Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megpofozta a gyerekem?

Anyósom megpofozta a gyerekem?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kislányom, pont abba a korban van, hogy feszegeti a határait. Rászólt anyósom egyszer, hogy ne nyissa ki a fiókot, másodjára rászólt, de mellette kapta a pofont. Mi nem pofozzuk a gyereket, és erre őket is megkértem. Erre, erre a jelenetre érek oda hozzájuk. Nagyon kiakadtam, de a férjem is. Anyós nem érti mi a gond, mivel szerinte kell a pofon hogy a gyerek tudja hol a helye. Álljak elé, és mondjam meg, hogy többet nem visszük a gyereket (ők nem jönnek soha hozzánk), vagy csak írjak neki? Csak annyira pipa vagyok, hogy nem akarom elmérgesíteni a helyzetet, mert már így is rossz.

2020. nov. 30. 13:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
95%

4 te láttál már másfél évest? Nem hiszem.

Én nem hagynám ott többet, csak akkor találkozhatnának ha valamelyik szülő is ott van.

2020. nov. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
32%
És milyen jól bejött ez a nem pofozós tanítási módszer, igaz?
2020. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
90%
Van az a helyzet mikor oda kell csapni, de ez nagyon nem az. De mikor a gyereked a forró lábast ötvenharmadjára is magához akarja rángatni, akkor bizony nem árt a kezére verni.
2020. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
22%
Elottem mar leirtak paran😀 nem veletlen feszegeti a hatarait. Gondolom ha valami rosszat csinal megvan erte simogatva.
2020. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
23%
11, ha van hozzá elegendő intelligenciaszinted akkor megkérhetlek hogy ne személyeskedj? Köszi.
2020. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
87%

Egy kisgyermeknek fontos a testi fenyítés???!

Meséljen még, kérem.

Talán Ön az az anyós?!

2020. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 A kérdező kommentje:

13!

Ne haragudj, de nem vagy normális!

Én nem úgy vállaltam gyereket, hogy majd lesz kire lepasszolni. Kicsit többet gondolsz bele, mint amit elmondtam. Honnan veszed hogy nem dolgozom? Hogy ott hagytam a gyereket és nem csak leszaladtak valamiért a kocsiba?

Remélem nincs gyereked.

2020. nov. 30. 14:17
 18/79 A kérdező kommentje:

15 Neked van gyereked?

Mert ha van akkor tudod, hogy van egy időszak, amikor felfedeznek, és akkor kell meghúzni a határokat, amit meg is teszünk, de nem pofozással vagy veréssel. Oda lehet menni, megfogni a kezét és rászólni, hogy ne csinálja. Az én gyerekemnél ez működik. Viszont ha csak oda kiáltasz, aztán megy a pofon, az számomra nem nevelés.

2020. nov. 30. 14:20
 19/79 anonim ***** válasza:
36%
Abban igazad van, hogy ne az anyós nevelje, ez a te dolgod. Cserében ne várd el, hogy a szófogadatlanságból eredő idegességet eltűrjék.
2020. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 A kérdező kommentje:
Nem várok el semmit tőlük, csak me emeljenek kezet a gyerekemre. 3mp várt volna, akkor lerendeztem volna én a gyereket. Viszont számomra az is furcsa, hogy vele csinálja ezt. Otthon viselkedik, elmegyünk valahova, viselkedik, ha a szüleim szólnak rá akkor is. Ez volt az egyetlenegy amikor nem.
2020. nov. 30. 14:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!