Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális az, hogy párom...

Normális az, hogy párom anyukája szó nélkül bejár hozzánk?

Figyelt kérdés
Másik városban lakik, és néha ha megy Pestre, beugrik hozzánk amíg nem jön a vonat. Ezzel nem is lenne gond, ha előre szólna. Múltkor pl azt hitte nem vagyunk otthon, én nyitott ajtónál bugyiban álltam a fürdőszobában, erre benyit... Eleve mért jön oda szó nélkül? Tudni kell róla, hogy mindenkit kibeszél, ha esetleg nincs patika rend a lakásban, biztos hogy a hátam mögött engem szind hogy milyen rendetlen vagyok. Van kulcsa hozzánk sajnos, mert régen ott laktak, csak elköltöztek és miénk lett a ház párommal. Ez normális dolog, én fújom csak fel, vagy más szerint is gáz?
2020. okt. 17. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Tessék.


Egyébként helyre kell tenni azt a nőcit.

2020. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
88%
"Nem az volt a kérdés mit tegyek, hanem hogy ez normális e?" - vagy provokatív vagy vagy h*lye. Nyilván nem normális. Ehhez nem kell megerősítés. A kérdés csak arra jó, hogy csámcsogjunk a primitív anyóson.
2020. okt. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:
Jaj istenem, megint a rosszindulat.. Mért? Ez egy egyszerű kérdés volt, mivel VALÓBAN elbizonytalanodtam! De te menj inkább másik kérdéshez akkor kérlek..
2020. okt. 17. 15:25
 34/72 A kérdező kommentje:
Nem értem mért csámcsogsz itt, ha pont ezt kifogásolod, hogy mindenki csak rajta csámcsog.. :D elég ellentmondásos ez, nem gondolod? Mindegy, van egy szint ami alá nem megyek.
2020. okt. 17. 15:26
 35/72 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem normális. Épp az ilyenek miatt nem élnék soha más lakásában, inkább megyek alberletbe. A párodnak kéne helyre tennie.
2020. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
100%
cseréld le a zárat.
2020. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog csak úgy beállítani. Mondtad már neki, hogy szóljon előre, ha jön?
2020. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy leskelődni megy oda, ez egyértelmű.
2020. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 A kérdező kommentje:
Nem mondtam még, mert mostanában nem csinálta, az utóbbi hetekben kezdte újra (évekkel ezelőtt csinálta mindig, azt hittem leszokott róla)
2020. okt. 17. 15:46
 40/72 anonim ***** válasza:
91%
Kerdezo, szerintem ezt minden picit is ertelmes ember magatol tudja, hogy nem normalis, nem kell ehhez kerdest kiirni, majd kiakadni a valaszolokon, akik csak segiteni akarnak. Ha neked ez igy jo, akkor ne csinalj semmit, lelked rajta, de elarulok egy titkot: aki kibeszel a hatad mogott es mindenfelet mond rolad, az az ember nem szeret. Ha szeretne es kicsit is megbecsulne, nem tenne ilyet.
2020. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!