Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális az, hogy párom...

Normális az, hogy párom anyukája szó nélkül bejár hozzánk?

Figyelt kérdés
Másik városban lakik, és néha ha megy Pestre, beugrik hozzánk amíg nem jön a vonat. Ezzel nem is lenne gond, ha előre szólna. Múltkor pl azt hitte nem vagyunk otthon, én nyitott ajtónál bugyiban álltam a fürdőszobában, erre benyit... Eleve mért jön oda szó nélkül? Tudni kell róla, hogy mindenkit kibeszél, ha esetleg nincs patika rend a lakásban, biztos hogy a hátam mögött engem szind hogy milyen rendetlen vagyok. Van kulcsa hozzánk sajnos, mert régen ott laktak, csak elköltöztek és miénk lett a ház párommal. Ez normális dolog, én fújom csak fel, vagy más szerint is gáz?
2020. okt. 17. 14:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
86%
Egyszerűen be kell zárni az ajtót, és benne hagyni belül a kulcsot, aztán jónapot.
2020. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
84%
Ez nagyon igaz, előző, de mi van, ha épp nincsenek otthon? Akkor se jó, ha bejárkál kutakodni.
2020. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
84%
Az sem normális, hogy az anyuka szó nélkül járkál oda, de az sem normális, hogy ti meg ezt szó nélkül tűritek. Az első ilyen alkalom után visszakértem volna a kulcsot vagy lecseréltettem volna a zárat.
2020. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
80%
Nem normális tipikus bunkó hozzáállás.
2020. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
71%
A 45-ös csak rávilágított a viselkedésed abszurd mivoltára, amivel nem volt egyedül, előtte én is, de már előttem is szóvá tették neked, hogy támadod a válaszolókat azért, mert megoldást kínálnak a problémádra. Szerintem te marhára ne akard megítélni másokról azt, ki mennyire értelmes, ha nem lettek volna értelmes válaszok, akkor nem kapott volna annyi zöld kezet. Az idiótát a tükörben keresd!
2020. okt. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
75%

Eleve saját lakáshoz rajtam kívül ne legyen kulcsa. Anyámnak se.

Ha jönni akar akkor pedig hívjon fel. Volt, hogy szó nélkül beállított éppen mikor mentünk moziba. Mondom értem, hogy jöttél de nekünk meg ki van fizetve a jegy, legközelebb majd szólj előre ha jönni akarsz.

2020. okt. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
74%
Az a nem normalis ha a parod szerint rendben van. Innentol kezdve garantalt hogy anyossal állandó konfliktusok lesznek, es neked kell beleállni . Vagy nyomatékosítsd a parodnak hogy ez nagyon nem jó, vagy gondolkozz el kell e neked ez az élet ezzel a csaladdal.
2020. okt. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
74%
Ez a hátránya annak, ha valaki a szüleitől kapja a lakást. Onnantól kezdve nem szólhat. Örüljön, hogy ekkora értéket kapott a kölök, úgy van vele sok szülő. Inkább te is örülj ennek, és viseld el anyóst, így még mindig sokkal jobb, mintha kettőtöknek vagy akár csak a párodnak egyedül kéne összespórolni egy lakásravalót. Örülj a párod szerencséjének. Minden rosszban van valami jó.
2020. okt. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nincs még lakásom, én nem kaptam otthonról támogatást, lakótársakkal lakom albérletben. Belegondolok, inkább választanám azt, hogy kapjak egy lakást a szüleimtől, és eltűrném, hogy anyám, apám bejárkál.

Ez még mindig sokkal jobb, mint gürizni nincstelenül.

2020. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
74%
Az biztos, hogy a mostani lakásárak mellett nagyon nehéz a sajátlakás. 20 millió alatt már nem is kapni kb.
2020. okt. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!