Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megpofozta a gyerekem?

Anyósom megpofozta a gyerekem?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kislányom, pont abba a korban van, hogy feszegeti a határait. Rászólt anyósom egyszer, hogy ne nyissa ki a fiókot, másodjára rászólt, de mellette kapta a pofont. Mi nem pofozzuk a gyereket, és erre őket is megkértem. Erre, erre a jelenetre érek oda hozzájuk. Nagyon kiakadtam, de a férjem is. Anyós nem érti mi a gond, mivel szerinte kell a pofon hogy a gyerek tudja hol a helye. Álljak elé, és mondjam meg, hogy többet nem visszük a gyereket (ők nem jönnek soha hozzánk), vagy csak írjak neki? Csak annyira pipa vagyok, hogy nem akarom elmérgesíteni a helyzetet, mert már így is rossz.

2020. nov. 30. 13:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
8%
Kapott a kölyök egy pofont,borzasztó,most mi lesz?
2020. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
75%

En mondtam is valami mas beszelgetes kapcsan egy csaladrol akirol anyosjeloltek beszelgettek h X megverte a gyereket mert az leejtett vmit. Mondtam ha lesz gyerekem es meglatom h valaki meguti vagy megtudom..letorom a kezeit es feldugom a popojaba. :)


Lestek nagyon utana.

2020. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
72%
4X-es nagymama vagyok. Az első kisunokám 2 éves volt és ráütöttem a kezére azért, mert a szekrénytetejéről lelógó virágról leszakított 1 levelet. Rászóltam, hogy ne tegye többet és erre leszakí tott mégegyet. Nem azért ütöttem rá, hogy csúnya lesz, hanem azért, hogy le ne rántsa cserepet a fejére. Azóta is emlegetve van, mert lekifurdalásom van miatta.
2020. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy gondolom, gyereket akkor ütünk meg (nem az arcán) ha önmagát veszélyezteti, és tiltás, magyarázat ellenére -ugyanis el kell magyarázni miért ne csinálja az adott dolgot,, nem csak tiltani- is ismétli az adott dolgot.
2020. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy meg alap, hogy más gyerekét nem neveljük, pláne nem ütjük.
2020. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
22%
Pedig mennyi jól nevelt gyerek lenne, ha a vörös fejjel, hisztitől öklendező, mindenkit harapó, csípő, lökdöső, rohangáló Ödönke bárki nyitott tenyerébe beleszaladhatna.
2020. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom, ha a kezére lett volna rácsapva, akkor a kérdező is kevésbé borult volna ki, mint egy pofontól, nyaklevestől.

Ha mondjuk a késekkel teli fiókot rántja magára, akkor a kezét meglegyinteni oké. A pofon akkor sem. És pusztán amiatt, hogy de egyszer már szóltam, pláne nem.


Nem vinném oda, csak felügyelettel, és azt se mostanában.

2020. nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
64%

Engem is, a paromat is vertek otthon. Hat evesen ejjel kidobtak az utcara (nem kitalacio)!

A parommal eleg sok duh van bennunk ezzel kapcsolatban. Meg nincs gyerekunk, de amikor lesz, biztosan nem fogjuk bantalmazni. Sot, abban is egyetertunk, hogy ha barki is bantani meri a gyerekunket, annak ott helyben ki lesz taposva a be**, legyen szo akarkirol!

2020. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
65%
Aha, tehát gyereket nem ütünk, de valakinek "kitaposni a belét" az teljesen rendben van. Vannak itt bajok...
2020. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
80%
Valóban. nálad, ha nem érzed a különbséget a gyermekbántalmazás, meg a gyereked elleni erőszak fellépés között
2020. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!