Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy jöjjek ki a legkönnyebben...

Hogy jöjjek ki a legkönnyebben ebből a helyzetből, hogy anyósom ne cirkuszoljon újra?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, másfél éve lakunk együtt. Saját háza van, viszont az anyja odaköltözött az apja halála után. Eladta az anyja a házát ami ráment adósságokra és a temetésre. Viszont így pokol lett a közös életünk. Engem egyáltalán nem kedvel, sőt. Egy alkalommal le is ordított hogy utál engem meg irritál a jelenlétem. Párom akkor kiállt mellettem. Próbáltam türelmes lenni, de egyre csak ellenségesebb, amit főzök nem jó, de azért eszi. Van egy tacsim, azt mondta ha rajta múlik ez a dög fel is fordulhat és reméli gyerekünk sem lesz. Jelenleg nyugdíjas, de olyan csekély a nyugdíja hogy önállóan nem tudja magát fenntartani. A köszönésemet már nem is fogadja, nem szól hozzám, ha a párom nincs itthon az ajtót is rám csapja. Nagy nehezen a párom megértette, hogy így nem fogunk együtt maradni, mert én így nem tudok élni. Egyébként most nyáron házasodunk együtt, anyuka még ezt sem tudja. Úgy döntöttünk hogy mi ketten albérletbe költözünk, mert őt nem tudjuk hova küldeni. Viszont ez sem tetszik neki. Megint én vagyok a szemét aki elveszi a fiát és hogy ő egyedül fog maradni. Elmondta kiabálva hogy nekem kell egyedül eltakarodni. Egy hónap múlva lehet beköltözni a lakásba, addig nyilván még jobban cseszegetni fog. Hogyan vészeljem át ezt az egy hónapot? Úgy érzem nem bírom már se főzni nem merek se takarítani se teregetni mert jön és piszkál. Vagy csak direkt odajön fitetni de nem szól hozzám, ha beszélek hozzá nem válaszol csak fintorog. Pl ha főzök kijön törölgetni a konyhapultot meg ilyenek és nem hagy békén. Ha porszívózok az a baj hogy nem hallja a tvt. Mit tegyek hogy ez az egy hónap úgy teljen el hogy ne menjek tönkre?

2021. febr. 6. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
84%
Költözz el és vissza se nézz!
2021. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
94%
Együttérzésem. Talán próbálhatnál csak olyankor otthon lenni, amikor a párod is. Gondolj arra, ami egy hónap múlva lesz, és tarts ki! És legyél magabiztos abban, hogy egyedül az a gáz, amit ő csinál, ne higgy el semmilyen sértést!
2021. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim válasza:
67%
Próbálj nem odafigyelni rá ...kevesebbet foglalkozni vele hogy egy kicsit érzékelje milyen jó ha nem neki kel ezeket a feladatokat elvégezni. Ha ez válik be,akkor közösen próbáljatok meg vele elbeszélgetni,hogy ti csak a legjobbakat szeretnétek neki,és gondoskodtok róla,úgyhogy ha ti elköltöznétek vagy bármilyen változást szeretnétek az életben akkor azt igenis tarsa tiszteletben.
2021. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
17%
Párod miből vette a saját házát?
2021. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
93%
Mondd, hogy ez csak valami vicc, amit unalmadban írtál ki. Nem akarom elhinni, hogy komolyan képes a párod otthagyni a saját lakását a bolond, összeférhetetlen anyja miatt, és inkább elmegy más zsebét tömni a lakhatásért, ahelyett, hogy kirakná onnan a vén sárkányt. Te meg támogatod. No comment.
2021. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
92%
Nevess rajt! Mi történik, ha belédköt? Semmi, ne foglalkozz vele, simogasd meg a fejét, hogy még egy hónapig élvezheti a helyzetet.
2021. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
92%
Vannak olyan anyák, akik képtelenek leválni a felnőtt férfi gyerekükről. Nyilván ez nem egy normális állapot, de ez nem a Te hibád. Ha szereted a férfit és Ő is téged, akkor lépjetek le.
2021. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg hogy mi a baja?

Egyedül akar meghalni, úgy hogy az unokát(unokáit) sem láthatja soha, vagy kicsit megpróbál szocializálódni.

2021. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 A kérdező kommentje:
Nem vicc. Bárcsak vicc lenne. Gondolkoztunk, nem tudjuk kirakni mert abból a kis nyugdíjból fent se maradna. Dohányzik is, régebben iszákos is volt. Ezért lett sok adósságuk és most semmije nincs. A háza a páromnak a saját pénzéből van, nem az anyja vette neki.
2021. febr. 6. 20:59
 10/92 anonim ***** válasza:
6%

Miből lett saját házra pénze a kedves párodnak, amihez semmi köze a rokonoknak?


(Tudod, én többnyire azt tapasztalom, hogy a jól eleresztett pasikra rácuppannak a nőcik, ház, miegyéb.


De ha nem így van, kérlek győzz meg (minket mindnyájunkat.)

2021. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!