Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy jöjjek ki a legkönnyebben...

Hogy jöjjek ki a legkönnyebben ebből a helyzetből, hogy anyósom ne cirkuszoljon újra?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, másfél éve lakunk együtt. Saját háza van, viszont az anyja odaköltözött az apja halála után. Eladta az anyja a házát ami ráment adósságokra és a temetésre. Viszont így pokol lett a közös életünk. Engem egyáltalán nem kedvel, sőt. Egy alkalommal le is ordított hogy utál engem meg irritál a jelenlétem. Párom akkor kiállt mellettem. Próbáltam türelmes lenni, de egyre csak ellenségesebb, amit főzök nem jó, de azért eszi. Van egy tacsim, azt mondta ha rajta múlik ez a dög fel is fordulhat és reméli gyerekünk sem lesz. Jelenleg nyugdíjas, de olyan csekély a nyugdíja hogy önállóan nem tudja magát fenntartani. A köszönésemet már nem is fogadja, nem szól hozzám, ha a párom nincs itthon az ajtót is rám csapja. Nagy nehezen a párom megértette, hogy így nem fogunk együtt maradni, mert én így nem tudok élni. Egyébként most nyáron házasodunk együtt, anyuka még ezt sem tudja. Úgy döntöttünk hogy mi ketten albérletbe költözünk, mert őt nem tudjuk hova küldeni. Viszont ez sem tetszik neki. Megint én vagyok a szemét aki elveszi a fiát és hogy ő egyedül fog maradni. Elmondta kiabálva hogy nekem kell egyedül eltakarodni. Egy hónap múlva lehet beköltözni a lakásba, addig nyilván még jobban cseszegetni fog. Hogyan vészeljem át ezt az egy hónapot? Úgy érzem nem bírom már se főzni nem merek se takarítani se teregetni mert jön és piszkál. Vagy csak direkt odajön fitetni de nem szól hozzám, ha beszélek hozzá nem válaszol csak fintorog. Pl ha főzök kijön törölgetni a konyhapultot meg ilyenek és nem hagy békén. Ha porszívózok az a baj hogy nem hallja a tvt. Mit tegyek hogy ez az egy hónap úgy teljen el hogy ne menjek tönkre?

2021. febr. 6. 20:44
 41/92 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom elhinni hogy van olyan férj aki saját háza helyett amit az ő pénzéből vett meg ott hagyná egy anyós miatt és inkább albérletbe költözne ahelyett hogy lecsititaná az anyósjelöltet és megvédene téged...Ennél szánalmasabb megoldást még nem hallottam hogy saját lakás helyett albérletbe kényszerül valaki csak mert betoji alak a férj és nem áll a saját lábára és teszi rendbe az anyós jelöltet...Ő háza nem az anyósé. A férjnek kéne a sarkára állni és szabályokat tenni de inkább lapul és hiába írod hogy megvédedd nem teszi hisz saját lakás helyett albérletbe kényszerültök...ha én lennék a férjed lány létemre is kidobnám az anyóst otthonba vagy akárhova mert ez így nem mehet tovább, sarkamra állnék és vagy befenyíteném hogy Ha még egy rossz szó a feleségem felé vagy viselkedés akkor otthonba megy vagy utcára kerül és etőtl csak meg kéne jönie az eszébnek...Látom kérdező hogy nem akarod hallani az olyan véleményeket hogy a férjed papucs de szerintem te is tudod magadban csak tagadni akarod hogy a férjed egy betoji alak aki hagyja az anyósjelöltet hogy piszkálja a feleségét és inkább költözzenek albérletbe és ott hagyja a saját lakását ahol elvileg a férj szabhat határokat...
2021. febr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
88%
42.vagyok amúgy hiába költöznézek albérletbe anyóska ugyanúgy menne veletek, ott is ezt csinálná...még ha nem is mondjátok meg hova mentek, simán kiderítheti és mehet előrül ahelyett hogy leállítanátok...albélret nem megoldás csak egy ürügy hogy ne kelljen szembe szállni ezzel az anyósjelöltel és visszafoglalni a lakást...
2021. febr. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
94%
és mi lesz ezek után? Anyósé marad a lakás ami elvileg a fia lakása saját pénzéből? Meggazdagítanátok egy ilyen szennyt és ő élvezkedjen, hogy kitúrt titeket? Mert szerintem tuti erre pályázik...
2021. febr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem lenne anyám asszonykatonaja, akkor egy percig nem engedné, hogy ilyen hülye terrorban tartson téged. Légy óvatos vele. Tapasztalatom szerint ha te iszod meg a levét az anyós rigolyainak, akkor a férfi nem elég határozott és később is gondok lesznek. Én egyszer már anyós jelölt miatt léptem le, illetve szép lassan elsorvasztotta a szerelmet az állandó gyülölet és az, hogy ennek kiv~désében lenyegeben magam maradtam. Mondván h anyuka hülye, ne vegyem fel. Ő nem tud mit tenni.

