Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy jöjjek ki a legkönnyebben...

Hogy jöjjek ki a legkönnyebben ebből a helyzetből, hogy anyósom ne cirkuszoljon újra?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal, másfél éve lakunk együtt. Saját háza van, viszont az anyja odaköltözött az apja halála után. Eladta az anyja a házát ami ráment adósságokra és a temetésre. Viszont így pokol lett a közös életünk. Engem egyáltalán nem kedvel, sőt. Egy alkalommal le is ordított hogy utál engem meg irritál a jelenlétem. Párom akkor kiállt mellettem. Próbáltam türelmes lenni, de egyre csak ellenségesebb, amit főzök nem jó, de azért eszi. Van egy tacsim, azt mondta ha rajta múlik ez a dög fel is fordulhat és reméli gyerekünk sem lesz. Jelenleg nyugdíjas, de olyan csekély a nyugdíja hogy önállóan nem tudja magát fenntartani. A köszönésemet már nem is fogadja, nem szól hozzám, ha a párom nincs itthon az ajtót is rám csapja. Nagy nehezen a párom megértette, hogy így nem fogunk együtt maradni, mert én így nem tudok élni. Egyébként most nyáron házasodunk együtt, anyuka még ezt sem tudja. Úgy döntöttünk hogy mi ketten albérletbe költözünk, mert őt nem tudjuk hova küldeni. Viszont ez sem tetszik neki. Megint én vagyok a szemét aki elveszi a fiát és hogy ő egyedül fog maradni. Elmondta kiabálva hogy nekem kell egyedül eltakarodni. Egy hónap múlva lehet beköltözni a lakásba, addig nyilván még jobban cseszegetni fog. Hogyan vészeljem át ezt az egy hónapot? Úgy érzem nem bírom már se főzni nem merek se takarítani se teregetni mert jön és piszkál. Vagy csak direkt odajön fitetni de nem szól hozzám, ha beszélek hozzá nem válaszol csak fintorog. Pl ha főzök kijön törölgetni a konyhapultot meg ilyenek és nem hagy békén. Ha porszívózok az a baj hogy nem hallja a tvt. Mit tegyek hogy ez az egy hónap úgy teljen el hogy ne menjek tönkre?

2021. febr. 6. 20:44
 81/92 anonim ***** válasza:
100%

De olyan nincs, hogy nem hajlandó elmenni bssza meg! :D


De ha ennyire megoldhatatlan a helyzet, akkor én összecsomagolnám a cuccaimat és hagynám, hogy legyenek boldogok ketten. Sosem lesz így a fiának párkapcsolata, de ugye pont ez a cél, akkor élete végéig tud rajta élősködni.

2021. febr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
100%
Atyám, micsoda hisztéria lesz, ha elkezdtek pakolni az albérletbe költözéshez...
2021. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem hajlandó elmenni otthonba??

Nincs más opció! Megy oda, vagy a híd alá!

Pároddal meg mi a fene van hogy ez az egész így jó neki?? Kiköltözik a saját házából albérletbe? És a veled közös jövő? Gyerekek stb?

Ha az anyja a fontosabb és ennyire nem látja be hogy ez így nincs rendben én biztos otthagynám...

2021. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, tudom, hogy nagyon nehéz egy három éves kapcsolatot felbontani. De teljesen nyilvánvaló, hogz a párod nem áll melletted. Szakits vele - ha most nem áll melléd, soha nem fog. És, soha nem juttok egyről a kettőre, mert egy rakás pénzt ki kell dobnotok miatta, hiába dolgozod ki te is a beledet, nem lesz elég soha, amig anyős él.

