Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális az, hogy párom...

Normális az, hogy párom anyukája szó nélkül bejár hozzánk?

Figyelt kérdés
Másik városban lakik, és néha ha megy Pestre, beugrik hozzánk amíg nem jön a vonat. Ezzel nem is lenne gond, ha előre szólna. Múltkor pl azt hitte nem vagyunk otthon, én nyitott ajtónál bugyiban álltam a fürdőszobában, erre benyit... Eleve mért jön oda szó nélkül? Tudni kell róla, hogy mindenkit kibeszél, ha esetleg nincs patika rend a lakásban, biztos hogy a hátam mögött engem szind hogy milyen rendetlen vagyok. Van kulcsa hozzánk sajnos, mert régen ott laktak, csak elköltöztek és miénk lett a ház párommal. Ez normális dolog, én fújom csak fel, vagy más szerint is gáz?
2020. okt. 17. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
94%
Zárcsere.
2020. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Oké, azért ezt nem akarom, mert ez egyenes út ahhoz, hogy rosszban legyünk..
2020. okt. 17. 14:24
 3/72 anonim ***** válasza:
98%

Pedig vagy a kulcsot kell visszakérni, vagy zárcsere, mert ez így nem oké.


Anyámnak is volt kulcsa régebben a lakásomhoz, hogy legyen egy tartalék a lakáson kívül, de ő soha nem jött be vele. Ha valaki így visszaél ezzel, azzal szerintem ezt nem fogod tudni megbeszélni.

2020. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
93%
Így se vagytok jóban, akkor nem mindegy?
2020. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
93%
Párodnak kellene őt helyretennie, hogy kopogás/csengetés nélkül illetlenség másokhoz bemenni.
2020. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
90%
Anyuka nem tanult illemet.
2020. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
96%

Anyósomék ugyanezt művelték. Volt, hogy az ágyból ugrottunk ki a kulccsörgésre.

A párom sokszor szólt nyomatékosan, ideig-óráig telefonáltak, aztán megint elfelejtették.

Véglegesen az oldotta meg, hogy elköltöztünk, az új házat már nem érzik a magukénak, és csak kapukulcsuk van, amit viszont ugyanúgy használnak kérdés nélkül. Ha elutazunk, az állatok miatt adunk lakáskulcsot, de ha hazajöttünk, visszakérjük.

2020. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
92%
ez egyszerü erőfitogtatás. Övé a lakás, hát nehogy már ő érezze magát egy percig is rosszul , kinosan, ha bemegy a sajátjába(még ha dugás köznben nyit rátok, akkor is érezd magad TE kellemetlenül. ) Csak a nagyon primitivek csinálják ezt. Ez van.
2020. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 A kérdező kommentje:
Jolvan megnyugodtam, hogy nem velem van a baj.. Már mondtam ezt páromnak, hogy szerintem gáz, megpróbálom vele megbeszélni, hogy szóljon neki valahogy.. Persze páromat ez nem zavarná egyébként..
2020. okt. 17. 14:35
 10/72 anonim ***** válasza:
55%
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy ez az el költöztek, és tiétek lett a lakás, ez azt takarja, hogy nektek adták lakhatásra, de még ők a tulajok? Mert akkor a zárcsere sajnos nem opció.
2020. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!