Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy jöjjek ki a legkönnyebben...

Hogy jöjjek ki a legkönnyebben ebből a helyzetből, hogy anyósom ne cirkuszoljon újra?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, másfél éve lakunk együtt. Saját háza van, viszont az anyja odaköltözött az apja halála után. Eladta az anyja a házát ami ráment adósságokra és a temetésre. Viszont így pokol lett a közös életünk. Engem egyáltalán nem kedvel, sőt. Egy alkalommal le is ordított hogy utál engem meg irritál a jelenlétem. Párom akkor kiállt mellettem. Próbáltam türelmes lenni, de egyre csak ellenségesebb, amit főzök nem jó, de azért eszi. Van egy tacsim, azt mondta ha rajta múlik ez a dög fel is fordulhat és reméli gyerekünk sem lesz. Jelenleg nyugdíjas, de olyan csekély a nyugdíja hogy önállóan nem tudja magát fenntartani. A köszönésemet már nem is fogadja, nem szól hozzám, ha a párom nincs itthon az ajtót is rám csapja. Nagy nehezen a párom megértette, hogy így nem fogunk együtt maradni, mert én így nem tudok élni. Egyébként most nyáron házasodunk együtt, anyuka még ezt sem tudja. Úgy döntöttünk hogy mi ketten albérletbe költözünk, mert őt nem tudjuk hova küldeni. Viszont ez sem tetszik neki. Megint én vagyok a szemét aki elveszi a fiát és hogy ő egyedül fog maradni. Elmondta kiabálva hogy nekem kell egyedül eltakarodni. Egy hónap múlva lehet beköltözni a lakásba, addig nyilván még jobban cseszegetni fog. Hogyan vészeljem át ezt az egy hónapot? Úgy érzem nem bírom már se főzni nem merek se takarítani se teregetni mert jön és piszkál. Vagy csak direkt odajön fitetni de nem szól hozzám, ha beszélek hozzá nem válaszol csak fintorog. Pl ha főzök kijön törölgetni a konyhapultot meg ilyenek és nem hagy békén. Ha porszívózok az a baj hogy nem hallja a tvt. Mit tegyek hogy ez az egy hónap úgy teljen el hogy ne menjek tönkre?

2021. febr. 6. 20:44
 51/92 anonim ***** válasza:
91%
Hát, én biztos azt mondanám, anyuka, ha nem tetszik tudni normálisan viselkedni, lehet menni a p*csába. Őszintén, magának köszönheti, hogy ilyen kevés a bevétele, azt írod egy csomó adósságot felhalmozott. Nyilván ha máshogy állna hozzá, megfontolnám, hogy oké segítsünk, de így nem. Mert így veletek mi lesz? Ott hagyjátok neki a házat, amit ugyanúgy nem fog tudni fizetni, majd a rezsijét fizethetitek ti az albérlet mellett. Jobb esetben. Mert rosszabb esetben anyuka el fogja kótyavetyélni a fia házát, és akkor ott álltok majd, ahol a part szakad.
2021. febr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azért költöznek ők mert így a sárkány nem tudja meg hogy hol laknak, nem jár a nyakukra (legalábbis egy ideig míg ki nem deríti). Ha kitennék őt albérletbe, visszajönne mint a bumeráng. Bár lehet hogy jobb lenne, mert akkor ki lehet hívni a rendőröket, lesz egy jegyzőkönyv, és könnyebb a gyámság alá vételt intézni. Mert tényleg fog tartozást csinálni, ha ő maradna a házban, és még sok galibát, ha saját magát semennyire se tudja eltartani, cigire adósodik és piára. Az meg a másik milyen alakokkal állna össze.
2021. febr. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet esetleg öregotthonba rakni? Neki állandó felügyelet kell.
2021. febr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
91%
Keressetek anyósnak egy egyszobás kis lakást, amit tudna fizetni a nyugdíjából. Vagy legalább csekély összeggel kelljen pótolnotok. Kaját meg vegyétek neki egy hétre valót, aztán ossza be. Cigi pia egy szem sem. Talán így tudnátok a lég olcsóbban megszabadulni tőle.
2021. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
100%
Kétfrző, én nem ettől az egy hónaptól félnék, hanem a hátralevő élettől ezzel a pasival.
2021. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
93%
Ő... Ne vedd bántásnak, de biztos vagy te abban, hogy ezzel a férfival akarsz összeházasodni. Gondolom, nem az itteni kommentek fognak meggyőzni, de ez messziről bűzlik, csak te nem érzed, mert már megszoktad a szagot. A kedves párod sem százas.
2021. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, komolyan, ne csináljátok. Több, mint valószínű, hogy a mama tényleg demens, és akkor eladósítja/felgyújtja ezt a házat. Ne hagyjátok ott, tegyétek otthonba.
2021. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 anonim ***** válasza:
86%
56.főleg úgy hogy inkább ugrana egy albérletbe a SAJÁT házából menekülne mint szembe nézzen az anyóssal és megvédje valamilyen szinten a feleséget...ez már azért mindkettejük részéről tiszta gyávaság.
2021. febr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/92 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudnod kell, kérdező, hogy éves várólisták vannak bármelyik otthonba.

Te meg azon feszelegsz, hogy vészeled át az egy hónapot.

2021. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
100%
Azért az is érdekes hogy már csapkodja az ajtót a párod házában. Azért az ajtó se 10 fillér.
2021. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!