Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy jöjjek ki a legkönnyebben...

Hogy jöjjek ki a legkönnyebben ebből a helyzetből, hogy anyósom ne cirkuszoljon újra?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, másfél éve lakunk együtt. Saját háza van, viszont az anyja odaköltözött az apja halála után. Eladta az anyja a házát ami ráment adósságokra és a temetésre. Viszont így pokol lett a közös életünk. Engem egyáltalán nem kedvel, sőt. Egy alkalommal le is ordított hogy utál engem meg irritál a jelenlétem. Párom akkor kiállt mellettem. Próbáltam türelmes lenni, de egyre csak ellenségesebb, amit főzök nem jó, de azért eszi. Van egy tacsim, azt mondta ha rajta múlik ez a dög fel is fordulhat és reméli gyerekünk sem lesz. Jelenleg nyugdíjas, de olyan csekély a nyugdíja hogy önállóan nem tudja magát fenntartani. A köszönésemet már nem is fogadja, nem szól hozzám, ha a párom nincs itthon az ajtót is rám csapja. Nagy nehezen a párom megértette, hogy így nem fogunk együtt maradni, mert én így nem tudok élni. Egyébként most nyáron házasodunk együtt, anyuka még ezt sem tudja. Úgy döntöttünk hogy mi ketten albérletbe költözünk, mert őt nem tudjuk hova küldeni. Viszont ez sem tetszik neki. Megint én vagyok a szemét aki elveszi a fiát és hogy ő egyedül fog maradni. Elmondta kiabálva hogy nekem kell egyedül eltakarodni. Egy hónap múlva lehet beköltözni a lakásba, addig nyilván még jobban cseszegetni fog. Hogyan vészeljem át ezt az egy hónapot? Úgy érzem nem bírom már se főzni nem merek se takarítani se teregetni mert jön és piszkál. Vagy csak direkt odajön fitetni de nem szól hozzám, ha beszélek hozzá nem válaszol csak fintorog. Pl ha főzök kijön törölgetni a konyhapultot meg ilyenek és nem hagy békén. Ha porszívózok az a baj hogy nem hallja a tvt. Mit tegyek hogy ez az egy hónap úgy teljen el hogy ne menjek tönkre?

2021. febr. 6. 20:44
 71/92 anonim ***** válasza:
100%
69.korábban válasszolt de szerintem már nem reagál mert nem meri beismerni hogy itt mindenkinek szinte igaza van és amit a kérdező ajánlott fel mint megoldás az nem megoldás csak menekülés a gond elől..:D
2021. febr. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
67%
de lehet rég lelépett és vagy elfelejtette megnézni őket vagy már leszrja őket pedig válaszolhatna legalább hogy mi a helyzet.
2021. febr. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg anyáék adták a kezdotoket a házhoz.
2021. febr. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párodé a ház, amire hitelt is vett fel, akkor miért ti menekültök onnan? És ha anyuka nem fizet se rezsit se semmit? Vagy hogy gondoltátok? Azt is fizetitek helyette az albérletből, hogy ne terheljék rá a házra a közműtartozást? Ne haragudj, de ennél nagyobb baromságot nem tudtok tenni.


A mamának keressetek egy otthont, nem tudja magát eltartani, nem tud másokkal együtt élni. Vagy amíg él ti tartjátok el? Ne legyetek már hülyék!

2021. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindenkinek olyan egyszerű kidobni a szülőt a kukába érzelmileg. Jobb inkább a jogi utakat körbejárni, nehéz helyzetekre sokszor ez az egyetlen megoldás, ha ezt látja a pasi hogy vannak erre precedensek, akkor nem fogja tudni az anyja érzelmileg zsarolni. Egyelőre a napi pokolból szabaduljanak ki, és akkor mehet a jogi út.
2021. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem az anyósé a lakás, vagy adott bele egy bizonyos összeget.

ui.nem olvastam a komennteket.

2021. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
100%

Fizetitek az albérletet, meg eltartjátok anyóst amíg él? A házat úgy le fogja lakni, hogy a kutyád szarni se fog oda bemenni miután elpatkolt az öreglány. Albérletbe fogsz gyereket is szülni?


Felnőttként a párodnak el kellene kezdenie kiállni magáért/magatokért, mert ez egy teljesen nem normális helyzet.

2021. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
100%

jól eltűnt azért a kérdező is

egyáltalán nézi a válaszokat?

2021. febr. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 A kérdező kommentje:
Igen olvastam. Mégegyszer. Anyukának nincs pénze a házban. Nem tudjuk hova rakni, albérletbe nem tud és nem is hajlandó menni. Szerinte ez jár neki amiért felnevelte a fiát. Mindent végiggondoltunk. Öregek otthonába sem hajlandó menni mert szerinte ott az ápolók verik az öregeket. Párom az utcára tenni nem akarja. Én nem is várom el hogy kidobja az anyját, csupán élni nem tudok vele. Van spórolt pénzem, önerőre hajtok hogy egyszer majd sajátom legyen. Az anyuci alapból gonosz természetű, tipikusan a pici fiam csak az enyém felfogású. Nem akarja elfogadni azt sem hogy albérletbe megyünk, de megmondtam a páromnak, hogy nem bírom tovább ezt a helyzetet. Már számolom a napokat is.
2021. febr. 9. 03:43
 80/92 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben meg ma csomagolj es szakits ezzel az emberrel. Sose leszel beken hagyva, es ez csak rosszabb lesz, mert a parod nem all egyertelmuen melled.
2021. febr. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!