Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy jöjjek ki a legkönnyebben...

Hogy jöjjek ki a legkönnyebben ebből a helyzetből, hogy anyósom ne cirkuszoljon újra?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, másfél éve lakunk együtt. Saját háza van, viszont az anyja odaköltözött az apja halála után. Eladta az anyja a házát ami ráment adósságokra és a temetésre. Viszont így pokol lett a közös életünk. Engem egyáltalán nem kedvel, sőt. Egy alkalommal le is ordított hogy utál engem meg irritál a jelenlétem. Párom akkor kiállt mellettem. Próbáltam türelmes lenni, de egyre csak ellenségesebb, amit főzök nem jó, de azért eszi. Van egy tacsim, azt mondta ha rajta múlik ez a dög fel is fordulhat és reméli gyerekünk sem lesz. Jelenleg nyugdíjas, de olyan csekély a nyugdíja hogy önállóan nem tudja magát fenntartani. A köszönésemet már nem is fogadja, nem szól hozzám, ha a párom nincs itthon az ajtót is rám csapja. Nagy nehezen a párom megértette, hogy így nem fogunk együtt maradni, mert én így nem tudok élni. Egyébként most nyáron házasodunk együtt, anyuka még ezt sem tudja. Úgy döntöttünk hogy mi ketten albérletbe költözünk, mert őt nem tudjuk hova küldeni. Viszont ez sem tetszik neki. Megint én vagyok a szemét aki elveszi a fiát és hogy ő egyedül fog maradni. Elmondta kiabálva hogy nekem kell egyedül eltakarodni. Egy hónap múlva lehet beköltözni a lakásba, addig nyilván még jobban cseszegetni fog. Hogyan vészeljem át ezt az egy hónapot? Úgy érzem nem bírom már se főzni nem merek se takarítani se teregetni mert jön és piszkál. Vagy csak direkt odajön fitetni de nem szól hozzám, ha beszélek hozzá nem válaszol csak fintorog. Pl ha főzök kijön törölgetni a konyhapultot meg ilyenek és nem hagy békén. Ha porszívózok az a baj hogy nem hallja a tvt. Mit tegyek hogy ez az egy hónap úgy teljen el hogy ne menjek tönkre?

2021. febr. 6. 20:44
 11/92 anonim ***** válasza:
86%

Ha a párod ebben nem segít, akkor nagyon nyámnyila figurát választottál!

Neki van háza, mégis albérletbe kényszerül veled együtt?

Anyós-jelöltedet helyre kellene tenni, de ez nem a te feladatod.

2021. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
76%
És mi van akkor ha nem tudja fenntartani magát? Tényleg nem tudom elhinni, hogy ez komoly kérdés :D két felnőtt ember a saját és a leendő gyerekei jövőjét kidobja az ablakon egy láncdohányos, alkesz, bolond öregasszony miatt. Ha a fele igaz a sztorinak, inkább ne vállaljatok gyereket, mert életképtelenek és buták vagytok.
2021. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 A kérdező kommentje:
#10 Most ha arra gondolsz hogy a háza miatt vagyok együtt vele akkor minek akarnék elmenni onnan? Elmondom hogyan lett neki. Vett fel hitelt, vett házat. Mi olyan hihetetlen? Egyébként nekem is van munkahelyem és nem tartatom el magam. De látom jól megtaláltad a kérdés valódi értelmét.
2021. febr. 6. 21:05
 14/92 anonim ***** válasza:
87%
Sokat szarnék aztán a vénasszonyra, hogy nem tudná fenntartani magát, ha velem így viselkedne, a kutyámmal főleg. Felőlem éhen halhatna. A Holdig rúgnám.
2021. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 A kérdező kommentje:
#14 Miért haszonélveznék? Te ennyire buta vagy?
2021. febr. 6. 21:12
 16/92 anonim ***** válasza:
97%

olyan csekély a nyugdíja hogy önállóan nem tudja magát fenntartani.


és ha ti elköltöztök, akkor mi lesz vele? őt is fizetitek meg az albérletet is?

2021. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 A kérdező kommentje:
#17 Nem tehetek róla hogy neked eddig csak ilyen nőkkel volt dolgod. Az én kezembe pénzt a párom nem ad, nem is kell mert van saját keresetem. De te annyira besavanyodott vagy hogy nem fogod fel mert eddig mindig átvertek a hülye picsák. Sajnálom. De azt is látom hogy csak kötekedni vagy itt.
2021. febr. 6. 21:19
 18/92 anonim ***** válasza:
95%

F..om se hallgatná ezt.

Szerinted a házat fenn tudja tartani az öregasszony? Dehogy. Majd csinál nektek pár százezres tartozást, vagy odavesz valami hasonszőrű pasit, és leélik a párod házát.

Úgy hagyja ott az anyjának, ha a házra keresztet is vet, nem lesz már rá szüksége.

Vagy pár hónap után anyuka visszasírja maga mellé a kisfiát, és te maradsz az albérletben.

2021. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim ***** válasza:
93%
A parod egy meretes pun*i. Veled egyutt. Elmentek egy albérletbe, ami nem is a sajatotok, hallgathatjatok a szomszedokat, mikor a parodnak sajat haza van. Takaritsatok ki onnan anyukt, es fizessetek neki akkor alberletet, ha annyira segitenj akar parod. De hogy meg komolyan a sajat hazabol o elakar menni az anyja miatt? Nonszensz. Kirugnam a pasit az anyjaval egyutt.
2021. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
41%
nem a pasit kell kirúgni az anyjával együtt, hanem a csajnak lelépni, ők meg éldegéljenek ketten szépecskén
2021. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!