Mostani párom, a férjem olyan világos határokat húz a saját életével kapcsolatban az anyjának, amibe nem fér bele h beleszóljon nekünk. Ugyanakkor jo, viszonyban van vele, de felnőtt férfiként már 20-on évesen meghúzta a határokat. Még előttem. A maga érdekében. Most már látom mi kell ahhoz, hogy egy anyós tudja meddig mehet el. A párod anyja azért meri ezt megtenni, mert a fia ezeket a határokat nem szabja meg. Sajnálom. A magad érdekében hosszú távon gondolj erre. Ide egy gyermek szüléetése pokollá teszi az életet.

2021. febr. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
84%

Párod pakolja be az anyját egy 300km-re levő istenhátamögötti öregotthonba. Valószinűleg van egy kis kezdődő mentális probléma, ami okozhat ilyesmiket. És nem lesz jobb. Pakoljátok be egy idősotthonba ("anyuka, neked jobb lesz ott, saját korosztályod, visznek kirándulni, vannak közös programok, orvos is a közelben, főznek, mosnak rád, meglátod milyen klassz lesz ott neked...!")

Nehogy már ti költözzetek...

(nem olvastam végig, bocs ha valaki irta már)

2021. febr. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
92%
Életed legrosszabb döntése, hogy ebbe a szánalmas családba becsatlakozol. Nem tudom, hány éves a néni, ha 50 és 60 között, akkor 30-40 évig is őrá kereshettek, meg a hiteleit fizethetitek az eltartása mellé pluszban. ha a pasid egyedül keresne, és nem lenne neki a te pénzed is, nem tudná egyedül pénzelni az anyját, és kitalálna valami otthont neki,de a te pénzed lehetővé teszi neki ezt az idióta életformát. Te támogatod az őrületben. Te tényleg nem vagy normális.
2021. febr. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, asszonypajtás, ha nem akarsz teljesen tönkremenni pénzügyileg, akkor hagyd ott az életképtelen pasit meg a gonosz dög nénit, és húzzál egyedül az albérletbe.
2021. febr. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
94%
Igen. A 48as jót mond. Aztán ha tényleg ő a herceg, akkor összeszedi magát, elrendezi anyós pajtit és téged visszaszerez. Ha meg nem, akkor köszönetet mondhat a későbbi éned hogy megspóroltál jó pár idegroncs évet
2021. febr. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
91%
A férjed tényleg életképtelen ha inkább az anyósára hagyná a lakását és albérletbe menne...és ilyen emberrel akarsz gyereket meg közös családot aki még az anyját se tudja leállítani hogy ne legyen ellened ennyire?
2021. febr. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez tényleg őrület.

Elhiszem hogy nem akarja az utcára tenni hajléktalannak az anyját a párod, de szerintem nem az a megoldás hogy ti költöztök el a párod Saját házából!!

Agyrém...

Tegye be a párod a kedves anyját egy öregek otthonába és pá..

Ha nem akar menni otthonba, akkor ott van az utca

Viszontlátás

2021. febr. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!