Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért probléma ez az apósomnak...

Miért probléma ez az apósomnak vagy Én vagyok kicsit elfogult?

Figyelt kérdés

Van egy 3hónapos kisfiam. És már előre szerettem volna közölni a nagyszülőkkel hogy nem szeretném, hogy el legyen kényeztetve (ajándékokra értek). Szerettem volna ha csak szülinap, névnap ünnepekkor kapjon nagyobb értékű ajándékot! Hogy mindig tudja értékelni az apróságokat is....

Az én szüleim teljesen megértették.

Viszont apósoméknak mikor közöltem...hát nagyon nem teszett, após fogta magát és kiviharzott szó nélkül a házból...nagyon megsértődött

Anyósom meg próbálta menteni a menthetőt és azzal magyarázza hogy azért sértődött meg mert a saját gyerekeinek is folyamatosan nagyobb értékbe vett mindig mindent, elsős szóra mikor a gyerekek azt a szájukon kiejtettek ( na én pont ezt nem akarom)

És mondtam anyósnak hogy oke... de Ő az én fiam és nem akarom h el legyen kényeztetve és értékeljen mindent...

Én is így nőttem fel és imádtam alig vártam a szülinapot stb...hogy kapjak valamit

Most szerintetek Én kérek olyan lehetetlent tőlük ????

Tökre szarul érzem magam....


2021. márc. 31. 12:29
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Stílus,miféle stílus ?
2021. márc. 31. 21:40
 42/47 anonim ***** válasza:
66%

Ez teljesen logikus kérés.

Nálunk a sógor gyereke olyan, hogy csak úgy kapott 3 évesen egy trambulin, aztán tabeletet, most egy nintendo játékot, az összes Super Máriós számítógépes játékot, legót és ezek nem kis összegű cuccok és a nagy semmire kapta, tehát semmi szülinap, sokszor azért kapja mert 1 hétig jó volt. Sőt legutóbb sógor büszkén mesélte,hogy a gyerek végre a saját ágyában aludt, miután adott neki 500 ft-ot -.-"(megjegyzem a gyerek még csak 7 éves)

Ja kedvencem hogy nála megengedik, hogy a másik családtag szülinapi tortáját elfújja, lényegében évente 6-szor fúj el gyertyát, mert ő a legkisebb cuki gyerek...

2021. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

A stílusodról önmagában sokat elmond az, ahogy nagy betűvel emlegeted magadat. Én, Én, Én...

Függetlenül attól, hogy amúgy ajándékügyben teljesen egyet értek veled, tán nem úgy kéne kommunikálni mintha te lennél a világ közepe, és igényeid kielégítése a család elsődleges feladata.

2021. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Jó a gondolkodásod, de gondolj csak bele, ha soha senmit nem vennének a picinek vagy nektek! Akkor azért írtál volna ki kérdést ide, mert anyós/ após a sz.r mert egy tábla csokit se hoz a gyereknek.
2021. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó, hol írta a kérdező, hogy a nagyszülők még egy tábla csokit sem vihetnek a gyereknek?


Ezt írta:


"Szerettem volna ha csak szülinap, névnap ünnepekkor kapjon nagyobb értékű ajándékot!"


Na, hát nektek sincs több eszetekbe, mint az apósnak...

2021. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Én se akarnám, hogy mindig mindent megkapjon csak mert szépen csillog a szeme. Igen jöhetnek nagy ajándékok nagy ünnepekkor,de ennyi. Névnapra, gyereknapra, húsvétra max édesség kisebb játék(kinder tojás, plüss) és ne egy iphone legyen már teszem azt 3 évesen. Nem kértél sokat, max túl erőszakosan kérted és nem írtad szépen körül.
2021. ápr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

#43 válaszoló

Azért írtam nagybetűvel az “Én” kifejezést, helyesen igyekeztem írni semmi más nem áll a háta mögött

#45

Igen köszönöm, legalább valaki érti miről beszélek....itt nem a csokikról, nyalókáról

Mert azt természetes hogy mamától papától úgyis kapok, ez nálunk is így volt...

2021. ápr. 2. 04:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!