Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megpofozta a gyerekem?

Anyósom megpofozta a gyerekem?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kislányom, pont abba a korban van, hogy feszegeti a határait. Rászólt anyósom egyszer, hogy ne nyissa ki a fiókot, másodjára rászólt, de mellette kapta a pofont. Mi nem pofozzuk a gyereket, és erre őket is megkértem. Erre, erre a jelenetre érek oda hozzájuk. Nagyon kiakadtam, de a férjem is. Anyós nem érti mi a gond, mivel szerinte kell a pofon hogy a gyerek tudja hol a helye. Álljak elé, és mondjam meg, hogy többet nem visszük a gyereket (ők nem jönnek soha hozzánk), vagy csak írjak neki? Csak annyira pipa vagyok, hogy nem akarom elmérgesíteni a helyzetet, mert már így is rossz.

2020. nov. 30. 13:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem abban semmi rosszindulat nincs, ha az embernek az a véleménye, hogy sok gyerek el van kényeztetve és mást nem csinál, csak úgy beszél a szüleivel, mintha a fenekükből rángatta volna ki őket,és nem fogad szót...
2020. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
36%
Múltkor szemtanúja voltam, hogy a gyerekek bemenetek a mamájukkal a boltba, és futkároztak, majdnem levertek mindent, csapkodták az ajtót, a hűtő elhúzható ajtaját is, üvöltöztek, stb stb. Mama hiába szólt, a gyerekek nagy ívben tojtak rá. Szegénynek égett a feje rendesen. Dehát nem csaphatott szegények fenekére, mert jaj, elpattan véletlen egy ér a farpofájukban és meghalnak...
2020. nov. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy másfél éve gyerekről még nem igazán lehet kijelenteni, hogy neveletlen, vagy sem. Most született, csesszétek meg és ha neveletlen, az ok arra, hogy fel legyen pofozva? Súgok, nem, NEM ok. Szánalom azzal védekezni, hogy ti is kaptatok régen, mégis felnőttetek, de a kommentjeitek alapján meg lehet nézni, hogyan... Régen meg a patakban mostak, ma mégis mosógépet használunk. Kábé semmilyen indokot nem látok arra, hogy egy másfél éves első rászólás után pofont kapjon.
2020. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
75%
Ja és hozzáteszem, nevelni KELL, csak nem így. Ezért vannak tele a rendelők mentális betegekkel, mert olyan jól meg lettek nevelve.
2020. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
20%
Kezére már csak rá lehet csapni, nem? Vagy a mai libsi nevelésbe már az sem fér bele?
2020. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
71%
Kezére lehet. Arra csapott rá? Nem. Pofán bszta. Ne legyél már ekkora gyökér.
2020. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
18%

Jólvan már, te gyökér, én nem arra céloztam. :)

Gyökér pajtik lettünk....

2020. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
26%
Várjál csak, majd mindjárt jönnek az ősanyák meg a bezzeganyák hogy hogy mersz olyat mondani hogy egy gyereknek pofája van :D Vigyázni kell a megfogalmazásokkal, mindenre harapnak.
2020. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:
85%

EMBEREK! EGY SZÓNAK IS SZÁZ A VÉGE! A kedves kérdező szerintem nem kioktatást szeretne kapni. De ez itt már átmegy a határon.

AKINEK VAN GYERMEKE IGENIS TUDHATNÁ, ÁTÉREZHETNÉ, AMIT MOST Ő.

MI AZ, HOGY A VÉGÉN ITT MÉG Ő A HIBÁS???


Elég sokan mutogattok rá, mert nincs megnevelve a gyereke.(?)

Ugyanmár. Nehogy már jogos legyen ütni vágni egy gyereket csak azért, mert én kétszer rá szóltam, hogy ne húzza ki a fiókot. Rendben, ne húzza ki a fiókot, nehogy oda csipke a kezét, nehogy túl húzza a fiókot. Én vagyok a felnőtt, én felügyelek most rá, ezért megfogom a gyereket, szépen elhozom onnan, ha kell ölbe veszem és játszunk valami mást A gyerek az gyerek.


Aki szerint a gyermekbántalmazás módszer, az meg kezeltesse magát.

2020. nov. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó. A pofon 1,5 éves gyereknek valóban túlzás szerintem is, ütni vágni nincs értelme. Max szerintem az anyósnak rá szabad ütni a kezére, ha sokadjára sem hagyja abba a cselekményt, nevelő szándékkal, hogy tudja merre hány méter.
2020. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!