:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!