Az én anyám ugyanilyen szemét volt a kedvesemmel, plusz még nekem is egyfolytában duruzsolt ellene. Nálunk két veszekedés volt emiatt, az elsőnél megmondtam, hogy a következőnél nem a feleségemet fogom kidobni, hanem őt. Egy hónapig csend volt. Egyszer csak anyám megint rákezdte - nekem mondta - hogy ez a qrrva még kivasalni se tudja a törölközőket. Ne röhögj, ebbe kötött bele. Nnna akkor szépen összepakoltam anyámat és hazavittem (neki volt saját lakása). Másnap felmondtam az albérletet, két hét múlva költöztünk. Telefonok lecserélve, fiam 3,5 éves, lányaim ikrek 2 évesek lesznek, anyám azt sem tudja, hogy megszülettek.

Szóval, ha a párod hetek óta nem áll ki melletted...nem is fog soha. Sajnálom.

2021. febr. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy nem hajlandó elmenni, na az mindjárt más! Így oké... :D Akkor terrorizáljon nyugodtan... legalább azt mondanátok meg neki hogy moderálja magát és ember módjára viselkedjen, amíg ti ki nem találtok valamit. Úgy ki kellene osztani, hogy azt megemlegeti, komolyan, határozottan, nem csak felvetni hogy "anyuka, mi lenne ha albérletbe menne".

Hidd el egész más lenne a hozzáállása neki is, ha megmutatnátok az erőviszonyokat. Én lehet azt is megmondanám hogy lesz@rom mit hajlandó meg mit nem, összerakom a cuccait a bőröndbe, kib@szom a ház elé aztán viszontlátás. Nekem aztán károghatna, én még hangosabban kárognék.


Ha meg segíteni akarjátok: neki vegyetek ki valami kis garzont, gondolom magatoknak jóval drágább meg nagyobb albérlet kéne. De már ez is nagyon nagyon nagyon max kategória. És először is tegyétek rendbe, hogy fogja be száját, ha károg én komolyan neki állnék pakolni a cuccait, nekem aztán pampoghatna hogy magántulajdon meg stb. Az ingatlan is az, amihez ha se nem tulaj se nem haszonélvező, neki jogilag semmi köze.

2021. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az anyukámat (bár el nem tudnám képzelni, hogy hasonlóan viselkedjen...), de ilyen esetben 3 opciót vázolnék fel neki:

1. Kibéreltek neki egy kis garzont, fizetitek, a kaját és egyebeket meg ossza be a nyugdíjából.

2. Idősek otthona, aminek egy részét fedezi a nyugdíja, a maradékot állnám.

3. Cuccai az ajtó elé, aztán mehet, ahova akar.

A lényeg pedig, hogy CSAK ezek jöhetnek szóba, más opció NINCS!

Még így is baromi rendesek lennétek, de az, hogy ti költöztök ki a SAJÁT otthonotokból, egyszerűen nonszensz és nevetséges!

A kedves párodról inkább le sem írom a véleményemet, mert a végén még kitaltanak az oldalról...

2021. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
100%
"Hogy ne cirkuszoljon?" hát anyósod azon is cirkuszol, hogy nem jobbra hanem balra kavarod a kaját... ha ekkora tapló barom, nehogy azt nézd hogy még őnagysága ne cirkuszoljon. Tessék a sarkatokra állni! Anyuka lelki világának ápolásával meg a szép szóval itt nem mentek semmire. Az életben sok esetben egész máshogy állnak hozzátok az emberek, ha a határozottabb éneteket veszitek elő - na itt is azt kéne. Nehogy már lenyomjon benneteket a saját otthonotokban. Vicc.
2021. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
100%
Addig lépj ki ebből a beteges családból, ameddig nem leszel te is olyan agyalágyult mint ők. Miért szenvedsz velük? Te nem mered kirakni a vén k...át, a pasid meg nem is akarja. Most mit mondjak erre? Készítsétek ki egymást akkor.
2021. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
100%
84 Nagyon jó hogy ezt leírtad. Téged klónozni kellene. Vagy tanítanod kellene valahol.
2021. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
100%
84-es. Ilyen férfit hol találni? Merre jár szórakozni/bulizni ez a tipus? Help!
2021. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!